Nfsu2

A kiedy Pełna Wesja???

ok. 19listopada :slight_smile:

konio jaki to dokładnie radek i da sie odblokować na 9550 potoki myślałem ż na 9600

Duzo jest wprowadzonych zmian bo nic nie wiem na temat tej gry:(

oj dużo dużo :slight_smile:

demko:

http://213.158.118.67/nfsu2_demo/nfsu2_demo.zip

lub

http://213.158.118.88/nfsu2_demo/nfsu2_demo.zip

Potoki da sie odblokowac na radeonach 9500, 9500pro i jeszcze innych modelach. Ja mam tego 9500.

Witam…demko juz mam od wczoraj…gram jak gupi…i kupuje oryginala…szkoda marnowac tak dobry tytul i kupowac…****…kazdy wie co…:stuck_out_tongue: …nie bede wklejal screenow…bo tylko jedno autko (Nissan 350Z…kilka wersji)…w demq porazil mnie “shop” z neonami oraz audio…najlepsze w nim bylo to skaczace autko :)…demo wymiata…czekam az bedzie w Media Marku to od razu lece i kupuje…wtedy realny swiat sie konczy a zaczyna podziemny :twisted:

Czy ktos juz szykuje sie na gre na necie w Undergrounda 2 ?? Z mila chcecia pogram z kims z ziemi ojczystej :)…a co do dzwiekow w tej grze…MISTRZOSTWO…po prostu majstersztykk…gdy wlaczam NOS…subwoofer pracuje jak nalezy…(az trzesie podlaga :slight_smile: )…

do zobaczenia w swiecie “fast cars & hot girls” :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Tak… Ja też szykuję się na online :smiley:

i jak Wam idzie przechodzenie demka :?:

ja wyjezdzam drifty ponad 100k, a w circiut na jednym okrążeniu schodze do 59s, chodz to keipski wynik bo widzialem juz czasy 47s :?

No to ja czekam na tą grę, gdzieś tak do grudnia, stycznia, bo wtedy kupię sobie nowego kompa. Już widzę, jak będzie wymiatał :smiley: ;). A dokładniej to będzie ten komp: KLIKNIJ. Uzgodniłem z gościem, że mi jednego zostawi. Jak myślicie, pójdzie na nim NSFU2, czy nie za bardzo?? :smiley:

to miał byc żart czy chciałeś zaszpanować :?:

Żart :wink:.

Za ta kase to sobie zlożysz sam polowe lepszego kompa. Zmien sobie grafike bo to juz staroc i wiesz co masz poczekaj jak sie okarze ze w kmpie jest cos innego :smiley:

Cos tu pusto i glucho…piszcie cos…przeciez Underground to jest bardzo rozlegly temat na ktory mozna napisac bardzo wiele ciekawych rzeczy…aha…jest juz nowy filmik z NfS…Outrun…nawet fajny…ale jak sie ma demo to co po filmikach…w demie nie trafiliw moj gust z Nissanem 350Z…nie przepadam za tym autkiem…

zapodali to samo autko co w peirwsyzm demie, chyba to jakaś wizytówka jest :smiley: moj best outrun to 8s ale brak screena, niezdażyłem go poprostu zrobić :smiley:

wsumie spodobał mi sie drift, narazie wytłukam średnio koł 120.000pkt :smiley: best to 169.000pkt :slight_smile:

Demo mykam narazie dla przyjemnosci…osta jazda zacznie sie na full wersji :twisted: :twisted: …hehe…ale pomysl z miastem i szukaniem warsztatow jest trafiony w 10…po prostu Far Cry wsrod samochodowek

Mój best na drifcie to 116k, jechałem 3 razy. W demko czasami grywam. Ale full… :slight_smile:

dzis uzuskałem nowy max.speed 297km/h

:wink:

boczi coś słabo drifcik :stuck_out_tongue:

słabo słabo :stuck_out_tongue:

mało się jeździło :smiley:

best score drift: 312.917 pkt

best drift: 52.543 pkt

:twisted: