Nie można zainstalować programu Everything-1.3.4.667b 64-bit

Nie można zainstalować programu Everything-1.3.4.667b 64-bit

Hej,

  • Uruchamiałeś program z uprawnieniami administratora, czyli poprzez Uruchom jako administrator?
  • Instalujesz program z konta o uprawnieniach administratora?
    Pozdrawiam,

Dimatheus

Bez instalacji uruchomiłem program ale nic nie wyszukuje.

Hej,

Co rozumiesz pod pojęciem Bez instalacji uruchomiłem program?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Portable, ale nie działa wyszukiwanie.

Hej,

Uruchamiałeś go jako administrator i z podniesionymi uprawnieniami?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Everything nie zadziała prawidłowo na koncie zwykłego uzytkownika…pokazuje wtedy “zero” wyników wyszukiwania. Dimatheus słusznie pyta o uprawnienia administratora, bo ten program wymaga dostępu do dysku i obszarów systemowych między innymi i nie ma znaczenia czy jest instalowany z instalatora czy jako portable. Kliknij na ikonę programu prawym klawiszem myszy i z menu kontekstowego wybierz “uruchom jako administrator”.

Oczywiście, oczywiście uruchomiłem jako Administrator, takie pytania zadajecie jak bym był początkująca osobą lub lamerem heh :slight_smile:   :slight_smile:

Jak już powiedziałem NIC to nie daje. Nic nie wyszukuje.

Hej,

Wychodzi na to, że wersji portable brakuje jakiś plików do poprawnego działania programu. Wersji instalacyjnej nie udało się dokończyć z sukcesem?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Próbujesz zainstalować wersję beta. Spróbuj wersję stabilną.

 

Instalator: http://www.voidtools.com/Everything-1.2.1.371.exe

Portable: http://www.voidtools.com/Everything-1.2.1.371.zip

 

Pozdrawiam!

Chyba żartujesz(jaka stabilna?) wersja 1.2 na dzieńdobry się zawiesza (nie można przesunąć na wierz aplikacji z zasobnika systemowego, oraz brakuje ikon dysków), i NON-STOP zabijać proces bo aplikacja nie odpowiada.

Hej,

A jakieś starsze wersje? Na stronie producenta można je pobrać?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Tak są różne wersje, żadna wersja nie działa.

U ciebie działa ?

Pokażesz screen ? czy u Ciebie są jakieś ikonki dysków ?

Ps. Przypomina się także inna sytuacja z innym programem do wyszukiwania (darmowy), autor lub deweloperzy nie mogli naprawić “bug”, którzy mógł wystąpić na niektórych wersjach systemu lub konfiguracji.

Więc autor polecił mi ich bardziej rozbudowany zamiennik TreeSize Pro, niestety jak sie okazało program cały czas zabierał 50% CPU, napisałem do autora i wysłałem niezbędne logi. Okazało się, że nie mogą rozwiązać problemu i proponował mi zwrot gotówki za zapłacony program.

Hej,

U mnie niestety zarówno na Windowsie XP, jak i na Windows 7 program nie działa poprawnie. Często okno się zawiesza i trzeba program ubijać. Wygląda to na jakiś bug programu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

No cóż. Wersja Everything-1.2.1.371 wspaniale działa na XP i na win7 x64. Normalną wersję 32 bit, normalnie uruchomiłem na win7 x64 i chodzi super. Pierwsze się wczytało z 20s, ale tak wiele nie mam. Potem wczytywało się od razu. Jakieś marne 106.000 wyników. http://prntscr.com/3wmgpl

 

Ustawione, żeby nie działał w tle i tyle. Zamykam Everything, to i proces znika. Bez bugów, wyszukuje w trakcie wpisywania w pasek…

 

Nawet nie próbowałem zainstalować wersji Everything-1.3.4.667b 64-bit. Sam zachodzę w głowę, co jest z poruszonym w temacie problemem. Mam prawa administratora na obu komputerach, ale uruchamiałem normalnie Everything-1.2.1.371. Dodam, że pobrałem z portable.info.

Wyszukiwanie systemowe jest na win7 tak u…ciążliwe, że wygodne to narzędzie.

 

Edit: Dimatheus - dla rozeznania się w ustawieniach programu, podrzucam plik Ewerything.ini 1.2.1.371 32 bit, bo coś jest na rzeczy. Ustawione - nie działa w tle.

http://sendfile.pl/238996/Everything.ini

Bogdan_G - przypuszczam, że masz “małe dyski, mało danych na dysku” ?

Zgadza się. 250GB. Ale acer Kolegi Dimatheusa, to też nie ma terabajtow. Może się mylę. Jakoś nie dopatrzyłem się ograniczeń zastosowania Everything i to mnie niepokoi, co może “uwalić” ten program.

No właśnie, ja nie posiadam dysków “GB” (owszem przygodę z dyskami zaczynałem od 40/80GB póżneij właśnie 250 GB i to na “zwykłą 40/80 żyłową taśmę” …teraz mam minimum 2 TB SATA na każdy dysk

Hej,

Może więc program po prostu nie radzi sobie ze zbyt dużą powierzchnią do przeskanowania?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dimatheus - aby lepiej odpowiedzieć na to pytanie, należało by znaleźć osobę(która posiada TB dyski) i mogłaby przetestować (sprawdzić) na swoich Terabajtowych dyskach…