Nie uruchamia się przy starcie systemu Comodo Firewall Pro

(Zbysiek4) #1

Witam. Zainstalowałem przed chwilą Comodo Firewall Pro 2.4 ale system go nie wykrywa. Co mam zrobić aby wykrywał przy starcie systemu? Proszę o radę [-o<

(sdar) #2

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

(79ronin) #3

Napisz w jakim systemie nie uruchamia się program, ponieważ wersja 2.4 jest na systemy: Windows XP - 32 bit, Windows 2000 - 32 bit oraz Windows Server 2003 - 32 bit. Nie obsługuje Visty, ani 64 bitowego XP.

(arapo) #4

Spróbuj zrobić reinstalację Comodo, tzn. usuń program i przeczyść rejestr np. CCleaner oraz jv16 Power Tools.

Zainstaluj ponownie Comodo.

Mam sugestie, abyś pobrał najnowszą wersję Comodo jest co prawda bardziej rozbudowana, ale skuteczniejsza w użyciu.Gdybyś miał problemy z konfiguracją to napisz jakie ?

(Zbysiek4) #5

Mam Win XP Home Edition + SP 2 oryginalny :slight_smile:

(Lukaszk 89) #6

Dziwne bo po zainstalowaniu sam powinien się włączać ze startem systemu.Chyba usług ani uruchamiania nie przestawiałeś?

(Zbysiek4) #7

NIc nie przestawiłem

(79ronin) #8

jeżeli włączysz menedżera zadań, to czy są takie procesy: cfp.exe i cmdagent.exe na liście procesów?

(Lukaszk 89) #9

A reinstalacji próbowałeś?

(Zbysiek4) #10

Tak są oba

(79ronin) #11

Mam pytanie, o wykrywanie w systemie, to chodzi ci o to, że centrum zabezpieczeń raportuje, że nie masz firewalla zainstalowanego? Czy, że nie masz ikonki w pasku obok zegara? Zasugerowałem się treścią pierwszego posta, nie tematem.

(arapo) #12

Czy masz obecnie zainstalowanego antywira na kompie ?

Jeżeli tak to jakiego,a na czas instalacji zrób mu przerwę.

(Lukaszk 89) #13

Ja mam Avasta i mi chodzi ok…więc nie wiem co to może przeszkadzać??

(Zbysiek4) #14

Tak mam zainstalowanego Eset Nod 32 AntiVirus

(Zbysiek4) #15

W centrum zabezpieczeń mam to: Informujesz nas, że masz uruchomioną zaporę, którą będziesz monitorować systemu…

(Zbysiek4) #16

Mam ikonkę od Comodo koło zegara

(Lukaszk 89) #17

Więc chyba chodzi ?? ??

(Zbysiek4) #18

Reinstalację próbowałem i wyszło to samo :frowning:

(Zbysiek4) #19

Chodzi ale mi system jej nie wykrywa

(Zbysiek4) #20

W centrum zabezpieczeń jest: “Niemonitorowane”