Nie mogę przjść jednej misji w call of duty 2 pomocy!

tak jak w temacie ta misja gdy jest się w okopach i karzą jakąś zieloną flarę czy granat dymny w kolorze zielonym odpalić by przyjaciele ich zauwarzyli, i wtedy nadlatuje samolot i chyba bombarduje wszystko i umieram. Wie ktoś jak to przejść? Patrzyłem sie w poradnikach ale o tym tak nic niema

Z tego co pamiętam:

Wchodzisz do bunkra, z boku leci czas do przybycia posiłków, pod koniec tego czasu wychyl się z bunkra i odpal racę która jest na nim.

dzięki jak będę miał jeszcze jakiś problem to napisz. :slight_smile:

ja tam w COD2 nie pamiętam żebym odpalał jakieś zielone race. :?

jest taka misja jest ja tez mialem z nia problemy ta race chyba trzeba odpalic na bunkrze jak mnie pamiec nie zawodzi

właśnie na bunkrze, a nie długo CoD 3 ma wyjść chyba… tak słyszałem :]

niestety z tego co słyszałem nie wyjdzie na PC :frowning:

to straszne! !!

poprostu jak odpalisz tą race to schowaj sie w bunrze jescze dobrze by bło żebyś padnął!

Już dawno jestem po tej misji, mam teraz problem z tą, jak dojść do tych znaczków?? Jak nie da się, bo są ogrodzone, i nie ma wyjścia stamtąd. Pomóżcie bo męcze się juz drygi dzien z tym. Moze screen pomoze wam dojsc gdzie teraz jestem bo nie wiem gdzie :smiley: albo jakiś poradnik jak byście mieli jak to przejść. cod2eo7.th.png

masz ze snajperki zabija niemców obsługujących moździerze

a gdzie oni się znajdują? Tych wszystkich co atakują mnie czy gdzis indziej oni są, bo przeciez oni co chwile, dochodza nowi jacyś.

masz ich ciągle pokonywać.

heh:/ grałem z 30 minut i ciągle nadchodzą. Mam tego dosyć od wczoraj walczę i nie moge dalej przejść. Może ktoś sejwa przysłać po tej misji?

musisz iść w strone gwiazdki i gdzieś tam będzie wykopany rów i taka wiata czy jak to tam sie mówi i później zaczną wyjeżdżać pojazdy opancerzone i bedziesz musiał zakładać bomby! ale nie na 100%!

tam w strone gwiazdki sie nie da iść. bo ciagle sie w kółko chodzi. :? a jak próbowałem dojść do gwiazdek ale nic z tego.

Trzeba:

Iść do małych “budek” ( 2 lub 3 na obrzeżach mapy ) i zdjąć panów co strzelają z moratrów (moździerzy) i po misji !!

szukam i nie moge znaleźć dajcie sejwa. Jak macie. By przjeść tą misję. Szukałem iządnych tam budek niema.

te znaczki to miejsca z kąd szwaby wałą z moździerzy. Trzeba zdjąć szwabów. Ale to nie koniec misji chociarz z resztą nie powino być problemów 8)

szczerze to sobie ściągnij spolszczenie może to coś ci wyjaśni ja to przeszłem bez spolszczenie ale przyzanje że długo kombinowałem co zrobić w tej misjii! soplszczenie link: http://spolszczenia.cvr.pl/

a jak nie pomopże to ja jescze raz spróbuje przejść tą misje i ci napisze co i jak!