Nie działa news na portalu

  1. nie ma przeglądarki (już) Safari pod Windowsa
  2. to wina wtyczki AdGuard, nie wina przeglądarki.

edit


https://bugs.webkit.org/show_bug.cgi?id=162057

Przecież zamieściłem zrzut z wyłączonym Adguard!!! Na Firefoxie też mam Adguard i działa.

wrzuciłeś wrzut z “wyłączona ochroną na tej stronie” a nie całkowicie wyłączona wtyczką. a to jest różnica.

Na Firefoxie też mam Adguard i działa.

wiesz na jakim silniku śmiga Firefox? *

Wiem, że na innym niż Safari - WebKit czy jak to sie pisze.

brawo! a wiesz czego tyczy ten bład? Webkita i Adguarda!

Nie bo nie jestem takim fachowcem jak Ty i chciałem, żeby mi ktoś wytłumaczył, a nie drażnił się ze mną jak z psem.

Nie bo nie jestem takim fachowcem jak Ty

nie jestem fachowcem, po prostu umiem czytać ze zrozumieniem i szukać informacji na temat błędu.

To po cholere jest forum jak mam sam sobie szukać? Wytłumacz mi to wreszcie bo od 5-8 lat nie rozumiem. Pisze człowiek z problemem, ciekawością jak coś działa a na forum sam sobie znajdź, sam sobie radź. Wkurzające bo nie po to pisze.

dobra widze, żę dyskusja poszła w zła strone. to może zacznijmy od podstaw - jak chcesz żeby ci ktoś normalnie odpisywał jeśli sprawiasz wrażenie sfrustrowanego człowieka?

Nie będę dla jednego newsa zasyfiać MacOS-a.

To tak jak zadzwonić do operatora internetu na infolinię, że nie działa usługa, a paniusia wyczyść pan przeglądarkę. To samo tutaj. Jeden news nie działą w Safari, na zrzucie pokazany błąd jakiś z domena, a wy sprawdź na innej przeglądarce. Bez sens taki sam.
News jest pod wszystkie przeglądarki tylko nie Safari rozumiem?

To może powinni napisać na stronie support Only Google Chrome i Mozilla firefox i może jeszcze MS Edge dla tego jednego newsa bo wychodzi na to, ze z wszystkich użytkowników tutaj jedyny używam Safai na MacOS i Błąd error domaine 104 jest totalnie bez znaczenia, a może to przez jakiś filmik z Youtuba czy cokolwiek innego wstawionego w temacie?

i teraz mi wyjaśni jak mam cokolwiek normalnie wytłumaczyć? rozumiem, że odpowiedzi nie są dla ciebie satysfakcjonujące, ale ktoś po prostu zaproponował ci rozwiązanie, nie skorzystałeś, zwyzywałeś i nara. no to wybacz. jakbyś normalnie się zachowywał i wypowiadał to udałoby się znaleźć rozwiązanie, teraz masz moje wypowiedzi i z tym żyj. zastanów się nad swoim zachowaniem.

Kolejny raz, ja mam się dostosowywać do innych bo innym nie pasuje, bo inni odbierają to co ja piszę nie tak jak powinni i ich obrażam, a Wy mnie obrażacie i koło się zamyka. Jakby ktoś napisał, że to wina silnika Safari było by po temacie, ale nie najprościej wyczyśc przeglądarkę, zainstaluj inną. To tak jakby w Mercedesie nie działało coś i by ci ktoś powiedział sprawdz w BMW, albo maluchu. To zupełnie inne sprzęty. Tak samo Firefox inna przeglądarka, na innym silniku i nie trzeba studenta z informatyki, żeby wpaśc na to, że to wina Safari i porównywanie jej z Firefoxem jest bez sensu.

CZYM JA KOGOŚ OPIEPRZAM I OBRAŻAM W TEJ WYPOWIEDZI BO KOMPLETNIE NIE ROZUMIEM???

Napewno zaraz znowu większośc napisze, że obrażam i urażam, ale czym???

Może takie małe podsumowanie.

  • Jest w miarę jasny komunikat - nawet w języku polskim, więc bariera językowa nie powinna stanowić problemu:
    “Adres URL został zablokowany przez blokadę zawartości”.
    Tu chyba nawet osoba w miarę słabo radząca sobie w “cyfrowym świecie” ogarnie, że coś jest nie tak z treścią strony.
  • dostajesz wętkę (tu nie masz supportu MacOSX, ale forum) - sugestię, żeby wyłączyć wtyczkę/narzędzie do blokowania treści. Piszesz, że to zrobiłeś a nie zrobiłeś tego.
  • pytasz: “T_o po cholere jest forum jak mam sam sobie szukać?_” - to ja mam Ci szukać, albo ktoś? Coś Ci się pomyliło. Support możesz mieć właśnie od Apple, tu masz dyskusję na ten temat i dostałeś nawet bardzo dokładne rozwiązanie i powód problemu.
  • Kolejny raz, ja mam się dostosowywać do innych bo innym nie pasuje, bo inni odbierają to co ja piszę nie tak jak powinni i ich obrażam, a Wy mnie obrażacie i koło się zamyka.” - dokładnie tak. Ty dołączyłeś do sporej społeczności a nie społeczność do Ciebie.

