Need for Speed Carbon & GTA

Są może znane wymagania:?:

Kriss nie gadaj ze gta lcs to nie gta 4 ;D jyrcze jak na to wpadles :smiley: hehe

wymagania gta 4 beda nieco wieksze od gta sa :wink: dodaj sobie troche ramu do grafy + pixel costam + troche hercow do procka i wio

To były tylko plotki. I wątpię aby tak było gdyż gry z lewostronnym ruchem nie za bardzo się przyjmowały (np. the geteway)

Najbliższe miesiące czyli ponad rok a znając życie to dostaniemy grę dopiero na gwiazdkę '07. I nie na wszystkie konsole bo na Wii chyba raczej nie wyjdzie. Przynajmniej jeszcze nie zostało to potwierdzone.

Dokładnie rzecz ujmując to GTA LCS jest ulepszoną wersję GTA III

To jest wątek o NFS CARBON czy o GTA

teraz o NFS CARBON i GTA :lol:

aju miasto jest to samo, nic sie nie zmienilo ale dodali kilka nowych funkcji, np. sprzedawanie samochodow :smiley: sa motory i wogole akcja toczy sie kilka lat wczesniej niz w III :wink:

Poszukałem i znalazłem 2 filmiki z Carbon 8) :arrow:

http://video.google.com/videoplay?docid … eed+carbon

http://video.google.com/videoplay?docid … eed+carbon

Oglądając te filmiki można sądzic że NFS CARBON będzie podobny do NFS U2.

matii26 Tak zgadzam się z tobą prawie identyko.

Nawet w czasie zmiany biegu jest ten sam odgłos :roll:

Po tych filmikach mogę stwierdzić iż na pewno nie kupię 8) Niczym nie zachwyca :mrgreen:

a ile razy mozna odgrzewac ten sam kotlet? :smiley: dajcie spokuj… NFS tak samo jak GTA sie wypala… z tym ze gta mozna jeszcze jakos rozbudowac… a nfs juz nie tak bardzo…

dodać ludzi na ulicach, porządny tuning, bronie, rozbudować miasto, możliwość wysiadania z samochodu.

Wiem iż bardzoe przypomina to opis gta ale zawsze to coś nowego w serii nfs :lol:

ale to juz by nie było stare dobre nfs :smiley: zreszta po cholere Ci wysiadac w trakcie wyscigu? :smiley: a do gta mogliby dodać wache :smiley: moze w 4 sie pojawi :stuck_out_tongue:

A co to :?: :roll:

Jeżeli dobrze rozumiem-paliwo :smiley: W Mafii była, ale chyba za wolno się kończyła.

No były jakieś pogłoski, że w SA będzie paliwo, ale chyba zrezygnowano z pomysłu.

Za to są mody dodające paliwo do SA.

Nie opłaca się ich instalować.

Paliwo się kończy o wiele za szybko.

NFS Carbon

Co by tu powiedzieć ? :-k

Poprostu ,znowu karbony i neony ,to nie jest tuning.

Prawdziwy tuning to mechanika i elektronika silnika ,jakiś lekki bodykit ,felgi ,obniżone zawieszenie i może nagłośnienie.

To jest tuning ,a nie chwalenie się świecącym i plastikowym samchodem.

Kriss chodzilo o paliwo :wink: hmm mogłbys mi podac nazwe modu do sa dodajacy paliwo? szukalem ale cos wlasnie nie moglem znalesc… wkoncu wuezyłem ze nie istnieje :stuck_out_tongue:

Co do NFS’a to nie będzie HIT.Tak jak w poprzednich częsciach grę psuć pewnie będzie to,że nie będą odpadać części,odkształcać się blacha etc…

GTA IV napewno będzie HITEM roku.Narazie nie wiadomo dokładnie co dodadzą,ale można się spodziewać wiele :stuck_out_tongue: .