Nie mogę uruchomić komputera po zmianie podzespołów

Czy utworzony pendrive testowałeś w innym komputerze i działa prawidłowo?

Nie ale teraz gdy sformatowalem ssd na którym byl system i dałem to na 1 w boot wyskoczyło to

Jeszcze nie

Dobra już sprawdziłem na innym dziala

Ze screena wynika, że komputer próbuje bootować z dysku, a nie z pendrive, musisz prawidłowo ustawić to w biosie, lub skorzystać z menu quick boot wywoływanym prawdopodobnie F11.
Zresetuj komputer i trzymaj wciśnięty klawisz F11 do momentu pojawienia się menu quick boot następnie wybierz pamięć usb.

Zrobiłem tak i znowu

Jeśli animacja się nie zatrzymuje to poczekaj dłuższą chwilę.
Jeśli zmieniałeś coś w biosie, to przywróć go do ustawień fabrycznych.

ps.
Ubierz się do fotografii :wink:

Napiszcie mi jak ma to dokładnie wyglądać w tym biosie

Zdjęcia rób tak, żeby można było coś z nich wywnioskować, nie siedzimy przed twoim komputerem, ani nie mamy identycznych płyt głównych w domu, żeby wymyślić, jakie tam są opcje.

Przywróć ustawienia fabryczne najlepiej i uruchom instalację wybierając pendrive z quick boot.

Czy Ty masz, oprócz pendrajwa z systemem, włożony jeszcze inny pendrajw gdzieś do USB lub włożoną jakąś płytę CD do napędu?

Nie

Przywróciłeś już ustawienia domyślne w biosie? W tej zakładce jest ok, ale może coś jest przestawione w OC, albo gdzieś indziej.

To wobec, jak na razie, ten komputer nie startuje z tego pendrajwa.
Ustawienia, które pokazujesz są akurat OK.

Kolega pisał, że pendrive normalnie startuje w innym komputerze.

Przewiń w dół i pokaż jeszcze dolną część tego okna UEFI.

a pendrive podłączasz bezpośrednio do płyty głównej (tylny panel) czy też wtykasz w przedni panel obudowy (który dziwnym trafem nie jest podłączony)?

Widać, że pendrive bootuje, czyli dobrze już go wybiera z quick boot, bo pojawia się charakterystyczna animacja z uruchamiania Windows (a dysk jest sformatowany wedle zapewnień autora).
Pozostaje kwestia pozostałych ustawień bios, jeśli ma wybrane OC, które przegrzewa procka, albo nieodpowiednie napięcia na RAM, czy cokolwiek, to może się wieszać. Dlatego zasugerowałem reset bios.
Nie wiem też jak długo czeka na tej animacji ładowania instalatora Windows. Może jest niecierpliwy.

Wszystko na domyslne

e tam, jak dla mnie komputer bootuje się z dysku twardego
dlatego sugerowałem odpięcie dysków i sprawdzenie instalacji z samym pendrive