Nie mogę połączyć się z siecią WiFi

Zrobiłem tak jak pisaliscie I wszystko działa. Bardzo dziękuję

Dla zazasady lub bicia jakiegoś rekordu proponuję dyskietki 1.44MB :stuck_out_tongue: To dopiero byłby hardcore :stuck_out_tongue:

Panowie wczoraj po instalacji wszystko działało. Dzisiaj włączam laptop I od nowa mam tryb samolotowy włączony I nie mogę połączyć z wi-fi. System Windows jest już aktywny, ale wrócił problem z wifi. Sterowniki sprawdzam do kart sieciowych I podobno są najnowsze.

Z kabla z telefonu normalnie działa Internet Ale z siecią wifi nie da rady. Włączam sieć wifi, podswietla się na niebiesko na 2 sekundy I gasnie. Tryb samolotowy jest włączony cały czas I nie mogę bo wyłączyć w żaden sposób, w opcjach suwak włącz/wyłącz jest podświetlany na szaro i nie ma możliwości na niego kliknąć

  • Możesz podać, jaki identyfikator sprzętu ma ta karta WiFi?
  • Masz możliwość podłączyć do laptopa jakąś kartę WiFi zewnętrzną, taką na USB?
  • W menadżerze urządzeń, po wejściu we właściwości karty sieciowej WiFi jest komunikat, że urządzenie pracuje poprawnie?

Może weźmy dyskietki SD, zamiast HD i wtedy będzie dwa razy więcej (w końcu to 720kB).

Oooo właśnie wykrzesałem z odpadów na strychu pierwszy w życiu HDD. Coś w nim lata więc do kosza, ale 10MB robi dzisiaj wrażenie :stuck_out_tongue: Podkreślę, rok produkcji 1995, pojemność 10MB. Drugi był 100MB dwa lata później.

O tak, fantastyczne dyski, które dołączało się do Amigi 500, żeby gier z dyskietek nie ładować. Jak się zainstalowało na dysku grę, co na 4 dyskietkach była, to śmigało aż miło. :smiley:

identyfikatory:
PCI\VEN_168C&DEV_0036&SUBSYS_020C1028&REV_01
PCI\VEN_168C&DEV_0036&SUBSYS_020C1028
PCI\VEN_168C&DEV_0036&CC_028000
PCI\VEN_168C&DEV_0036&CC_0280

Karta sieciowa to Dell Wireless 1705 802.11b|g|n (2.4GHZ).
Wersja sterownika 3.0.2.201
W menedzerze jest komunikat, że działa poprawnie i są aktualne sterowniki.
Diagnoza pokazuję, że jest wyłączona funkcja sieci bezprzewodowej, a po zastosowaniu poprawki występuje błąd i brak mozliwości włączenia.
Tryb samolotowy nadal jest włączony i podświetlony na szaro i brak możliwości wyłączenia tego trybu.

  • A możesz pokazać, z jakiego linka pobierasz sterowniki do WiFi?
  • Instalowałeś najnowszą wersję - kompilację - systemu?
  • A karta BlueTooth Ci działa poprawnie? Jest widoczna w menadżerze urządzeń?

W przypadku trybu samolotowego spróbuj jeszcze tego:

https://www.dell.com/support/article/pl/pl/plbsd1/sln306990/jak-rozwiązać-problem-z-niemożnością-wyłączenia-trybu-samolotowego?lang=pl