Nie działa news na portalu

Wszystkie inne działają, a ten nie działa:

Jak widać na zrzucie WebKiterrorDomaine 104.

Już działa, może chwilowo ktoś tam coś robił z tą publikacją.

Dalej to samo, nawet po wyczyszczeniu całej historii Safari co spowodowało, że musiałem się od nowa zalogować, news nadal nie działa jak na zrzucie.

Sprawdzałeś w innej przeglądarce?

Nie bo wszystko inne na portalu działa w Safari bez problemu. Nie będę dla jednego newsa zasyfiać MacOS-a.

To może ja ci wkleję zawartość newsa do postu, bo dla jednego newsa szkoda czasu na analizy błędu :slight_smile: :joy:

To tak jak zadzwonić do operatora internetu na infolinię, że nie działa usługa, a paniusia wyczyść pan przeglądarkę. To samo tutaj. Jeden news nie działą w Safari, na zrzucie pokazany błąd jakiś z domena, a wy sprawdź na innej przeglądarce. Bez sens taki sam.
News jest pod wszystkie przeglądarki tylko nie Safari rozumiem?

Nie “wy” tylko “ja”! Jak dla mnie szkoda czasu dla jednego newsa który nie działa jak narazie tylko u ciebie w przeglądarce której używasz. Ale jak chcesz to dajmy znać redakcji: @redakcja

To może powinni napisać na stronie support Only Google Chrome i Mozilla firefox i może jeszcze MS Edge dla tego jednego newsa bo wychodzi na to, ze z wszystkich użytkowników tutaj jedyny używam Safai na MacOS i Błąd error domaine 104 jest totalnie bez znaczenia, a może to przez jakiś filmik z Youtuba czy cokolwiek innego wstawionego w temacie?

News o reklamach z filmami o reklamach w przeglądarce z włączonymi funkcjami blokowania takich treści… To musi się udać.

News o skodzie superb też z treściami poniekąd reklamowymi i działa. Tylko ten jeden news na całym portalu mi w Safari nie działa. Z wyłączonym adblock adguard to samo, nie działa TEN JEDEN NEWS NA PORTALU

Chyba, że Safari ma swoje jeszcze jakieś wewnetrzne blokady, których nie da się w Preferencjach włączyć czy wyłączyć. No chyba, że newsa blokuje zatrzymanie ogóle w Safari autoodtwarzania.

Co 10 odśwież wczytuje się news z włączonym adguard adblokiem, a z wyłączonym wcale.

Stare Windowsowe Safari prawie daje radę ale na emulatorze 3 minuty to dla niego za mało.

Chrome 65 walczy z certyfikatem i ustanowieniem bezpiecznego połączenia. Strona po chwili załadowana jest w rozsypce (brak części CSS i JS).

Jak czytam i widzę jak tu wszystko działa zastanawiam się czy tu pracują informatycy po studiach czy po Gimnazjum?

Nikt… czasami mam takie wrażenie gdyby mieli 1/8 etatu.

Wspomniany news nie działa na Safari, nie wiem czy to wina systemu MacOS czy samej przeglądarki, ale różne strony odwiedzam i tylko ten jeden news nie działa, a trochę to dla mnie dziwne, że Safari blokuje ten jeden news na dobreprogramy i tego nie rozumiem kompletnie. Może mi ktoś wytłumaczyć?

Na Firefoxie w MacOS wspomniany nws działa, ale nadal zżera mnie ciekawość co Safari blokuje? :slight_smile:

Sprawdź na innym komputerze z MacOS na Safari.

Widzisz w dyskusji kogoś z pracowników?

1 polubienie

Nie mam takiej możliwości. Obstawiam, że to wina przeglądarki i na Safari pod Windows pewnie też news nie ruszy.