@anon2257444 Znowu się prosisz o ostrzegawczy strzał w potylicę. Ludzie Ci próbują pomóc i dają jakieś wskazówki, a Ty znowu robisz sobie wojenkę, bo jak to tak słuchać innych jak to ja jestem alfa i omega. Komentujący napisali Ci, że nie mają z newsem problemów, ja również nie mam na trzech przeglądarkach - Edge, Chrome, Firefox - więc rachunek jest prosty - problem jest gdzieś u Ciebie, na co zwrócono Ci uwagę, a Ty dalej robisz swoje.

Czego Ty oczekujesz? Że wszyscy się dostosują do Ciebie, a nie Ty do nich? Ty jesteś odpowiedzialny za standardy dzisiejszego Internetu czy jak?

Przecież zamieściłem zrzut, na którym widac wyłączony Adguard, a problem nadal jest, a wy cały czas, że nie wyłączyłem. Co miałem jeszcze w tym Safari wyłączyć i gdzie? Jak wiecie to napiszcie, chętnie to zrobie, ale nie wy tylko piszecie wyłącz, wyłącz i wyłącz oraz pretensje, że ja pisze tak jak pisze, a nie tak jak wy sobie tego życzycie. Jak mi nie odpowiada forma jaką się ktoś wypowiada czy to językiem, czy piszac to albo odpowiadam na tyle ile umiem, albo wcale, ale nie prowokuje tekstami, że jesteś chamski, że wyzywasz. Jeżeli forum to dyskusja to tu nie ma dyskusji na temat tylko znowu macie faze wychowywania innych, a najpierw zajmijcie się samymi sobą.

Jak byk wyłączyłeś ochronę na tej stronie, a nie AdGuarda w ogóle. Taka jest różnica.

Tego kawałka aż nie chce mi się komentować, bo wszyscy chyba wiedzą jak jest w Twoim przypadku naprawdę…

Już niczego. Po rozstawialiscie mnie po kątach więc niczego, ale żaden z was nie wie czy wina Safari czy MacOS-a, na którym działa Safari. Czy Safari oprócz Adguarda ma jakieś swoje blokady, czy nie nie wiecie bo jestem jedyny na te ileś osób, które tu są i używam MacOS-a.

Odpowiedz jest na to prosta, ja mam się dostosować formą wypowiedzi tak, żeby wam odpowiadało i was zadowalała, ale w drugą strone, po co??

Jak masz syna i ma tką a nie inna formę wypowiedzi to co jak ci nie odpowiada w ryj, z kopa?? To to samo co dać bana na forum bo nie odpowiada mi, czyli z kopa tylko wirtualnie.

Moderatorze, weź na chwile bądź neutralny, ani po mojej stronie, ani po niczyjej innej i poświęc 2-3 minuty, przejżyj moje wypowiedzi i innych i zstanów się czy na 200% nie mam powodu, żeby irytowac sie i wnerwiać na wasze wypowiedzi.

Co do wojenek to nie ja zaczynam, może ta cholera była zbędna, ale ja pisze, aby mi wytłumaczyć, a wy dalej wyłącz blokady no to gdzie to tłumaczenie, gdzie napisanie jaką blokade w Safari wyłączyć skoro wyłączyłem Adguarda. Teraz piszę z Firefoxa, a na Safari mam odinstalowany Adguard i dalej ten sam błąd. Nadal nie napisaliscie mi jak poprosiłem, piszac, że chciałbym wiedziec co powoduje ten błąd w Safari, wam to widzę z wisa, a może warto byłoby się tez douczyć, a nie tylko pouczac innych pod siebie.

Mniej więcej tu zacząłeś się irytować, a potem poleciało:

Potem tutaj stwierdziłeś, że wszyscy mają do Ciebie jakiś problem:

Poza tym wiele osób Cię tu zna i wie, że bardzo szybko robisz się nieprzyjemny w rozmowie, wiec podchodzą do Ciebie z odpowiednim dystansem, ale Ty i tak dalej robisz młyn gdziekolwiek ktoś się z Tobą nie zgadza, po czym strzelasz focha i już nie masz niczego ciekawego do powiedzenia.

Ok, wskaż mi w wątku gdzie napisałeś, że odinstalowałeś AdGuarda. Pisałeś najpierw, że wyłączyłeś, a potem zaczęły się przepychanki.

Ktoś Ci podlinkował problem z AdGuard na Safari, problem nie rozwiązany, ale to nie oznacza, że od razu możesz po wszystkich jechać jak po psie, bo problem się nie rozwiązał. A teraz jeszcze każesz się jeszcze innym douczać, choć sam nie znasz rozwiązania problemu…

“Coś mi nie działa i to Wasza wina, bo nie wiecie co.”

OK, ale potem pytałem tez, że skoro Adguard wyłączony i nadal jest błąd to co wyłączyć jeszcze w Safari. Zacytuj mi odpowiedź na to.

O odinstalowaniu napisałem w ostatnich postach.

Zmieniam dział, jak dwa razy coś psuł uBlock Origin to skończyło się na tym, że musiałem zgłosić wadliwe reguły do twórcy listy, z tym pewnie będzie podobnie (oczywiście nie mówię, że to też pechowa reguła coś psuje) - nie sądzę by ktoś przepisywał artykuł by działał z blokowaniem reklam AdGuard / aktywnym dodatkiem AdGuard i dezaktywowanym na danej domenie.

Może coś powodować silnik WebKit w Safari? Niezależnie od tego czy jest Adguard czy nie jako dodatek, czy włączony lub wyłączony?