Nie dziala mi litera "ł" na klawiaturze!

Witam!

Wszystkie litery polskie np, ś,ć itd dzialaja mi a literka “ł” Nie dziala.

Prosze nie pytać o takie rzeczy:

  • To w takim razie jak napisales “ł” w temacie?

Odpowiedź jest prosta :slight_smile: Skopiowalem z tekstu… ale nie bd tak pisal przeciez… jest na to jakas rada ?

Odpowiedź jest prosta: zintegrowana grafika Intela. Wyłącz skróty klawiszowe we właściwościach karty graficznej

Nie wyskakuje ci żadne okienko kiedy próbujesz wpisać? ja mam coś takiego jak mam włączonego winampa wyskakuje mi okienko, dlatego wyłączam winampa na czas pisania postów.

W każdym razie winny jest najpewniej jakiś skrót klawiaturowy, tak jak blokada Alt+C przy driverach ATI/AMD. Pomyśl, może stało się to po zainstalowaniu jakiejś aplikacji.

Start -> Uruchom -> igfxcfg (zakładka klawisze dostępu).

Lewy CTRL + Lewy Shift, jednocześnie.

Popatrz na mój podpis :wink: Dobra już wiem jak wcisne alt+l to znika jedna ikonka na pasku narzędzi jak klikne raz jeszcze to pojawia sie :slight_smile: Dzieki za wszystko

Mam podobnie lecz nie działa mi alt + s I alt + l I wyskakuje mi okienko lecz jego się zamknąć nie da i mi pokazuje wykresy CPU, GPU i baterie

A co masz w pasku zadań/obok zegara? Zamykaj każdą z aplikacji i zobaczysz która „zabrała” skróty klawiaturowe. Kupę lat był z tym spokój (Radeon lubił te skróty), ostatnio widziałem to w Asus (armoury crate).

Armoury Crate
w menu z lewej wybieramy „Urządzenie” ikonka klawiatury z myszką
następnie „System”
następnie zakładka „Monitor zasobów”
po prawej otwiera się menu, gdzie jedna z pozycji „Monitorowanie na żywo” - jeśli nie jest na „ON” ustawiamy na „ON”
pod tą opcją „Ustawienia monitora w czasie rzeczywistym” - klikamy na nią
bliżej środka ekranu otwiera się kolejne menu, które przewijamy na sam dół (linijka pokazuje się po prawej stronie po najechaniu myszką) do pozycji „Ustawienia skrótów klawiszowych”
Zmieniamy „OSD Switcher” oraz „Level Switcher” według uznania