Nic nie działa na win 7 po downgrade z win 10

(CaKiPT) #1

Witam będę seplenil na klawiaturze bo pisze z fona. więc tak klawiatura ani MYSZ nie działa mi na WINDOWSIE 7 więc chce cofnąć Windows 10 mam recovery mam Windows.old na dysku z win 10 chciałem tryb awaryjny w 7 ale też nie działa MYSZ. JAK COFNAC TEN Windows 7 lub 10 /// w trybie awaryjnym nie działa klawiatura ani MYSZ nie mam też bootowalnego pendrive z winem 7.
Mam opcje odzyskiwania win 10 lecz tylko mogę cmd. Pomocy

(lordjahu) #3

Strasznie zagmatwałeś. Poświęć chwilę na obycie z telefonem i popraw swoją wypowiedź stosując przecisnki i kropki we właściwych miejscach - tak by zdania były czytelne.

Mysz nie działa na Win 7, więc chcesz cofnąć do Win10 ? A nie odwrotnie ?

(FadeMind) #4

- Popraw tytuł tak aby opisywał TEMAT problemu.
- Edytuj Post i napisz go zrozumiale.

W przypadku nie zastosowania się do powyższych zaleceń temat trafia do kosza.

(CaKiPT) #5

lordjahu chce cofnąć Windows 10 bo na 7 nic nie działa Touch pad klawiatura MYSZ na wszystkich USB mam partycje recovery lecz nie mog3 cofnąć tak normalnie przez przywracanie systemu bo mam win 7 jakos cmd to trzeba z Windows old przywrócić

(freshmeat) #6

Weź Ty człowieku napisz to po ludzku, bo nie idzie zrozumieć co chcesz osiągnąć. To że piszesz z telefonu nie znaczy żę nie możesz używać znaków interpunkcyjnych.

(CaKiPT) #7

chodzi mi o to by cofnąć wina 10 z wierszu poleceń z folderu Windows.old albo naprawić MYSZ i klawiaturę w WINDOWSIE 7 bo nic nie mogę klikać nawet w trybie awaryjnym nie mam punktu przywracania

(krystian3w) #8

Pytanie takie - czy te systemy są obok siebie czy robiłeś upgrade Windows 7 do 10 w ciągu ostatnich 10-14 dni?

(CaKiPT) #9

robiłem downgrade z 10 do 7 i teraz chce cofnąć 10 z Windows.old albo w cmd recovery hp bo jest partycja recovery

(Seba228215) #10

Podłącz jakąś dodatkową mysz na usb i skorzystaj z tego:

Zapisz jako iso na dysku. A potem wypal na jakieś płycie DVD. A później to na czysto postaw system.

(krystian3w) #11

Recovery może na ekranie startowym włącza F11 lub podobny jak napisali jaki (i oczywiście nie uszkodziło go uaktualnienie do Windows 10).

Tyle, że z niego raczej nie zrobisz kopi danych i być może nie będzie opcji by zachowało je jak są na partycji systemowej.

(CaKiPT) #12

wy nie rozumiecie że nie działa MYSZ dodatkowa ani touchpad ani klawiatury? nie mogę przywrócić bo jest Windows 7 w cmd w tych opcjach odzyskiwania tych z Windows 10ustawieniauruchamianai takie coś mam i tylko wiersz polecenia bo nie da się przywrócić bo jest tylko Windows 7 w którym nie ma ISO i przywracania

(CaKiPT) #13

jakieś pomysły?

(CaKiPT) #15

wszystko próbowałem tylko cmd działa cały czas mówię

(Astor44) #16

Otwórz wobec tego Wiersz poleceń i wpisz tam:
DISM /Online /Cleanup-image /Restorehealth

(CaKiPT) #17

Nic nie daje dostałem się do rejestru da radę tam włączyć myszkę w tym WINDOWSIE 7?

(CaKiPT) #18

error 50 z tym dism

(krystian3w) #19

error 50 z tym dism

Znaczy tyle że powinna być zmodyfikowana komenda pod konsole cmd z opcji zaawansowanych.

(Astor44) #20

Właśnie to chciałem wiedzieć! :disappointed_relieved:

(CaKiPT) #21

da się w jakiś sposób uruchomić te myszkę w WINDOWSIE żeby działała przez rejestr zainstalo2wl3m sterownik na Touch pada zrestartowalem jak jeszcze działała no i restar5 i MYSZ zamarla

(CaKiPT) #22

driver ten nazywał się synaptic czy jakoś tak zaraz powiem dokładną nazwe

Sterownik płytki dotykowej Synaptics TouchPad