Nasze avatary

Mój przedstawia mnie w Śródziemiu :twisted:

Zmiana avarta. Teraz mam jakiś 3 panów ubranych w długie czarne płaszcze.

Z avartów innych userów to fajny jest avart Myszaka :slight_smile:

Mój awatar przedstawia Ronaldinho - największą gwiazde Barcelony.

Uwielbiam ten klub a jeszcze bardziej samego zawodnika.

A ja swojego sam sobie zrobilem :stuck_out_tongue:

mój avatar- wokalista zespołu Linkin Park :slight_smile:

update :slight_smile:

oko, zielone oko :stuck_out_tongue:

Proponuję userom, którzy wpisali się do tego tematu a potem zmienili swój avatar aby sprawdzili swoje wpisy. Bo opis avatara dodany na początku tego tematu nie zawsze odpowiada aktualnemu avatarowi.

Zobaczcie np. jakie opisy towarzyszą avatarom na pierwszej stronie tego tematu.

Bunio

DrDxtro

rss

i (chyba :wink: ) MaYsTeR

Mój avatar przedstawia mnie, więc strzeżcie wszyscy userzy którzy łamiecie regulamin, dzieci neostrady też mogą się bać. :twisted:

a mój avatar przedstawia mojego dziadka walczącego niegdyś w Wietnamie :mrgreen:

A mój avatar przedstawia mnie-pogromcę DzieciNeostrady oraz trolli :evil: :mrgreen:

Mój to najnowsze Audi TT… Audi to porzadne i stylowe auta jak kazdy pewnie wie… Może się kiedys takiego dorobie…

Zanim zamieściłem ten obrazek musiałem go odpowiednio zmniejszyć zeby wszedł na forum. Program Resizer mnie w tym wyręczył i skompresował go nieco…

Chociaż może zmienie ten awatar na swoje zdjęcie zretuszowane nieco w photoshopie…

Avatar jak avatar - lubię mangę i anime (ale rysunki - adiue kreskówki (chyba że DB)) :slight_smile:

Mój przedstawia RUUDa VAN NISTELROOYa oraz CRISTIANO RONALDO z Manchesteru United + Old Trafford i mój nick :). Mój ulubiony klub piłkarski…

mój avek przedstawia poprostu część mojej pracy stworzonej z kilkudzeisięciu pędzelków.

no i nick :slight_smile:

podobają mi się avki Bunio

Ja swój gdzieś w necie znalazłem , podrasowałem go troche…

I jakoś daje rade

:slight_smile:

Jest to ludzik , z zamkniętymi ‘‘oczyma’’ :slight_smile:

Mój avatar miał symbolizowac moje zamiłowanie do komputerów oraz oczywiście mój nick.Z avatarów innych userów podobają mi się avatary rss, bunio i areh

Mówisz jak moja sąsiadka, a szynszyle z szczurami nie są wcale zspokrewnione :stuck_out_tongue:

Sorry za “odświeżenie”, ale nie mogłem się oprzeć :D.

Chciałbym aby El Presidento powiedział cos wiecej o swoim awatarze ;p

Mój avatarek przedstawia poprostu klawiaturke na której ktoś pisze 8)

Mój avatar wskazuje gdzie jestem OP’em :smiley:

Mój avatat Przedstawia samego Dr.Evil (Doktora zło dla nieznających języków). Główny bohater filmów o Austinie Powersie. Cudowna kreacja Mike Myers`a.