Netflix, płacenie przez bank

Czy w netflix można już płacić z banku?

A kiedyś nie można było?

No niby trzeba mieć kartę, więc taki @Fizyda by nie mógł, bo on woli w oddziale wypłacać.

Jak mogę zapłacić za korzystanie z serwisu Netflix?

Karty kredytowe i debetowe

  • Akceptujemy międzynarodowe karty Visa, MasterCard i American Express.
  • W serwisie Netflix można korzystać tylko z kart umożliwiających cykliczne transakcje elektroniczne.

Karty przedpłacone

  • Jeśli masz kartę przedpłaconą oznaczoną logo Visa, MasterCard lub American Express, możesz podać informacje o karcie na naszej stronie dotyczącej płatności. Jeśli bank, który wystawił kartę, zaakceptuje nasze żądanie autoryzacji, zatwierdzimy użycie tej karty na potrzeby płatności.

PayPal

Karty podarunkowe Netflix

  • Karty podarunkowe Netflix są dostępne w wybranych sklepach. Umożliwiają one podarowanie komuś członkostwa w serwisie Netflix lub opłacenie własnego abonamentu.

iTunes

  • Nowi członkowie nie mogą już korzystać z iTunes jako metody płatności. Dotychczasowi członkowie, którzy aktualnie korzystają z iTunes jako metody płatności, mogą nadal z niej korzystać.

Rozliczenie za pośrednictwem partnera

W Polsce jest oferowana możliwość rozliczania usługi za pośrednictwem partnera. Więcej informacji na temat naszych partnerów i wymagań kwalifikacyjnych można znaleźć poniżej:

1 polubienie

Jak nie mogę jak mogę? Do takich rzeczy używam revoluta :wink:.

Nie mam karty bankowej.

Przez paypal, mozna wybrać bank i płacić?

On ma na myśli pewnie zwykły przelew.

1 polubienie

Tak, lub szybki przelew.

Przez PayPal niby powinno pójść, niby są opcje przelewu na ich “kartę” / konto:

https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/ua/servicedescription-full

Aby zrealizować pojedynczą płatność, firma PayPal może poprosić Użytkownika o potwierdzenie szczegółów źródła finansowania płatności, które ma być używane do realizacji płatności (w zależności od przycisków udostępnionych przez nas w sklepie internetowym odbiorcy mogą to być: karta kredytowa lub debetowa albo inna alternatywna forma płatności), i innych informacji, które zostaną podane w integracji przycisków w sklepie internetowym odbiorcy, w przypadku gdy Użytkownik zleca firmie PayPal dokonanie płatności

Aha, dzięki.

Kup sobie kartę podarunkową… Najprostsza opcja jak nie posiadasz karty płatniczej.

Swoją drogą czemu takowej nie posiadasz?

1 polubienie

Może nie chce oddawać darmozjadom 9 / 22 zł (robienia “zakupów”/“wypłat” za pomocą karty lub ostatecznie blika; bo nie ma w okolicy kompatybilnych bankomatów z bankami), gdzie ją dają bez żadnych wymogów.

Tyle, że opłaty nie ma jak wydasz miesięcznie 200 czy tam 300 zł. Po starcie programu “Polska bezgotówkowa” już nawet najmniejsze osiedlowe sklepy maja terminale, bo prowizje są śmieszne. Argument o opłatach jakoś traci rację bytu tym bardziej gdy ktoś korzysta z usług cyfrowych - sam Netflix z tego co wiem limit powinien nabijać.

Ale to on z 5 kont sprezentuje rodzinie (i 6 dla siebie jakby wymóg wynosił równe 300), bo mu przelewów tradycyjnych nie podliczą; a co jak on jest w domu uwięziony z racji chorób?

To już jest inna historia, poza tym taki BNP Paribas czy mBank wymagają jednej transakcji kartą w miesiącu z tego co teraz widzę.

Ale jak podepnie kartę to ten problem znika i limit jest nabijany. Poza tym przelewy wymagają dużo czasu na zaksięgowanie - zwykle 2 dni jak przelewamy do innego banku.

Nie opłaca mi się, bo trzeba wydać 300 zł.

Nie trzeba. Wystarczy założyć konto tam, gdzie opłaty są niższe - jak napisałem, są banki, gdzie wystarczy zrobić jedną transakcję w miesiącu.

Aha, i tak mało wychodzę z domu, więc nie opłaca mi się karta.

W Media Expert można kupić kartę pre-paid i można normalnie kupić w necie przelewem albo stacjonarnie za gotówkę

Podbijam. Ja kupuje stacjonarnie bo nie mam karty. Fajnie że pomyśleli też o takim rozwiązaniu.

Ja po prostu kupuję na allegro kartę podarunkową. Może wychodzi to troszkę drożej (nie wiem bo nawet nie sprawdzałem) ale wolę trochę przepłacić niż podawać komuś numer karty. Czuję się wtedy bezpieczniejszy. Od 11 lat żadnej firmie nie podałem numeru mojej karty i mam nadzieję że przez kolejne 11 lat tak zostanie.