Naprawa uszkodzonego pliku comctl32.dll

Witam

Próbuje uzdrowić Windows po przygodzie z Pandą. Głównym problemem jest comctl32.dll . Próbowałem z płyty instalacyjnej wydać polecenie scannow ale tej biblioteki nie naprawił. Próbowałem też z poradą w tym temacie, jednak teraz jest to “Nie znaleziono porządkowej 343 w bibliotece dołączanej dynamicznie comctl32.dll”. Czy można to jakoś naprawić, bez reinstalacji systemu?

Można przez nadpisanie systemu z płyty instalacyjnej. Warunkiem jest możliwość uruchomienia systemu (mimo błędu) aż do pojawienia się Pulpitu. Potem według: http://forum.dobreprogramy.pl/procedura-naprawy-systemu-windows-7-przez-nadpisanie-t370358/

No niestety problem jest taki, że przez ten comctl32.dll nie mam możliwości nawet zalogowania się, a co dopiero wejścia do pulpitu :frowning:

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Tytuł postu zmieniony. Niestety comctl32.dll wygrał ze mną i nastąpiła reinstalacja systemu. Dzięki wszystkim za porady.