NFS ProStreet ogromny problem! proszę o pomoc :(

inne pytanie:

czy ea zrobiło coś doskonałego??

jakbym był firmą EA a moje dzieci to nfsu, nfsps, nfsc

jakby mnie zapytali czy je znam powiedziałbym że znam tylko nfsu i nfsu2 i te starsze :smiley:

seria NFS schodzi na psy…

NFS ProStreet dosyć mocno obciąża kompa, szykuje właśnie małą reckę tej gry… razem z testem FPS i powiem szczerze, nie jest wesoło, przynajmniej dla słabszych kart graficznych… dla wygodnego grania zalecam minimum radeon hd3870…

Złączono Posta : 19.11.2007 (Pon) 8:11

z tym to się zgodzę, prostreet jest gorsze od most wanteda… połączenie dirta z tuningiem z NFS…

Ściągnij sobie najnowsze sterowniki do Twojej karty graficznej:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_163.75_pl.html

Ściągnij też najnowszy DirectX.

Złączono Posta : 19.11.2007 (Pon) 10:34

Most Wanted było jeszcze w miarę dobre. :slight_smile:

Zgadzam się w 100%z duppek.

ta gra to ogólnie nie jest dopracowana …

Mnie się podoba. Widzę że nie pasuje tylko ludziom którzy mają problem z komputerami bo im “coś” nie chodzi…

ale nie miało takiego klimatu jak w nfsu i nfsu2

brak neonów mnie lekko wkurzył… a za tuning nie dostawałeś gwiazdek…

a w carbonie gra była tak krótka że przeszedłem ją 3 razy grając przez tydzień… a policja jest tak zeby była… w grze nie było nic ciekawego…

ostatnio sobie zainstalowałem carbona i przeszedłem go w 1 dzień… żenada!

w nfsu2 nadal pogrywam ale w nfs porsche na starym kompie (4mb grafa a dźwiga :o )

dla tej serii nie ma juz nadzieji

a juz myślałem że coś będzie z pro streeta a tu klops…

ja mam tez problem a trochę inny niż przedmowcy… natomiast gram sobie gram wszystko cacy :wink: przyjeżdża brat z dyskiem podłączam jego dysk skopiowałem mu obraz nfsa włączam grę u siebie biorę dzien wyścigów i mi gre wywala do windy i błąd nfs.exe Cracka już kopiowałem od vitality i od reloaded i cały czas to samo… wie ktos jak zaradzić?

Nara piracie

Takich jak Ty tutaj się nie toleruje.

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

ciekaw jestem ilu z Was ma oryginał… na razie gram na piracie, ale jak bede miał troche hasu to chetnie sie skusze na orygianł może być fajna zabawa w trybie wieloosobowym…

A niby skąd mam go już teraz mieć?

Premiera w Polsce jest jutro.

no ale juz sporo osób ma problemy i czemu akutar ja zostałem “zaatakowany” ? i może był już ktoś gdzieś za granicą i tam sobie grę kupił

Złączono Posta : 19.11.2007 (Pon) 18:07

no ale juz sporo osób ma problemy i czemu akutar ja zostałem “zaatakowany” ? i może był już ktoś gdzieś za granicą i tam sobie grę kupił

Zgadzam się, to samo jest z crysisem, większość ludzi woli powiedzieć, że im się gra nie podoba niż to, że mają za słabego blaszaka.

Co do Pro Street, w koncu położyli nacisk na realizm, nfs nie jest juz grą dla byłe matoła, wymaga czegoś więcej niz ciągłe trzymanie przycisku przyśpieszenia oraz klikania Lewo, prawo.

djrupin patrząc na Twój konfig to pewnie mało jaka gra jest wg ciebie dobrze dopracowana.

e a co do crysisa to tak na 10/10 mi się nie podoba :stuck_out_tongue: ale NFS owszem :stuck_out_tongue:

Myślisz co piszesz?

Bo jesteś pirat, i nie czytasz regulaminu.

Inaczej nie byłoby problemu.

czyli jestem tu jedynym piratem?? super :smiley:

po tym co od was uslyszalem ostatnio. . . .bardzo mi sie przykro zrobiło. .

miałem już tu wogole niezagladać. no ale . moze teraz mnie ktoś konkretnie potraktuje. . (bo po tym poście że nadchodzi era dwujajowców. dosłownie leżałem na podłodze i sie zwijałem ze śmiechu. . . niejedni goście grają na Athlonach (32) 2600+ i gorszych wProStreet i niemają żadnych kłopotów . . a tu kolo wyjeżdza z tekstem że 3500+ jest za słaby. wymień. . musisz. kupićnowy . . luuuudzie. … i jeszcze jedno . . dlaczego miałbym kłamać ze coś mi dobrze chodzi ? ! taki DiRT . . co . zazdrosny jestes ? ! tak. ty “WSZtm” do ciebie mówie . . . niewiem w czym tkwi twój problem. . i niechce wiedzieć . . . ale tak na przyszłość. . niepouczaj kogoś jeżeli niemasz zielonego pojęcia w jakiej on jest sytuacji

teraz moje pytanie .możliwe że jest to spowodowane przez zbyt słaby zasilacz ? ? . . tzn. . .

