Najmniej pamięciożerna alternatywa dla GG

Witam,

Jaką alternatywę możecie mi polecić dla Gadu-Gadu :?:

Chciałbym, aby była mniejpamięciożerna, niż gg, ale miała by w miarę stylowy wygląd, i obsługę emikonek :slight_smile:

Przecież gg 6.xx jest bardzo odchudzone i praktycznie nie muli kompa :wink:

komunikator tlen także jest mało “mulący”

aqq

Przetestuj sobie też AQQ i Pidgin’a

Dziękuję Wam za szybką odpowiedź, przetestuję programy podane przez Was, i ocenię :slight_smile:

Pozdrawiam,

Zna ktoś komunikator który obsługuje numery GG, umożliwia komunikację z tymi numerami? Bo ostatnio coś GG nie za dobrze działa…

Lord Yabol , a przeczytałeś to co wyżej jest napisane?

konnekt tez niezly - lekki i wszystko na wtyczkach a na dodatek bez reklam :slight_smile:

a jaka alternatywa nie potrzebuje rejestracji w serwisie, z jakiego została wprowadzona :?:

Bo tlen, mnie zaciekawił, ale niestety muszę rejestrowac się w O2, i integruje status z GG, i to mi się nie podoba :frowning:

Jeżeli chodzi o Pidgin, to więcej pamięci bieże niż Evermotion Communicator 1.4.6.2, którego aktualnie mam.

W AQQ musisz tylko kliknąć że jesteś nowym użytkownikiem i dostajesz od razu swój numer (jak w gg), potem ustawiasz że chcesz się też łączyć z gg wpisujesz swój nr gg i jedziesz.

Miranda, Konnekt, Kadu, Kopete

A z tych wszystkich najmniej pamięciożerną alternatywą jest AQQ :?:

zdecydowanie Miranda.

Jeżeli chcesz żeby program był najmniej pamięciożerny i obsługiwał tylko gg (oczywiście z możliwością rozbudowy) to polecam GGLite

(tyle że wygląd nie zachwyca i nie ma emotek)

ja polecam konnekta, możesz sobie zainstalować plugin “freek” dzięki któremu jest mniejsze zużycie pamięci. Plugin dostępny jest na forum konnekta.

To przecież możesz zmienić w opcjach programu.:-s

No, ale znie zmienię w opcjach, dwóch ikon w trayu…

Nie rozumiem?

Chodzi Ci o to , że masz 2 ikonki w tray’u?

Przecież jeżeli Ci to nie pasuje to jest wtyka która kasuje ikonkę GG z traya.

:-s :x

Ehh…

Jak mam tego tlena, to jak ustawie go, aby współpracował z siecią GG, to są 2 traye, 1 z konta z tlenem, a 2 jest z GG.

Jak masz tlena, to wiesza zapewne o czym pisze.

No i tą drugą możesz usunąć odpowiednią wtyczką.

Do Tlen-a też jest taka wtyczka