Need for Speed Carbon & GTA

Kto wie kiedy mają wyjsc w POLSCE te gry na PC?

Nikt nie wie tylko producenci zapytaj ich.

BTW:Zaraz będzi hasiok :-k :-s

Jak mi wiadomo Need for Speed Carbon ma wyjść w Listopadzie tego roku.

Dokladnie :slight_smile:

Need for Speed Carbon to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych. Produkt powstaje obecnie w studiu EA Black Box w Vancouver.


Tym razem, gracze będą udowadniać swoje umiejętności na niebezpiecznych drogach kanionów. Gra ukaże się w polskiej, kinowej wersji językowej (napisy) na PC DVD oraz PlayStation 2. Premiera odbędzie się w listopadzie tego roku.


To co rozpocznie się w mieście, zakończy się w kanionach. Need for Speed Carbon przeniesie graczy do świata najbardziej niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Wraz ze swoją ekipą przystąpisz do zaciętej rywalizacji, by zyskać uznanie i władzę w mieście.


Stawiając wszystko na jedną kartę, będziesz zdobywać kolejne dzielnice opanowane przez konkurencyjne gangi. W momencie, gdy atmosferę rywalizacji podgrzeje obecność policji, bitwa przeniesie się do Carbon Canyon. W tym niebezpiecznym kanionie, reputację oraz przejęte wcześniej terytoria można utracić dosłownie na każdym zakręcie.


Dzięki najnowszej technologii Autosculpt, Need for Speed Carbon zaoferuje niespotykane wcześniej możliwości tuningu samochodowego, dając pełną swobodę projektowania wyglądu pojazdów i zwiększania ich mocy.


Need for Speed Carbon zostanie wydana w wersjach na konsole następnej generacji: Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii. Gra ukaże się również na PlayStation 2, Xbox, Nintendo GameCube, Nintendo DS, Game Boy Advance, PSP, PC i telefony komórkowe.

Ciekawe czy moj R9550 wydoli… :?

Screeny

aacarb1.jpg

aacarb2.jpg

aacarb3.jpg

aacarb4.jpg

aacarb6.jpg

aacarb7.jpg

aacarb8.jpg

Źródło: Electronic Arts

screeny zawsze wygladaja lepiej niz koncowy rezultat :stuck_out_tongue: to jest tak samo jak z panienkami z okładek…

hehehe dobre…:stuck_out_tongue:

Screeny sa robione na sprzecie z z baardzo wysokiej pólki :wink:

ah te reklamy… myslisz ze tak ladnie gra wygląda a odpalasz ja na swojej skrzynce a karta jak mol, rozsiada sie i niechce ruszyc:P

ale screeny są super. a wiecie czy bedzie nowe GTA?

:o nic mi o tym nie wiadomo… nigdzie nie widzialem zadnych zapowiedzi, nowinek ani nic w tym stulu :o

tak jak kolega up… a po za tym to przeciez niedawno wydano GTA:SA wiec zanim zrobia nowe to hoho…

Gta SA wyszło przed NFS MW wiec pomyslałęm ze moze tez są jakies zapowiedzi :-o

wejdz na http://www.gtasite.pl i tam są nowinki o GTA 4 :o

x-awier Pozwlolilem sobie to wrzucic na forum poniewaz malutko tego :stuck_out_tongue: <<< Musze ci powiedziec ze mnie zaskoczyles nowe GTA :o

a zebys wiedzial…:stuck_out_tongue:

Jak na razie o nowym GTA wiemy tyle, że ostanie wydane 16 października 2007 roku w USA i 19 października 2007 w Europie. Nowe GTA będzie oznaczone numerem 4. Na początku zostanie wydane na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Po około 9-ciu miesiącach zostanie wydane na PC. Już niedługo więcej info o Grand Theft Auto 4! Odwiedzajcie naszą stronę.

jak dla mnie te screeny nic nie pokazuja, coby mialo rzucac na kolana :expressionless:

screeny moze nie sa ciekawe ale gra pewnie ebdzie ciekawa jak kazde wydanie Need for Speeda

nowe GTA wyszlo na PS2 a dokladniej GTA LCS :stuck_out_tongue:

co do screenow to są one zawsze podrasowywane graficznie :slight_smile:

Nazwa gry nie pochodzi od materiału często wykorzystywanego w modyfikowanych do ulicznych wyścigów aut, ale od Carbon Canyon, jednego z miejsc potyczek w nowym programie.

Jednek cos nowego będzie :stuck_out_tongue:

To jest tylko konwersja z PlayStation Portable.

Pomijając fakt iż ta wersja na PSP była odrobinkę polepszoną konwersja GTA III z PS2.

Jak dla mnie nie warto wydawać pieniędzy po raz drugi na tą samą grę, która różni się od poprzedniej tylko odrobinkę.

GTA 4 ma się rozgrywać w Londynie. Bynajmniej tak mówi najwięcej źródeł. Nowe GTA ma wyjść w najbliższych miesiącach na konsole nowej generacji. GTA Liberty City Stories to nie GTA 4!!

ej Damiank r9550 musi wydolic bo tez go mam