Neostrada-bardzo niskie transfery

a z komórki też się dodzwonie?

Tak, ale z domowego darmowe jeśli masz w tp.

a jeśli mam numer zawieszony to nie da rady

Możesz normalnie z komórki dzwonić na 9393 tylko za to już płacisz

ja o 23 dodzwoniłem się za pierwszym razem :smiley: (dzwoniłem z Orange)

Śląsk ma te same problemy. Pryznajmniej w promieniu 20 km od mojej miejscowości tak jest. Już od października neo zwalnia mi niemiłosiernie. W zwykłym tygodniu pracy/roku szkolnego zaczyna zwalniać w godzinach 15-16, czasami 17 i tak do 22, potem już chodzi normalnie. A w dni takie jak teraz, znaczy się wolne lub weekendy, to neo zwalnia mi już gdzieś od ok.12, i też tak średnio do 22, potem wraca do normy.

No ja dzwoniłem na 9393 z domowego a tam mi podali numer 0801102102 a z komórki nie mogę zadzwonić…

Ja mam bardzo podobny problem. Przesiadłem się z Neostrady 256kb/s na 1mb/s. Jeżeli chodzi o szybkość otwierania stron to nie odczułem żadnej zmiany w porównaniu z Neo 256. Ale transfer plików jest czasami jeszcze wolniejszy niż był. Obecnie mam około 20 kb/s, wczoraj wieczorem było około 40 kb/s.

Może to wina modemu? Mam stary ponad 3 letni modem, na którym miałem z początku neostrade 128.

Szczególnie zastanawiające jest to, że kumpel mieszkający na tej samej ulicy kilka domów dalej ma Netie 2MB/s na łączach TP i u niego śmiga jak powinno. Szybkość pobierania plików nie spada poniżej 220kb/s a nierzadko jest ponad 250kb/s.

mnie to zaczyna denerwować… ściągałem antywirusa z dobreprogramy.pl to z prędkością-uwaga-7 kb/s :!: :shock: :o

ta neostrada to jest g***o warta…

dopóki miałem 256 to do neostrady nie miałem zastrzeżeń

Im sie coś zj****o i sie nie chcą przyznać…

dokładnie…

ale teraz pobieram np openSUSE 10.3 przez eMule i idzie ok 50 kb/s

a teraz znów idzie po 100 kb/s transfer przez eMula :shock: :expressionless:

Jakiś czas temu tez tak miałem ale teraz już coraz mniejsza w programach tego typu jest prędkość;/ Ja już chodze do kumpla jak chcę coś ściągnąć;] u mnie po chwili się zakańcza aż samo sciaganie bo nie ma sily ssać ;p

w poniedziałek się wybieram osobiście do neo żeby ich ochrzanić

mister1294 powodzenia spłynie to po nich :smiley: mój kumpel byl dali mu jakiś tam świstek :slight_smile:

No więc co do neo to miałem już swoje przeżycia. Kiedyś 512 - git, potem 2…rzadko rakietowe transfery no i często się rozłączała. Potem zalecono 1 i tak jak u was różnie to bywało. Potem 6 nawet nie odpaliła, więc wróciłem do 1. Przy okazji nie działania 6 przysłali mi kolesi z neo i ci powiedzieli, że po pierwsze neo ma rzadko ustawione centrale (blaszane skrzynki - czasem je widzicie) i po prostu są problemy z wykorzystywaniem full możliwości neostrady i jej wydajnością. Po drugie większość z nas posiada kiepskie przewody telefoniczne, które wg owych panów słabo zdają egzamin. Zatem trzeba jasno powiedzieć -> póki tp nie weźmie się za rozbudowę sieci owych centrali oraz modernizację linii to pozostaje nam marzyć o idealnej neostradzie, która chodzi idealnie.

No bo najpierw robią potem myślą :stuck_out_tongue: Nasza kochana tepsa :slight_smile:

Wtedy kiedy oni to robili to 99% ludzie nie wiedziało co to internet

Oj taki żarcik był :smiley:

Ale mnie najbardziej wkurza to że dopóki miałem 256 to internet chodził bardzo, bardzo dobrze… nigdy się nie rozłączał i nie było spadków prędkości transferów… a teraz? s**t

Taak, wszystko smiga cudnie do czasu, teraz tylko możemy czekać aż sami coś z tym zrobią…