ze poszczególne częsci mają zamało mocy i sie dławią?

np. ja mam modecom’a mc 400w. radka x1950 i athlona 3500+ 1 dysk sata II 160 , 1 napęd , wszystkie pci wolne . . . i pare usb

bo poprostu niemożliwością jest to że to jest wina Software

nawet wiecie co zrobiłem zdenerwowałem sie. i nagrałem na drugą partycje świerzutkiego windowsa wersje 64 bit. . . właczylem go . zainstalowalem najnowsze sterowniki chipsetu, procesora, grafiki. i gre

włączam. . . i dalej to samo . . nieidzie wogole jechać. bo wszystko sie szarpie. . a podczas postoju auto zachowuje sie tak . .tak . jakby je coś rozrywało od środka . jakby zaraz wybuchnąć miało . . całe podskakuje, drga. . . jestem PEWIEN w 99,9% że jest to wina kodu Gry.

a. . . . no i . . chce konkretnej odpowiedzi. a nie rzucania się na mnie . . bo naprawde mnie tu już niezobaczycie. . .

p.s. nieczajcie sie ludzie. . przecież każdy głupi wie. nawet admini. że 9 na 10 gier to piraty. i dobrze o tym wiecie. . i śmieszy mnie to ze karacie za takie coś a sami jestescie takimi piratami że głowa mała

Raczej nie.

Jeżeli nie jest to zasilacz modecom feel to powinien to utrzymać spokojnie z dużym zapasem.

Chcieć możesz, otrzymać wcale nie musisz.

Płakać nie będziemy.

Mów za siebie.

Nie znaczy że Ty jesteś to wszyscy wokół również.

Ja sobie osobiście nie życzę takich komentarzy.

omg, ten dalej swoje :slight_smile:

Ciekawe jak mi wyjasnisz fakt, że na

konfigu 1, mianowicie

-x2 5000+

-8600GE 650/2000

-2 GB ddr2 800

-Cheftec 400W

W pro street mozna spokojnie grać w 1024x760, max detale,2 xAA

Natomiast konfig 2

-3500+

-8600GTS takze 650/2000

-3 GB ddr2 800

-Cheftec 450W

Tu Pro Street jest pratycznie niegrywalny nawet na low detalach.

Coz, Twoj mit a raczej bajka o słabej zasilce legnał w gruzach :stuck_out_tongue: Czekam na kolejne “racjonalne” wytlumaczenie.

Dodam, żeby nie było, drivery byly te same.

I BTW duppek (dość nietypowy nick prawdę mówiąc) nikt tu Cię nie obraża, wpadasz na topic, piszesz rzeczy na które nie masz zadnego uzadanienia, żadnego dobrego argumentu; nie dziw się, że Twoje, no muszę użyć tego słowa, bzdury wywołały tak ostrą kontrargumentacje.

ja tylko pytałem : ) to niebyło wytłumaczenie

a to . .

potwierdza tylko że to wina kodu gry. .

Jest prawie 2008 rok. Sprawdź zestawienie procesorów.

Sądzisz że to procek przyszłościowy na którym zagrasz w Crysisa 2-3 ? Sory ale 2 jądrowe procesory niedługo JUŻ wyjdą i będą tylko 3-4rdzenie.

Co do Dirta wyśmieje.

Nie zazdroszczę bo nie mam czego. Styka mi że chodzi u mnie na ULTRA Dirt… bez V Sync…

Na więcej nie odpowiem… bo…

A gdzie ten TWÓJ GAMEPLAY ? Ukazujący MOŻLIWOŚCI Twojego PC ?

Sory stary… ale ja za dużo siedzę w dziedzinie… składania/montowania/WYDAJNOŚCI PC/OC

żebyś mógł tak do mnie mówić i mi taki kity wciskać…

Miałem w ogóle nie odpisywać… ale się zdenerwowałem :slight_smile:

Jeśli chcesz pogadać na temat wydajności Procka… - słucham dalej. Kocham ten temat.

http://www.google.pl

Poczytaj chłopcze.

Hmm Crysis kolesiowi na Athlon XP 1.6 Nie chodzi bo to…

i tyczy się masy innych gier… no tak mogli “robić” taki kod gry … żeby można było giercowac na kompach sprzed 20 lat.

A ja Ci przypominam o gameplayu… długo mamy czekać ?

Mów do Nas jeszcze.