NFS ProStreet ogromny problem! proszę o pomoc :(

W tym wypadku raczej powinno się debatować na temat braku wydajności tego procka :P:P

Takie procki do nowych gier już się nie nadają niestety.

No co Ty… patrz na " odwet " :slight_smile:

On wiele potrafi.

A tak na OF… to zimno tu macie Brrrr…

Panowie off topic sie robi :stuck_out_tongue:

Mimo wszystko na koniec pragnałbym zobaczyć tego crysisa na highu i 2xAA na tym x1950 :slight_smile:

W pełni się zgadzam z kolegą “duppek”.

Mój sprzęt:

Athlon 64 3700@3ghz

Ram 1GB 400mhz

Radeon x1900XTX 512mb

DYSK 160GB

Zasiłka 680 watt

Osobiście mam taki sam problem z tą grą.

Obojętnie na jakich detalach High czy Low i rozdzielczościach 1600x1200 czy 640x480 gra zarywa chociarz fraps pokazuje >40 klatek.

Totalnie skopali kod tej gry skoro mój sprzęt mieści się w minimalnych wymaganiach (wymagają niby procesora 2.8 GHz ale chyba chodzi o P4 a wiadomo jaki to jest shit nawet przy tym swoim 3.2 GHz) i nie mówcie ze to dlatego ze gra wymaga 2 albo wiecej jajek bo to totalna bzdura.

Nie przecze ze era 1 jajówek się kończy ale nie róbmy z nich kaleków.

Mam nadzieje ze wydarzą jakiegoś patcha by to naprawić a jeżeli nie to pozostaje podziękować Panom z EA za cudowną optymalizację kodu.

Możesz to jakoś udokumentować ?

Jakiś screen z max detali i minimalnych na tych 40FPS.

Sorry za takie niedowierzanie, ale jakoś mi to nie pasuje.

Jak poprzesz to jakimś konkretnym dowodem to wtedy uwierzę.

Kolega duppek też rzuca słowa na wiatr, a nie mamy żadnych podstaw żeby mu uwierzyć.

Niezła zasiłka jak na taki sprzęt :stuck_out_tongue:

A czy napisałem ze mam >40 klatek na max detalach ??

Napisałem tylko ze gra zarywa nawet jeśli jest wiecej niż 40 klatek, moze mnie nie zrozumiałeś :P.

Wątpię żebyś miał w tej grze na tym sprzęcie, nawet na minimalnych detalach i rozdzielczości 640/480 te 40fps.

Co nie zmienia faktu że nadal niema żadnych podstaw żeby uwierzyć Tobie czy drugiemu koledze ;]

Wszyscy tylko gadają ale żadnego dowodu to już nikt nie przedstawi.

Był już tutaj gość co Crysis mu chodził na karcie z 128bitową szyną na High z 30fps.

Był nawet taki co również odpalał Crysisa na sempie 3000+ na High.

Więc nie dziw się że nikt nie uwierzy do czasu, jak nie przedstawisz dowodu.

btw // Tamtych dwóch typów już więcej się nie odezwało gdy ktoś poprosił o Screena :P:P

Prosze bardzo. . wasz upragniony film, przykro mi ze jesteście takimi niedowiarkami. no ale cóż. . może to was w jakiś sposób przekona że to niejest wina Software ani hardware tylko to że poprostu niektórzy tak już mają i nic sie nieda z tym zrobić ~! ! ! ! !

http://pl.youtube.com/watch?v=-sOfG1PkEWk

(polecam samą końcówke filmu)

Edit:

druga wersja z Frapsa

http://pl.youtube.com/watch?v=7dfuTkoTnHM

co ? moze chcecie jeszcze Film z DiRT’a ?

. . . “niewierni Tomasze.”

film robiony kamerą zeby mozna bylo zblizyc i wykadrować to o co mi chodzi i nietracic na plynnosci (nagrywanie i granie. mija sie z celem).

To jest Twoje "płynnie " ?

Daj dirta jestem ciekaw. Sory ale NFS … śmiesznie chodzi… tak jak się domyślaliśmy.

DiRT zaś niszczy Twoją maszynę.

A tego Crysisa masz jeszcze… ?

