Nie mam uprawnień administratora

Czyli co mam teraz zrobić

Odpal jeszcze raz cmd z uprawnieniami administracyjnymi i wpisz
net user administrator /active:yes

Po komendzie zapewne powinieneś zobaczyć linijke
Polecenie zostało wykonane pomyślnie.

1 polubienie

No jest

To teraz masz przy logowaniu nowe konto o nazwie Administrator powinno być bez hasła z uprawnieniami administratora

Jest

No to to co to polecenie robi.

No wszedłem już na konto administratora, ale nic mi to nie dało bo moje konto jest już przypisane jako administrator.

Moim zdaniem najprościej by było:

z normalnego konta (tego twojego bo jesteś tam administratorem zapewne)

ale dalej idąc tym sposobem

Zacznij od sprawdzenia czy problem został rozwiązany z tego konta (Super admina)
“zmień ustawienia 3D w panelu sterowania nvidi albo ustawiać priorytetu w menedżerze zadań”

Tutaj jeżeli dobrze rozumiem masz problem bo zlikwidowałeś użytkownika a zostawiłeś programy
Czyli masz problem bo w uprawnieniach plików do których odnosi się ten nvidia nie ma dołączonego twojego konta i nadanych mu uprawnień. Jak wchodzisz prawym przyciskiem -> własciwości -> zabezpieczenia to tam masz dla każdego pliku pojedynczo nadane uprawnienia do odczytu edycji tych plików.

Rzecz w tym, że 2 godziny temu sformatowałem wszystkie dyski i mam już wszystko zupełnie gołe. Może to problem z systemem? Bo nawett na koncie administratora nie mogę zmienić ani ustawień 3D nvidi ani ustawić priorytetu w menedżerze zadań.

Ale sformatowałeś dyski i zainstalowałeś te sterowniki czy ta nvidia to pozostałość przed formatowaniem?

Sterowników nie pobierałem.

Ok może inaczej, rozumiem że sformatowałeś postawiłeś system od nowa i nie znajdują się na nim żadne stare pliki?

Żadne

Ok spróbuj od przeinstalowania sterowników

Okej sterownik Nvidia mam pobrany.
Dalej nic się nie zmieniło.

Ok czyli to może być co innego, może po prostu problem z samą nvidia

Daj znać czy któreś z tego pomogło

No dobra. Jutro dam znać bo muszę się przed jutrem wyspać.
Dzięki za dzisiejszą pomoc!

Haha. Sprawa wygląda tak, że nic mi z tego co wysłałeś nie pomogło, ale naprowadziło mnie na błąd. W jednym z sposobów musiałem przywrócić poprzednią wersje folderu ,DRS", którego nie miałem. Stworzyłem go i już wszystko działa jak należy! :smiley:

Konto super administratora jest tylko jedno. Po co ci ono gdy masz własne o uprawnieniach administratora. Poczytaj po co czasem trzeba je aktywować i kiedy się na nim zrobi co trzeba, to dlaczego je lepiej dezaktywować.

Nie twórz trzech wątków o tym samym problemie! Bo wszędzie problemem jest źle zainstalowany system.
Otwarty wątek do dyskusji: