Nie ma to jak XP


(Marcin650) #1

witam założyłem ten temat z myślą o wypowiedziach innych forumowiczów na temat windowsów ,bo moim zdaniem 7 to dobry windows ale moim zdaniem wciąż nie ma to jak xp :slight_smile: zapraszam do dyskusjii


(Marudaa1) #2

Wow..zbawco. Nie wiem co bym zrobił, gdybyś nie założył takiego tematu =D> Poza tym porównywanie dwóch systemów, wydanych w odstępie 8 lat jest głupotą. To tak jakbyś porównywał Win 95 z XP, bo ten pierwszy na starszych kompach się szybciej uruchamia - różnica między wydaniami jest nawet mniejsza bo 6 lat.

Każdy wybierze sam co woli i co bardziej mu się przyda.


(Kwarc21) #3

Podzielam twoje zdanie.Jedyne co mi się w nim podoba to wygląd i programy szybciej się otwierają i instalują.Lepsza też jest jakość odtwarzanych filmów,ale dobre ustawienie w kodekach i w xp osiągnie się dobrą jakość.A najlepsze jest to że jak grałem w nie które gry na full to na siódemce już sobie nie zagram np.fifa 09.,czy 10,i to przy włączonym skype i gg.Takie jest moje zdanie,dzięki za uwagę :slight_smile:


(Goryl2) #4

Tak, najlepiej następne 10 lat przesiedzieć na XP. jak będzie Windows 2020 to może ktoś będzie zadowolony w końcu.


(Mutant5) #5

Ja nie zauważyłem różnicy po xp :stuck_out_tongue:

No chyba, że pozytywną :stuck_out_tongue:

Miałem na tym lapku też viste business i powiem, że po optymalizacji nie było źle :stuck_out_tongue:


(Art20 2007) #6

Polakowi nigdy się nie dogodzi.


#7

kosiu22 , skoro zachęcasz do dyskusji to może ją zaczniesz? Napisz dlaczego uważasz tak a nie inaczej itp. Dopiero wtedy będzie można nazwać to dyskusją.


(Marcin650) #8

dlaczego tak uważam? otóż dla tego że xp działa szybciej na tym sprzecie z podpisu a 7 wolniej


(corrtez) #9

Hmmm

W domu mam xp w biurze tez. Z vistą nie miałem za dużo do czynienia wic sie nie bede wypowiadał.

Ale teraz testuje w pracy w7 i podoba mi sie. Szybko startuje działa stabilnie (nadal wresja RC :slight_smile: ) ogólnie jestem zadowolony (przynajmniej narazie) a jak bedzie?? Pożyjemy i zobaczymy :wink:

Krok w dobrą stronę :slight_smile:


(Chillout) #10

To jest kwestia przyzwyczajenia. Normalne u każdego człowieka.

Coś nowsze jest zawsze uważane za to gorsze: "Nie ma to jednak jak..."

Moim zdaniem "Nie ma to jak Linux Ubuntu..." Czy tez inne dystrybucje :stuck_out_tongue: - Wszystko masz pod ręką.


(Mutant5) #11

Wcale nie 8)

Nie ma to jak fedora wystarczy se skonfigurować i działa jak należy :stuck_out_tongue:


(Johny) #12

Tylko XP nie będzie wiecznie wspierany,temu systemowi leci już 9 lat :),kupisz jakiś sprzęt,a tu stery tylko dla Visy i Seven,i tak powoli będzie,tak jak do starszych kart graficznych nie wychodzą już nowe sterowniki


(Dawiddek55) #13

jka byłbym moderatorem to bym zablokował ten temat. Zaraz zacznie się walka XP vs. reszta windowsów, dojdzie jeszcze Linuxowy maniac i będzie kłótnia.

JA powiem tak- kiedyś XP był spoko, do czasów kiedy...Vista nie wyszła z pełnym wsparciem (sterowniki)-to właśnie w tym momencie ja przesiadłem sie na Viste - byłem zadowolony z nowego systemu i już wtedy IMHO XP był gorszy od Visty. Po tym czasie jechałem dłuugo na Viście- później MS wydał udoskonaloną Vistę- Windows 7- i jadę na nim gdzieś od czerwca (od kiedy była w MSDN AA). Obecnie ta instalacja sevena trzyma się jak do tej pory 2 miechy i śmiga aż miło - naprawdę, godny system - podczas gdy zainstalowałem XPeka po miechu miałem pełno wirów- seven mi ich nie łapie.

IMHO XP jest o wiele gorszy od Seven czy Visty.


(krzysiekx) #14

Kiedyś XP był dobry.Teraz jest już postarzały, seven jest od niego o wiele lepszy.


(Frog) #15

kosiu22 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Phight3r) #16

XP był i jest dobrym systemem, jednak ma już swoje lata. Najlepszym systemem po XP jest Seven, choć nie uważam go za najlepszy Windows wszechczasów, jest to po prostu poprawiona Vista. Z drugiej strony to zaleta, co w Viście zepsuli w Seven poprawili.


(Kpc21) #17

Czy używaliście kiedykolwiek np. Windows NT 4.0, że macie prawo twierdzić, że Windows XP jest najlepszym Windowsem wszech czasów?


(foreste) #18

Ja dodam ze ani xp ani seven nie jest dobry ja xp używa m wyłącznie do gier dodatku z nałożonego przymusu przez Ms ;].


(krzysiekx) #19

foreste dlaczego tak sądzisz?


(M Ankiewicz) #20

Bo to teraz modne.

Ja będę korzystał z XP ile to tylko możliwe. Zero(!) problemów z systemem, do tego szybki, sprawdzony i nie wymaga zbyt wiele. Na dzień dzisiejszy nie widzę powodu, dla którego miałbym instalować system pożerający chociażby delikatnie więcej sprzętu.