Najgorsze programy

ja też mam viste hp org + nero 7 org i nagrywa bardzo dobrze

655028aef92bceafm.jpg

klopas , trzeba sciągąć to http://www.nero.com/plk/downloads-nero7-update.php tylko musisz skopiować sobie klucz viewtopic.php?f=22&t=259574&st=0&sk=t&sd=a przedostatni post

Mi działał i nadal działa ale rzadko używam bo dostałem z napędem :wink: Nero 7 i chodzi klops naprawdę nie wiem co masz z nero

Na pewno ma jakąś starą wersję, ja też musiałem pobrać tą aktualizację z tego linku co podałem.

Dla mnie to jeszcze każdy Windows i Linux xD

z antivirusów-panda,avast.

z programów-opera.jak coś znajdę to dopisze.

Aplikacja dostępowa Neostrady :confused:

Z tego co tu widzę, to Avasta na tym forum uważają (tzn. używają i są zadowolone) dwie osoby…

Olcia , Aplikacja dostępowa neostrady jest najgorsza-zgadzam się z tobą!.

dominik3333 , opera nie jest zła .

3 lata temu panda to był najlepszy antywirek

z AV najgorszy jest norton… nie avast, nie g data i nie panda…

Avast (za free) jest lepszy od Nortona (płatny)

norton to mulące sito a avast może i jest sitem ale zna więcej wirusów i system przez niego nie muli…

klopas , norton nie jest najgorszym programem

fakt…

jest najgorszym AV… ma mniej wirusów w swojej bazie niż avast, jest takim samym sitem jak avast, muli kompa lepiej niż avast, jest płatny gdy avast jest darmowy…

klopas , a o jakiej wersji mówisz,może starsze wersje mają mniej wirusów w swojej bazie,ale norton wykrywa wirusy podobnie jak kaspersky już w nowszych wersjach nie muli.

EXt3 IFS, bo wchodzi w konflikt z każdym programem do szyfrowania który ma montować dysk zaszfrowany w mój komputer. Powoduje to bluescreen i z nazwą wadliwego sterownika ifsmount.sys. Po odinstalowaniu jest dobrze. (np. CrypticDisk, TrueCrypt) Nie dotyczy to programów które jedynie szyfrują pakując do pliku. Bez tej wady byłoby to dobre.

Najgorszy program? Tibia

fastman92 , dokładnie, popieram. Aplikacja od neo poprostu cukiereczek.

SheepShoters , chodzi tu o program a nie grę

Raczej odróżniasz ?

Pioter233 , gra to też program a program to nie gra a więc podał dobrze :smiley: .

No ale chodzi o programy a jak powiedziałeś

.

Gra to program ;]