Nfsu2

dzis producenci EA ogłosili status gold dla NFS:U2 :twisted:

Gierka jest wypasiona na maxa. Szkoda tylko ze zamiast “Drift’u” nie ma “Drag’a” Po za tym demko ok. Czekam z niecierpliwoscia na pelna wersje.

Ja juz ogladalem zapowiedzi startu gry…

http://www.eagames.com/official/nfs/und … t&resID=hi

wystarczzy kliknac…:wink: moze nie zadzialas bo potrzebny jest Quick Time player…ale warto obejrzec wszystkie filmiki jakie tam sa…polecam

NIECH TA GRA JUZ WYCHODZI

ma byc 15 w poniedzialek…kurde kasa jzu czeka i ja tez :slight_smile:

Nie 15 a 19 tak pisze na gry.wp.pl

No to 1.5 tygodnia achh :mrgreen:

Dzień po premierze mam wywiadówke więc ja poczekam 2.5 tygodnia z graniem

znając nasza Polska dystrybucje, ciekaw jestem czy bedzie 19stego :?

W demku jak daję na full antilaising czy jakoś tak to robi mi się czarno tylko widać światła. Mam radeona 9550pro Athlona 3,2 co jest?? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

fajna masz grafe :lol: hahhahahhahaha :lol:

LOL

są tylko Radeony : 9550 i 9550XT

już można ściągnąć NFU:2,nie powiem skąd to wbrew regulaminowi

pozdro all

hmmm…ja tez wiem o tym ze jest do sciagniecia…ale czy jestes pewien tego ze to bedzie dzialalo skoro oficjalna premiera gry jest jutro(11.10.2004r.)…a na sklepowe polki ma trafic juz 15.10.2004r…w naszym kochanym Media MArku bedzie dopiero 19.10.2004r. wrrr :evil: :evil: a ja juz sie cieszylem ze bede zarywal noc…w kazdym badz razie nie sciagam gier ktore sa warte kupna oryginalnej wersji…tym bardziej ze jest to NfS Undergroun 2…a niech se juz sicagaja ludzie…ciekawe jak pograja na sieci…bo to jest prawdziwa zabawa…ja kupuje oryginala…takie moje male postanowienie…:slight_smile:

Kupuje jeszcze Half Life 2 ktory ma sie ukazac ponoc kolo 16.11.2004r…troche dlugo ale warto poczekac…

ja zagram moz ejutro lub nawet dzis full wersje :smiley:

a niekupuje orginałów bo mnie niestać by tyle kaski wydawac na gry :frowning:

A czy jak cie nie stać na mercedesa to go kradniesz ten przykład już był wiele raz na forum przytaczany i niepropaguj piractwa

Jak by co u mnie kasiorka się grzeje na pułeczce

mamy z tego powodu śmiać się czy płakać ??

Jeżeli masz potrzebę zwierzenia się to napisz do Przyjaciółki bądź Małej Miss :twisted: :twisted: :twisted:

Młodszy kolega dał Ci stosowną odpowiedź. Nie spoodziewałem się po Twojej osobie takiego podejścia do sprawy :(:(:(:frowning:

Przecie nienamawiam nikogo do tego by posiadał płyty ściągane z internetu :slight_smile: i niemam takiego zamiaru :smiley: Napisałem ino ze gre bede miał dziś prawdopodobnie :wink:

Ciekawa sprawa z tym merolem :expressionless: wynika z tego przykładu, że ja kradne gry :expressionless:

Tak bo to jest kradzież ale wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy

Np robisz sam gre 1 rok i ma być jutro premiera ale przychodzi kumpel kopiuje sobie i wszyscy mogą mieć za darmo i twoja praca ide na mare miło to tak

ale kto bedzie chciał (np. Ty chcesz NFSU2) to kupi orginał :wink:

skonczmy EOT :slight_smile:

pierwsze recki gry lecą, ponoć fabuła lepsza niż w pierwszej cześci :wink:

update:

Noto moge opisać piersze wrażenia :wink:

Kliamt stoi na rownie dobrym poziomie co pierwsza część, oprawa nawet lepsza, miasto jest ogromne, multum ciekawych zabudowań i lokacji, w grze sa dodatkowe bayery, ktorych sie nikt niespodziewał, a mianowicie wybór roznych predkościomierzy , pod względem wzorowania i podświetlenia, multum jest winyli i kolorów karoserii, felgi romaite, niektore wrecz smieszne, dodatkowe tryby jazdy, ktore niebyly nam znane dotychczas :wink: etc :wink:

To jak z tym antilaisingiem mam radeona 9550XT czepił się palant przepraszam za słownictwo.?? mam czarny ekran i tyle jak daję antilasing na full