Jemu nie chodziło o płynne chodzenie gry ale właśnie o zarywanie. Naucz się czytać ze zrozumieniem dzieciaku.

Wcześniej pisał o innych grach. Jedyne Dziecię majowe które jest tutaj to tylko Ty.

Co do zacięć… to mówię że to wina procesora. Wsadź X2 to pożegnasz się …z cięciem.

Moim zdaniem również te ściny, to wina procka.

duppek Zrzuć grę na pasek i zobacz w menadżerze zadań jak z wykorzystaniem proca podczas grania, na bank będzie 100%.

na bank 100% dam sobie głowe uciąć że to niejest wina procesora. . .

już to pisałem i wałkowałem ze 100 razy że ludze grają i nawet na Athlonach 3000+, 3200+ . a i nawet 2600+ i może niejest to granie na najwyższym poziomie . ale niemają AŻ takich ścin jak Ja, gdzie cały obraz aż lata ! luudzie. niechodzi mi o to ze gra niejest płynna. bo to inna sprawa. . Ale o to . Dlaczego Tak sie robi z tą Kamerą !

wg mnie to już prawie na 100% wina kodu gry

Hmm.

Albo pirackiej gry…

Bo z tego co widzę masz grę w Angielskiej wersji językowej.

Ktoś coś schrzanił przy robieniu obrazu i masz teraz problemy :stuck_out_tongue:

Ale obstaję przy procku :stuck_out_tongue:

wersja jest dobra. . . ponieważ reszcie chodzi dobrze. . wiecie o co chodzi.

no a . . wytłumacz mi . . uzasadnij.

dlaczego sądzisz że to wina procesora. nawet jeśli na A64 3000+ gra chodzi dobrze

a na moim (niby zasłabym) 3500+ gra na ŻADNYCH ustawieniach niechodzi dobrze tylko sie krzaczy

hm ?

wiemy - pirat…

i jeszcze jedno jak to nie pirat to skąd macie te NFS ProStreet już od dobrego tygodnia? premiera w Polsce imo po jutrze… a tematy lecą już od tygodnia…

ze stanów też raczej nie zdążyliście sprowadzić - przesyłka idzie ponad tydzień… a premiera w USA była 13 listopada…

Nie chce mi się zbytnio, dlatego krótko i na temat.

Jesteś pirat a takich tutaj się nie toleruje.

Czytaj posty wyżej.

Kup lepszego proca to się dowiesz czego to była wina.

Widzisz ja nie wiem, a chętnie się dowiem - uświadom mnie… :?

Zanim dołożysz jeszcze jakikolwiek komentarz do tego tematu - skontaktuj się wpierw ze mną na PW. Wcześniej uważnie przewertuj Regulamin, bo na nim oprzemy nasze wyjaśnienia.

Do tego czasu Zakaz pisania.

Wydało się - pirat. Fakt… pierwsze wersje nfs’a ( wydane w dniu premiery ) zawierały błąd po skopiowaniu… i miały zły crack za bardzo obciążający komputer. Wyszły cracki nie powiem skąd i gdzie je można znaleźć które odciążają procesor. I to jedyna rada. Zakup oryginał wtedy mów że się tnie… i jest to wina kodu.

To wytłumacz czemu mistrzu demo chodzi tak samo jak pełna wersja gry??

Poza tym proc mieści się w minimalnych wymaganiach i nigdzie nie pisze ze gra wymaga 2jajowca do płynnego grania!

Wiele osób ma 1 rdzeń i gra chodzi dobrze wiec twoja teoria o złym cracku i za słabym procku sie nie sprawdza wiec się najlepiej nie udzielaj bo już była o tym mowa że chodzi również o wersje demonstracyjna gry, tylko potwierdzasz, że nie rozumiesz co czytasz. Prawda jest taka, że ******* te gre na maxa. Kolego dupeek odradzam dalsze spieranie sie ze “specjalistami” od komputerów którzy całą kasę jaką mają łądują w kompa, Panowie za firewall`em też jest świat.

To tyle co mam do dodania od siebie, bez odbioru.


h1tman

Radzę na przyszłość unikać określeń, powszechnie uznawanych za wulgarne - Forum, to nie rynsztok, to nasze wspólne dobro - nie zaśmiecaj go.

Agatom