Nie mogę się zalogować na DP

Przypomnij sobie e-mail użyty ostatnio do odzyskania dostępu i zresetuj hasło:

Z redakcji niby został @o.zio lub być może od serwerów dalej @docent - pewnie czas uruchomienia mejla „pomoc-forum@dobreprogramy.pl”.

Przyjacielu, łatwo powiedzieć przypomnij sobie, zakładałem konto w 2010 i trochę lat mi doszło bo to już 77 i pamięć staje się ulotna. Zobaczymy napisałem do DOCENTA a jaki będzie finał,
Dodam że do tej pory jak się logowałem to jozef47 + hasło i wszystko działało

1 polubienie

Wejdź do sekcji Ustawienia swojego profilu na forum. Tam masz podany na jaki adres mailowy jest zarejestrowane konto.

No to szanse raczej masz zerowe odkad wprowadzono ten 1Ilogin.
To bazuje na adresie e-mail na którym kiedys sie tu zakładało konto.
Ale z własnego doswiadczenia wiem że po ustanowienia nowego sposobu logowania zaczeły dziac sie cyrki nawet gdy pamietało sie adres e-maila i nawet gdy miało sie już z automatu poprawnie zainstalowane logowanie poprzez ten 1Ilogin.
Kiedys był tu @Bromidum, bawił sie tym czym zajmuje sie @iJuliusz
Miał ten sam problem co ty, więc musiał zrobic nowe konto z nowwym nickiem, nowym e-mailem bo stare dane były dalej w ich bazie więc potem machnał na to ręka i przeniósł sie na Forum PC pod starym nickiem.

1 polubienie

Dzięki za chęć udzielenia pomocy. Jak widać łatwo jest coś popsuć co przez lata działało wspaniale.

1 polubienie

Cześć, proces logowania do serwisu obsługiwany jest przez zespół 1Login, wobec czego pomocy w tym zakresie należy szukać tutaj: WP Pomoc (jest też formularz kontaktowy) - wówczas problem trafi do odpowiedniego działu.

@o.zio Pomysł z logowaniem przez 1Login to strzał w kolano. Kto to wymyślił? Poprzednia metoda logowania (nazwa użytkownika i hasło) była lepsza. Musieliście to wprowadzać i uginać się pod naporem WP?

@jozef280747 Jeżeli to jest twoje nowe konto to poproś @Radek68 na PW aby połączył ci zawartość starego konta @jozef47 z nowym (wtedy będziesz miał jedno działające konto z całą zawartością).

Pozdrawiam!

Bingo!
I to jest jedyne rozsądne rozwiązanie
Przerobiłem to.
Tylko ze problem wynika z tego ze portal WP jest „technicznie” robiony przez pewnie cieniutko opłacanych a tym samym o niewielkim poziomie wiedzy „chłopczyków”
No i pozostaje wtedy „darmowy” @Radek68 który tu musi poświęcić swój czas by na tym forum (i tylko tu) naprawiac to, co " spieprzają " ci, którzy biora za to „cieniutkie” pieniądzę.
P.S.
Moze to nie sa „chłopczyki”.
Moze mają wiedzę.
Ale jesli tak.
To za tą kasę co dostają tez miał bym to w D.

No i teraz mamy taką sytuację że przez ten durny 1Login użytkownik @jozef47 ma w sumie trzy konta na forum @jozef280747 i @mj47. Trzeba będzie to scalić w jedno.

Pozdrawiam!

Powiem że szukałem tego osobnika @Radek68 ale nici z tego, kombinowałem z tymi kontami tak że utworzyłem obecne mj47. Co ciekawsze wyszło że na laptopie ni stąd ni z owad pokazało się stare czyli jozef47 jestem tym zakręcony, pewnie coś źle robię nie jestem informatykiem tylko 77 letnim samoukiem.

Zostałem poniekąd do założenia nowego k-ta dawniej jozef47 a byłem zalogowany od 2010r!! Teraz mam problem ze zmianą awatara na forum bo tak na DP istnieje to stare, Mam prośbę jak to zmienić pewnie znajdzie się kolega który pomoże 77 letniemu dziadkowi… Pozdrawiam wszystkich

Żartujesz? No przecież mam tu konto i uprawnienie admina, znaleźć mnie tu (i tylko tu!) nie jest trudno. Dziś jest jeden z tych dni, gdzie nie mam aż tylu obowiązków (a to nie jest częste, niestety), więc zerknę. Niczego nie obiecuję, bo Docent kompletnie olał forum i DP, ale na razie jeszcze jakoś to się kręci.

1 polubienie

W sumie to nie wiem na które PW pisać (trzy konta…), więc napiszę na razie tu, ale bez szczegółów.
Twój e-mail, na który masz zarejestrowane podstawowe konto (jozef47) zaczyna się na „m” i jest w domenie @onet.pl. Coś w stylu mxxxxxxxx@onet.pl (oczywiście „xxxxxxxx” to tylko przykład)
Masz do niego dostęp?

2 polubienia

Napisz na wszystkie 3. Jedna wiadomość napisz i potem copy paste.

Dalej kombinuję jak przysłowiowy koń pod górę i mam pewien problem, czy jest możliwość uzupełnienia dany z poprzedniego loginu czyli jozef47 tam miałem sporo własnych tematów!

Ponowię pytanie:
Czy masz dostęp do swojego e-maila na @onet.pl?
Pamiętasz go? Jaki to był konkretnie e-mail wysłałem na PW na to konto (mj47).
Jeśli masz do niego dostęp, to odzyskanie tamtego konta nie będzie trudne.

2 polubienia

Dostałem odpowiedź, że e-mail jest znany i aktywny.
No to trzeba założyć na ten adres konto 1login na WP.
Jest to dość głupie, ale to już ustaliliśmy w wielu tematach na forum :wink: Np. tu:
Kuffa, no (czyli 1login od WP) - Społeczność / O portalu - dobreprogramy - forum
czy tu:
A WP brnie w „1login od WP” - Społeczność / Społeczeństwo IT - dobreprogramy - forum

No ale właściciel DP, czyli Wirtualna Polska, tak sobie wymyślił.

Ja też nie mogę zalogować się na DP. Poprawny login i hasło, daję „Zaloguj się” i nic, żadnego błędu nawet. Na Forum czy Komórkomanię wejdę. Konto 1Login i poczta WP.

Widać w WP są tacy programiści, jak jak z koziej dupy trąbka.
Ten cały 1login dla nikogo (może poza samymi ludźmi z WP) nie był potrzebny do niczego, ale chcieli być jak google, że są tacy wielcy, że ludzie masowo przejdą na ten ich śmieszny 1login i będą się wszędzie logować za jego pomocą. A tu DUPA.
Nie da się nawet do samego WP zalogować za jego pomocą.
Ciekawe ile (ci od koziej) wzięli pieniędzy za ten ewidentny babol.

1 polubienie

:open_mouth: :open_mouth: Byłem tam zalogowany, na wp.pl, wylogowałem, by sprawdzić i co? Super! Nie działa! J ak mam się teraz dostać na konto??

Dobrze, że poczta działa, która pamięta 2007 i dalej funkcjonuje. :slight_smile: