WIN 11 brak polskich liter

Hej

Nie moge pisać polskich liter typu s/l sorry nie mam ich ale np. Ć dziala
Po kliknieciu Alt S mam takie cos na pulpicie - szukam gdzie jest problem ale nie moge znaleźć, nie kojarze która appka moze blokowac mi te skróty.


Procesor Ryzen 9 + grafa AMD + grafika GeForce 4070 / klawiatura normalnie programisty ustawiona / w programie Shortcuter nie znalazlo powiazań z tymi skrótami

Czy coś się dzieje, kiedy wciśniesz: “Alt + Z”?"

Mialem Geforce Experience ale wylaczone mam to.

Jest jeszcze NVIDIA ShadowPlay

U mnie nic nie znajduje takiego.

To może coś innego od producenta karty grafiki? Takie jak np ASUS Armoury Crate? Coś z „OSD” w nazwie?

Usuń PIN i wzory w „Windows Hello” (bo lubi ono psuć dostęp do konta) i może w trybie czystego rozruchu ustalisz jaki „exe” lub niestandardowa usługa to nadpisuje:

Gorzej jak to jakieś zaplanowane zadanie, bo tego chyba MS w swojej instrukcji nie przewidział.

Mam ale nie widzę tam żadnych skrotów. Nic innego z OSD nie znalazlem

Jeszcze być może tryb celownika z np.:

Wskaże powiązanie z jakimś plikiem jak to nie znika.

Podobny tryb łowcy ma też Revo:

Może pokaże nazwę pliku i być może nawet namierzy dezinstalator tego „badware”.

Jak w Process Explorer znaleźć winowajcę?

Co masz?

Asus Armoury Crate ale tam nie znalazlem zadnych skrótów klawiszy

Popatrz tutaj:

Wygląda to na to ale dziwne bo skróty sa razem z Ctrl a nie samo Alt hmm

Zmieniłem skórty i działa - dzięki bardzo

tutaj można to zmienić
Armoury Create → urządzenie → monitor zasobów → włączyć monitora w czasie rzeczywistym i poniżej włączy się opcja „ustawienia monitora w czasie rzeczywistym” i tam przestawić na inny skrót klawiszowy

To jeszcze dodajcie opis jakby się cała apka przełączyła na chiński „uproszczony”.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.