Naprawa karty graficzne oraz instalacja windowsa bez płyty

Musisz na kupionym komputerze uruchomić Jelly Belly lub inny program i kod wyciągnąć, biorąc pod uwagę że na obudowie (?) nie masz naklejki, nie dostałeś numeru, paragonu za Widowsa 10, to na 90% ktoś sprzedał Ci Windowsa - pirata tzn. masz tam torrent/klucz Allegro. Czy licencja Windows 10 akceptuje downgrade nie wiem, ale i tak powinieneś mieć 10, direct 12 chyba pod 7nie działa.

Tak trochę nie zrozumiałem odpowiedzi, kody nie ma więc pewnie pirat. Więc mam pobrać z torrent czy coś ?

Regulamin forum zabrania zachęcania do piractwa, sugerowałbym więc sprawdzić: 1. czy Twój Windows ze starego komputera może być przeniesiony (licencja box/oem/wersja etc), 2. Wysłać emaila do sprzedawcy, być może jednak na komputerze był Windows OEM ,tzn. zainstalowany. Wtedy prosisz o klucz lub wyciągasz sam z tego dysku, który dostałeś z komputerem (?). 3. Używać Linuksa, 4. Skorzystać z wersji “Demo” Windowsa na 90 dni (trzeba by przeczytać szczegóły dot. języków, czy można testować oficjalnie w domu ETC) i w tym czasie problem rozwiązać poprzez zakup https://www.microsoft.com/en-us/evalcenter/evaluate-windows-10-enterprise

Okej aktualne jestem w trakcie instalowania windows co dalej ?

Windows zainstalowany co teraz ? Jak naprawić błąd tej karty ?

Po pierwsze nie wiadomo nawet czyt to błą karty, czy zestawu i czy można naparwić.

  1. Napisz ile masz A na Lini 12V w zasilaczu, masz naklejkę na nim
  2. Wyłącz komputer, podepnij kartę, włącz Windowsa (na zintegrowanej) powinno wykryć, zainstaluj sterowniki zobacz co wyjdzie.

Witam chciałbym się dowiedzieć jakie sterowniki do karty graficznej GTS 450 1gb od firmy Zotac i jakie potrzebne będą strewoniki do płyty czy czegoś innego ? Nowy system wgrałem dopiero Windows 10 i jestem bierny z tych spraw

Menedżer urządzeń aktualizuj sterowniki online z internetu i windows sam pobierze i zainstaluje ostatnie sterowniki do gts 450 (z marca 2018).
I dobrze by było aktualizować po kolei z menadżera urządzeń wszystkie urządzenia, co są w menadżera urządzeń. Dodatkowo wszystkie aktualizacje z Windows Update. Teoretycznie to powinno starczyć.

https://www.nvidia.pl/object/product-geforce-gts-450-pl.html sprawdź tutaj ???

Nie musi. Też mam gts450 i od Windows 7 do 10 włącznie jest ściągany ostatni sterownik przez system Windows do tej grafiki.

Panowie zrobiłem tak pobrałem te sterowniki, ale nie mogę ich zainstalować bo pisze że nie wykryto urządzenia, a nie mogę podłączyć pod grafikę bo nie wyświetla obrazu, no chyba że ja coś źle zrozumiałem

Jak już rozpoczynasz jeden temat to go dociągnij do końca, a nie robisz kolejny wątek o tym samy. Scalam tematy, bo niepotrzebny nam tu burdel.

Jak podłączysz monitor pod tą grafikę, powinno działać, powinien być obraz i powinno znaleźć sprzęt.

Po podłączeniu grafiki na monitorze świeci się czerwona dioda to tak jakby był w stanie uśpienia…

Grafika ma dodatkowe zasilanie? Jeśli tak to sprawdź czy podpięte.

Tak podpięte, wiem bo wiatrak na grafice się ciągle kręci

Wiatrak może się kręcić, bo dostaje prąd z gniazda PCI. A bez kabelka (o ile wymaga) efekt będzie taki jak u Ciebie.

Jeśli odłączenie zasilanie od karty to przestaję się kręci, co Pan dalej radzi zrobić ?

Płyta główna jest używana, więc może sprzedający pozbył się jej ze względu na uszkodzone gniazdo PCI-E?

Zapewniał mnie że jest dobre