Netia - cała prawda. Złodziejstwo? Kłamstwo? Naciąganie?

Wysłałem list z umową do Netii 8 lutego. Do tej pory nie mam modemu a internet z Neostrady dalej jest ? dziwne co nie ?

a do TPSA kiedy dostarczyles pismo o wymowienie umowy?

12 lutego

12.02 do nich dotarlo pismo? Czy 12.02 je zlozyles w telepunkcie.

Dizsiaj moj kumpel dostal odpowiedz negatywna, poniewaz jego pismo nie doszlo na czas, skladal w telepunkcie 13.02 rano.

Do 14.02 pismo musi dotrzec do TPSA a nie do telepunktu. Liczy sie data odebrania a nie nadania

No to cos jest nie tak, ja w telepunkcie skladalem 13.02 rano i doszlo.

Dałem im rozwiązanie umowy w siedzibie TP w Częstochowie więc chyba dotarło. A net będziemy mieli prawdopodobnie do końca okresu rozliczeniowego czyli do 31 lutego do godziny 0.00. Mi przyszedł abonament za neostradę za luty

Ja juz mam od 16 chyba odlaczonego neta od TPSA.

Oprocz tego jednego kumpla wszyscy ktorych znam osobiscie i ktorzy skladali rezygnacje maja odlaczona neostrade.

Do konca okresu nie mozesz miec neta bo jesli nie zgadzasz sie z regulaminem to znaczy to tyle ze z dniem wprowadzenia regulaminu rezygnujesz z uslugi. Co bylo zreszta wyszczegolnione w notce prasowej. Wiec z tym dniem przestajesz byc abonentem Neostrady i nie ponosisz w zwiazku z tym zadnych kosztow - za wylaczeniem abonementu do dnia kiedy zaczyna obowiazywac nowy regulanim. A skoro nie jestes odlaczony to znacyz ze jak zawsze jest bajzel (kiedys przez 6 msc mialem free neostrade)

Jedrzej_Nowak

jak nie mozna jak można

ja sie nie zgodziłem dałem im podanie o rowzwiązanie z konćem miesiąca (co sama miła pani w telepunkcie doradziła)

No jak dales z koncem miesiaca to CI z koncem miesiaca rozlacza.

Mi juz rozlaczyli bo dalem ze z dniem wprowadzenia nowego regulaminu:)

Napisałem: (…)Ponieważ nie akceptuję nowego regulaminu świadczenia usługi dostępu do internetu zwanym dalej Neostrada (…) Proszę o rozwiązanie umowy i odłączenie usługo z dniem kiedy nowy regulamin zacznie obowiązywać tj. 15.02.2007. (…)

Napisałem też fragment o tym, że dniem 15.02.2007 odłączam też kabel od modemu itd. O dziwo wszytko im pasuje i nie musze placic za luty:)

Łe a ja niestety muszę zapłacić :cry:

Odbije się to na moim kieszonkowym

michael-1992 zadzwon na blekitna linie 9393 i sie zapytaj czy twoja rezygnacja dotarla

ja zadzwonilem . powiedzieli ze moja rezygnacja dotarla i mam czekac …to czekam…

pzdr

Witam.Ja podpisałem umowe 22 stycznia i 14 lutego mnie tsa odłączyła ,a do dzisiaj nie mam internetu z netii .na infolini mówią że mam usługę aktywną ale ponoć brak skrosowania kabelków pomiędzy tp i netią .Brak mi słów.Na takie traktowanie ludzi zarówno przez tpse i netie.

Zamówiłem Net24 18stego lutego a kuriera z umową ani widu ani słychu :evil:

to tak jak ja ale ja wcześniej bo 12 lutego

Qrde ja mam same pozytywne odczucia. O 12,00 odlączyli mi Neo. O 19.00 przy pomocy sprytnego, małego programiku wielkości 500k juz byłem w Netii i ściągam 1 mega za 55 PLNów :smiley: Dodatkowo przez ten necik z Netii zmieniłem pakiecik z TPSA na socjalny za 28 zł. A między 18-21 dzwonie na stacjonarne w całej POlsce z GG za FREE. No i automatycznie ten mały programik loguje mnie do netu przy starcie systemu. Jak dla mnie - Netia rulez! :smiley:

dzisiaj ci odłączyli neostrade ??

dokładnie to było 2 dni temu - cała akcja przebiegłw a środę - rano odłączyli Neo a wieczorkiem miałem Net24 :mrgreen:

A kiedy zamówiłeś Net24? (Ps. Ja nie miałem neostrady)

no fakt że było to na początku - jakoś tak w połowie stycznia jak się tylko pojawiła wzmianka o możliwości. Jestem tylko zaskoczony, że frajerzy z Tepsy odłączyli mi dopiero 21 lutego rano a wieczorkiem miałem Net24, tak że przerwa w dostawie trwała tylko jakieś 6 godzin :smiley:

A ile dni/tygodni (niepotrzebne skreślić) zajęło Neti i kurierowi dostarczenie umowy do Ciebie :-o ?