Nic nie działa na win 7 po downgrade z win 10

pisze że nie mogę zainstalować na tym dysku chce przestawić na mbr też nie rusza xp spróbuję wewalic

już nic nie działa A zrovil3m format jestem w dupie? :confused:

Może chodzi o brak sterowników do usb w Win7? bo masz np tylko porty usb 3.0 których W7 na starcie nie obsługuje, i trzeba wgrać sterownik. Jaki to jest sprzęt?

1 polubienie

hp 250 g5 podlaczalem do 2.0 i nic ;v ale zrobiłem format i jestem w dupie jakieś pomysły? ;-; z telefonu da radę coś??

W jakim sensie?

usunąłem Windows 7 A vista nie rusza bo nie mogę zmienić rodzaju partycji na mbr bo nie jest pusta formatowalem i dalej nie jest pusta

Pójdź do kolegi i skombinuj pierwotny system na nośniku i od tego zacznij. :slight_smile:

w tym problem że ni3 mam pendrive xD

Nietylko pendrivem żyje człowiek. Są płyty DVD również.

A nie da się wywalić tego recovery za pomocą tego cmd w instalatorz3?

Właśnie fornat z usuwaniem partycji tak działa.

wziąłem w Disk parcie ale zrobię ten format cykam się trochę bo recovery pójdzie ale i tak nie dziala

mam Viste tylko jak włączyć neta sterowników nawet telefonu nie czyta…

bo mam USB 3.0

Co się stanie jeśli podczas uruchamiania laptopa będziesz pulsacyjnie naciskał klawisz Esc?

pokazuje co pod jakim kla2iwzem f10 bios itp

A Esc, a potem F11 nie działa?

nie bo to jest odzyskiwanie A teraz mam Viste i sformwtowsny dysk więc nie mam odzyskiwania, jakieś pomysły vista i 3.0? bo neta nie ma na kablu tez

OK! To chciałem wiedzieć. Vista do tego laptopa się nie nadaje. Nie ma do niej sterowników, dlatego nie masz i nie będziesz miał internetu. Ten model lapka to tylko Windows 7 lub Windows 10, i to tylko systemy 64-bitowe.
Nie pozostaje Ci nic innego jak pobrać:
https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209
i wykonać, na innym, sprawnym komputerze, pendrajwa lub płytę DVD z systemem Windows 10, 64-bitowy.
To, co teraz usiłujesz od rana robić, to jest niepotrzebna mordęga. Sorry!

jak bym pobrał na telefonie wszystko tylko jak bym mógł przenieść wszystko na kompa