Nfsu2

Właśnie dzis ukazało sie demko :slight_smile: Jeszcze niemam, kwestia kliku minut, ale jutro powinienem juz pograc :slight_smile:

Screeny juz pewno kazdy widział :wink: i co myślicie :?:

Noooo ja mysle ze przedesystkim sobie moge pomazyc :smiley: mam slaba grafike i sobie nie zagram bo nawet wogole mi nie pojdzie…ale co do gry to jest super jedynka byla swietna a to to juz jest COS !!

wlasnie obadałem demko :smiley: powiem jedno EXTRA :!:

i nawet ładnie to wygląda na MX400 :wink:

a gdzie można je dostać?? :stuck_out_tongue:

Na przykład tutaj:

Need for Speed: Underground 2 Demo

Ponad 350 MB.

Kurde a ja mam dobrą grafike ale co z tego jak rezta jest do kitu. Znaczy Duron 1000, ECS k7vta3 i 256 mb DDr to za malo jak na dzisiajesze gry. Poprostu karta graficzna mi sie marnuje

jakoś nie mogętego pobrać klikam na obojętnie jaki mirror i mi się tylko odświerza

bartus poczekaj troszkę … może serwer jest zawalony … :x :x

a co to oznacza??wszedłem na server norweskiEurope Mirror is flushing for 15 minutes as it reached its capacity

Spróbuj ściągnąć stąd :

:arrow: http://www.gamershell.com/download_init … 7158419.19

jest 160 MB narazie zobaczymy co to będzie …jeszcze dziś moja recenzja :smiley:

A jaką masz?


Ja wlasnie zasysam demko, mam 40%…

demko syci :smiley:

kilka screenów :smiley:

nfsu2008.jpg

nfsu2010.jpg

nfsu2011.jpg

syci syci jak ja pogram to będzie recenzja wraz z paroma screnami jak MARIO :wink:

narazie max. speed jaki pocisnąłęm tym Nissanem to 238km/h :twisted:

a best time na reversie traski na circiut to 2:13 :smiley:

Dużo różni się od NFSU1 ?

Jak NfS Demo zajmuje 350 Mb to ile płyt i ile GB będzie zajmowała pełna … :shock:

pewnie 2 ale groźna jest gierka HIT! !!

Mam Radeona 9500 z czterema dodatkowymi potokami i podkrecony troszeczke, ale co z tego jak mi proc nie wyrabia :(:frowning:

właśnie wrociłem on ma GeForce6800GT i jestem w szoku :smiley:

co do porownania boczi to jest coś na zasadzie free ride, jednak tu mozesz sie scigac z kolesiami(nfsu-brak) :smiley: podjeżdzasz do specjalnego samochodu, ktory jest zaznaczony na mapie i jazda :smiley: ty sie scigasz i wariujesz, a niekiedy ty jedziesz wolniej i mija ciek jakis szybki wóz o centymetry :smiley: niah niah :twisted: