Need for Speed Carbon & GTA

Hitem roku…jasne.Takie cos osiaga sie tylko dzieki zapowiedziom.podgrzewaniu atmosfery,prasie i reklamie.Dla mnie GTA to zwykla gra,ktra wypada srednio,a GTA SA wrecz blado.Taka kiszka z konsoli,ktora nudzi na dluzsza mete,ale 5 minut mozna pograc.Vice City mialo chociaz dobra rokowa muze.

A NFS’y to juz dawno nic noweg onei wniosly.Ceny sa chore,gra jest nudna,brak uszkodzen pojazdow,slaby model jazdy…ee…kila.

Firekage a Ty myślałeś ze ktos zrobi dobra gierke bez nagłaśniania? gdyby nikt nie reklamował swoich produktów to bys dzisiaj tego postu nie pisał…

fakt faktem nfs juz dawno mnie nie zaskoczyło… a pojazdy ruszaja sie w niektorych czesciach jak klocki… lepiej juz to wygladało w satrym GTA III

GTA jest kiepskie?? :shock: Ludzie!! Chyba, żeście oszaleli!! Ty Firekage chyba chcesz się czymś wyróżnić i napisałeś to co napisałeś. Na przykładzie Fify mógłbym się jeszcze zgodzić, ale GTA?? To powiedz może jaka gra cię nie nudzi. GTA jest jedną z najbardziej rozbudowanych i klimatycznych gier jakie kiedykolwiek zrobiono. Takich ludzi jak Firekage właśnie nie lubię :evil: Ktoś przedstawi swoją “oryginalną” tezę i potem masa takich osobników powtarza to coraz. M. in. jest tak z akcją “NIE dla GG” (czy jakoś tak). Założę się, że większość osób, które “popierają” tą akcję, korzystają właśnie z GG. Można do tego także zaliczyć akcję “Dzieci Neostrady”. Ludzie krytykują takie ewenementy, a sami nimi są.

PS. Jeśli chodzi o mod dodający paliwo do SA to poszukam go w najbliższym czasie.

I co? Wszyscy korzystają nadal z gg ;] a wyjątki zawsze się zdarzają.

Tak już jest: nie każdemu da się dopasować. Są wyjątki i tego nie da się zmienić.

Są gry, które nie każdemu muszą się podobać.

Znam dwie osoby którym na hasło GTA robi się niedobrze i rozumiem.

Bo mi np. na gry FPS w które oni zacinają dniami i nocami też się robi niedobrze ;]

Ostatnio czytałem, że premiera NFS Carbon w Polsce ma być 31 grudnia tego roku

Czyli p olska znowu zacofana :hahaha:

Nie lubie gier (może poza diablo 2 i settlersami 4 ), ale na peno gta nie można nazwać złą grą. Widziałem ją w akcji - tak ogromny świat, dopracowany, żyjący własnym życiem, zasługuje na bardzo dobre oceny.

gruby_wieprzek czy świat gta jest dopracowany to bym sie z ta teza nie zgodził :slight_smile:

Ale jest jednym z nabardziej rozbudowanych w grach video i co do tego nie można mieć wątpliwości…

PS. tamto było specjalnie :lol:

aju fakt… no i nie ma czegos takiego że “tam nie idz bo sie mapa kończy” :smiley: choć w gta na pc lecac poza tereny lądowe stoi sie w miejscu jakis czas… a nie tak jak to bylo na ps2 ze leciało sie i leciało…

tu mała konwersacja o GTA IV.

Dużo info o NFS:Carbon oraz kilka fotek… 8)