Nic nie działa na win 7 po downgrade z win 10

może jak byśmy to jakoś usunęli by działało? przed instalacją tego stera wszystko było ok

https://zapodaj.net/84fd8775d8fe5.jpg.html
tyle nawet tapety nie zdążyłem zmienić kursorem nie da się ruszać…

  • rundll32.exe "C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynISDLL.dll",standAloneUninstall
  • wmic product where "description='program name' " uninstall

tyle że na pewno nie zadziała z poziomu konsoli cmd z opcji zaawansowanych. A jak w systemie nic nie da się kliknąć to problemem będzie UAC i potwierdzenia jak jest jakieś.

nie rozumiem :c

To w opcjach tych zaawansowanych, co dałeś zrzut weź przywracanie systemu do wcześniejszego punktu. Chyba ta pierwsza, jak dobrze widzę.

:v kiepsko

nie działa w opcjach zaawansowanych

A naprawa podczas uruchamiania nie wykrywa problemu i nie próbuje się z automatu naprawić?

Ale co tu ma do naprawy … próbowałem w f8 i w opcjach zaawansowanych i nic

Weź ogarnij jakiś nośnik z linuxem i jak odpalisz na rozruchu, to nie instaluj go tylko użyj normalnie. Znajdź c:\windows\system32\drivers i z stamtąd usuń wadliwy sterownik (syntp.dll) oraz wspomniany folder c:\program files cały folder synaptics. Następnie restart pc i sprawdź czy pójdzie.

skąd ja Ci ogarnę mam gdzies płytę komputer świat pójdzie tylko nie wiem gdzie ona…

Albo jak się da w konsoli cmd (opcje zaawansowane) wpisz notepad, potem plik :arrow_right: otwórz i zmień nazwę katalogu synaptics, plik sterownika też można by odszukać w ...\windows\system32\drivers\....

mam xpeka i viste

I jakieś do naprawy uruchamia sie

mam xpeka i viste

To lepsza była by płyta z Vistą i podobnie:

shift + F10, otworzy się cmd, tam notepad, potem plik plik :arrow_right: otwórz… i najlepiej zmienić nazwę i plik dll przenieść

I jakieś do naprawy uruchamia sie

Po usunięciu pliku dll i katalogu z program files?

Albo masz na myśli jakąś płytę do odzyskiwania z nie wiadomo czym.

czekaj włącza się coś …

dobra fajnie Blue screen

ta płytę do naprawy

może zainstaluje viste i z Visty Nowa 7? :stuck_out_tongue_winking_eye:

A plik dll i katalog możesz przywrócić czy usnąłeś i jest jakiś kod błędu z BlueScreena.

Co do tej płyty do naprawy to nie za bardzo pomogę.

płyta do naprawy od xp spróbuję viste zainstalowac