Nie ma to jak XP

witam założyłem ten temat z myślą o wypowiedziach innych forumowiczów na temat windowsów ,bo moim zdaniem 7 to dobry windows ale moim zdaniem wciąż nie ma to jak xp :slight_smile: zapraszam do dyskusjii

Wow…zbawco. Nie wiem co bym zrobił, gdybyś nie założył takiego tematu =D> Poza tym porównywanie dwóch systemów, wydanych w odstępie 8 lat jest głupotą. To tak jakbyś porównywał Win 95 z XP, bo ten pierwszy na starszych kompach się szybciej uruchamia - różnica między wydaniami jest nawet mniejsza bo 6 lat.

Każdy wybierze sam co woli i co bardziej mu się przyda.

Podzielam twoje zdanie.Jedyne co mi się w nim podoba to wygląd i programy szybciej się otwierają i instalują.Lepsza też jest jakość odtwarzanych filmów,ale dobre ustawienie w kodekach i w xp osiągnie się dobrą jakość.A najlepsze jest to że jak grałem w nie które gry na full to na siódemce już sobie nie zagram np.fifa 09.,czy 10,i to przy włączonym skype i gg.Takie jest moje zdanie,dzięki za uwagę :slight_smile:

Tak, najlepiej następne 10 lat przesiedzieć na XP. jak będzie Windows 2020 to może ktoś będzie zadowolony w końcu.

Ja nie zauważyłem różnicy po xp :stuck_out_tongue:

No chyba, że pozytywną :stuck_out_tongue:

Miałem na tym lapku też viste business i powiem, że po optymalizacji nie było źle :stuck_out_tongue:

Polakowi nigdy się nie dogodzi.

kosiu22 , skoro zachęcasz do dyskusji to może ją zaczniesz? Napisz dlaczego uważasz tak a nie inaczej itp. Dopiero wtedy będzie można nazwać to dyskusją.

dlaczego tak uważam? otóż dla tego że xp działa szybciej na tym sprzecie z podpisu a 7 wolniej

Hmmm

W domu mam xp w biurze tez. Z vistą nie miałem za dużo do czynienia wic sie nie bede wypowiadał.

Ale teraz testuje w pracy w7 i podoba mi sie. Szybko startuje działa stabilnie (nadal wresja RC :slight_smile: ) ogólnie jestem zadowolony (przynajmniej narazie) a jak bedzie?? Pożyjemy i zobaczymy :wink:

Krok w dobrą stronę :slight_smile:

To jest kwestia przyzwyczajenia. Normalne u każdego człowieka.

Coś nowsze jest zawsze uważane za to gorsze: “Nie ma to jednak jak…”

Moim zdaniem “Nie ma to jak Linux Ubuntu…” Czy tez inne dystrybucje :stuck_out_tongue: - Wszystko masz pod ręką.

Wcale nie 8)

Nie ma to jak fedora wystarczy se skonfigurować i działa jak należy :stuck_out_tongue:

Tylko XP nie będzie wiecznie wspierany,temu systemowi leci już 9 lat :),kupisz jakiś sprzęt,a tu stery tylko dla Visy i Seven,i tak powoli będzie,tak jak do starszych kart graficznych nie wychodzą już nowe sterowniki

jka byłbym moderatorem to bym zablokował ten temat. Zaraz zacznie się walka XP vs. reszta windowsów, dojdzie jeszcze Linuxowy maniac i będzie kłótnia.

JA powiem tak- kiedyś XP był spoko, do czasów kiedy…Vista nie wyszła z pełnym wsparciem (sterowniki)-to właśnie w tym momencie ja przesiadłem sie na Viste - byłem zadowolony z nowego systemu i już wtedy IMHO XP był gorszy od Visty. Po tym czasie jechałem dłuugo na Viście- później MS wydał udoskonaloną Vistę- Windows 7- i jadę na nim gdzieś od czerwca (od kiedy była w MSDN AA). Obecnie ta instalacja sevena trzyma się jak do tej pory 2 miechy i śmiga aż miło - naprawdę, godny system - podczas gdy zainstalowałem XPeka po miechu miałem pełno wirów- seven mi ich nie łapie.

IMHO XP jest o wiele gorszy od Seven czy Visty.

Kiedyś XP był dobry.Teraz jest już postarzały, seven jest od niego o wiele lepszy.

kosiu22 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

XP był i jest dobrym systemem, jednak ma już swoje lata. Najlepszym systemem po XP jest Seven, choć nie uważam go za najlepszy Windows wszechczasów, jest to po prostu poprawiona Vista. Z drugiej strony to zaleta, co w Viście zepsuli w Seven poprawili.

Czy używaliście kiedykolwiek np. Windows NT 4.0, że macie prawo twierdzić, że Windows XP jest najlepszym Windowsem wszech czasów?

Ja dodam ze ani xp ani seven nie jest dobry ja xp używa m wyłącznie do gier dodatku z nałożonego przymusu przez Ms ;].

foreste dlaczego tak sądzisz?

Bo to teraz modne.

Ja będę korzystał z XP ile to tylko możliwe. Zero(!) problemów z systemem, do tego szybki, sprawdzony i nie wymaga zbyt wiele. Na dzień dzisiejszy nie widzę powodu, dla którego miałbym instalować system pożerający chociażby delikatnie więcej sprzętu.