Najgorsze gry XXI wieku

Wg. Mnie to najgorsze to:

Quake IV

Fifa 2006

GTA SA

A ja bym dodał jeszcze F.E.A.R za krótki rozmiar :slight_smile: i za wymagania…

Wyspa Miłości,i Rajd na Berlin - jeśli ktoś za 10 zł chce sobie pograć,niech sobie kupi Bad Mojo z Dobrych gier za 5 zł

Rajd na Berlin polega tylko na strzelaniu,zawieszające się skrypty,przejdziesz,a tu ci nie chce zatwierdzić misji.

Po dwóch godzinach się nudzi,16 krótkich misji polegających na strzelaniu do czołgów,samolotów,snajperka,wszystko by szło za te 10 zł wybaczyć,ale żeby skrypty się zawieszały ?!,już lepiej kupić “Sąsiadów z Piekła rodem”

Ja uważam że największym nie wypałem jest Juiced. Samochody wyglądają jak zrobione z plasteliny, zarówno Fiatem Punto po tuningu, gdzie ma chyba około 300 KM(nie pamiętam dokładnie) jak i Dodge Viperem o mocy ponad 900 KM jedzie się identycznie. Ma sie wrażenie jak by się jechało po jakiś koleinach. No i ten tuning. Po 3 zderzaki z każdej strony, kilka spojlerów trochę nalepek, wybór audio, taaa same radio, i klakson, to mnie kompletnie dobiło. Kolejną z wad jest praktycznie żadne ustawienia graficzne. No i muzyka, kilka utworków przy którym mamy śpiewają bobasom do snu. Według mnie kompletna porażka.

Drugą grą jest GTA SA. Jakoś nie grałem nigdy w żadną część. Wyjątkiem jest SA. Naszczeście zagrałem w nią, ale u kolegi. I dobrze bo bym zmarnował sporo kasy. Grafika cóż, już w Max Payne 1 jest lepsza. Gra się w nią na siłe.

POZDRO :twisted:

wydaje mi sie ze nie wypalem byla gra word of warcraft chodz nie pod wzgledem grywalnosci czy grafiki lecz straszna wada bylo to ze trzeba placic co miesiac (chyba) zeby zagrac:( oczywiscie powstaly prywatne serwery ale malo osob na nich gralo

Gniotem totalnym są Polanie II. Poza tym, klapa to także Emergency II. Dżwięk raz działa, raz nie. To jest wada Emergency II.

Najgorszą gra XXI w. jest Era Futoblu :wink: Gra powstała w 2002r. a grafika jest na poziomie Fify 1999. Piłka wpada do bramki i przechodzi przez siatkę. Grywalność 1. TO moja kandydatura do Najgorszej gry wieku;]

Niewypałem, klapą i gniotem jest Deluxe Ski Jump 3. Powód? Za mało skoczni, brak trybu multiplayer - nawet możliwość gry w 2 graczy na jednym komputerze to zdecydowanie za mało. Dobrze jest pograć w tę gierkę 1-2h, ale potem to już totalna NUDA !!

Nienawidzę Need For Speed: Underground 2.

Jakiś rok temu, wchodzę do Empik’u. Na półcę obok siebie NFSU2 oraz HL2. Z godzinę się zastanawiałam, co wybrać. Na nieszczęście wybrałam NFSU2. Gra to po prostu część pierwsza z nowymi brykami, paroma innymi ■■■■■ółkami, mapą i trybem wolnym. Na Allegro udało mi się opchnąć tą tandetę za 20 złotych mniej od ceny początkowej. A mogłam odrazu kupić HL’a…

Starship Troopers ale FPP… zainstalowałem, zagrałem i gra jest DEBILNA tyle ode mnie, jedna z gorszych w jakie grałem. Zagrajcie i sami stwierdźcie…