Najgorsze programy

Zależy jak się na to patrzy . Ze strony technicznej to program.

Zgadzam się z tym. Też uważam że Tibia to najgorsza gra.

Co do aplikacji dostępowej Neostrady to zupełnie zapomniałam o tym ustrojstwie, bo go nie używam. Neostrada nie dała się dobrze ponownie zainstalować i łączę się z internetem dzięki utworzonemu połączeniu.

Co do avasta, to może to i sito, ale aż tak zły nie jest, aby go uznać za najgorszy program. Mi w zupełności wystarcza, bo nie wchodzę na żadne ,ciekawe" stronki i nie używam p2p. Uważam, że gorszy od avasta jest ashampoo antyVir.

Co do innych programów do ochrony, to uważam że najgorszy jest spy(ware) catcher, bo tak ,chronił" ustawienia systemowe, że nie mogłam przejść z wersji trial WinXp Mangera- do pełnej wersji po wpisaniu kodu; tak blokował keyloggery, że nie działał program topdesk. Z programów do optymalizacji za najgorsze uważam System Mechanic- bo uważa że komp ma kiepską szybkość tylko dlatego, że maksymalna liczba połączeń z netem wynosi 10; wykrywa malware i nie ma opcji kwarantanny i nie informuje co wykrył; Glary Utylies- bo usunął z rejestru wpisy istniejących ikon, aktualnie używanych, w efekcie musiałam znów wczytać te ikony, bo zostały zastąpione domyślnymi.

najgorszy program to Zapora systemu Windows

matekadamczak , z tym to się zgodzę .

A tibie to nawet nigdy nie graliście więc nie oceniajcie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Niektórzy grają w mario i jakoś nie przeszkadza

Wordpad

Tibia - z tego co widziałem u znajomych jedna z nielicznych gier która niszczy człowieka.

BearShare - program który przyciąga śmieci na komputer

Panda Antivirus - straszny muł, nie wiem po co mu tyle zasobów skoro Avira ma mniej i sobie lepiej radzi

Co masz na myśli? Osobiście nie grałem, ale tak z ciekawości spytam.

sidh-mor , ja słyszałem przypadek że chłopak który grał którąś godzinę z rzędu w Tibię, gdy matka wyjęła mu kompa z prądu rzucił się na nią z krzesłem (słyszałem to od kolegów nie wiem czy to prawda (podkreślam to że nie wiem czy to prawda żeby mnie tutaj nikt nie cytował że głupoty piszę), ale podobno Tibia tak młodych wciąga).

Tak to prawda , ale porównaj sobie takiego gnoja , dla którego nie liczy się że jego rodzina jest biedna a jego matka specjalnie dla niego wzięła kredyt na zakup komputera i internetu z jakimś normalnym dzieciakiem po gra max 1.5 h dziennie

Pioter233 , zgadza się, niektórzy są normalni na szczęście i nawet Tibia im nic nie zrobi :slight_smile: .

tak ale matka zabila mu postac za 3k zł xP a najgorszy program to avast… wykrywał wirusy ale usuwać to już nie usuwał :confused:

Może coś źle skonfigurowałeś. Jeszcze nigdy nie miałam takiego problemu z avastem, zawsze usuwał to, co wykrył.

stukot , bo może mało wykrył.

Avast to 1 wielkie sito . 90% użytkowników ci to powie

Prawda i tylko prawda

żródełko: Gazeta Wyborcza

SheepShoters , co to wnosi do tematu ?

A pod jakim artykułem to przeczytałeś ?

“Tibia uzależnia i dlatego…” czy tam coś podobnego już nie pamiętam to było 3 lata temu lub 2

W gazecie wyborczej było to 3 lata temu pamiętam jak kolega gazetke przyniósł

Najgorszy program - Internet Explorer - gwarantowane, że jakiś syf ci się dostanie przez specjalnie skonstruowane do tego ActivX :stuck_out_tongue:

… które trzeba zatwierdzić

Tibia, emule, zapora windowsa, avast, nod32, aplikacja dostępowa neo, IE. więcej nie pamiętam, ale coś jeszcze by sie znalazło :stuck_out_tongue: (to moje zdanie)