Nie uruchamia się przy starcie systemu Comodo Firewall Pro

Witam. Zainstalowałem przed chwilą Comodo Firewall Pro 2.4 ale system go nie wykrywa. Co mam zrobić aby wykrywał przy starcie systemu? Proszę o radę ![-o<

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Napisz w jakim systemie nie uruchamia się program, ponieważ wersja 2.4 jest na systemy: Windows XP - 32 bit, Windows 2000 - 32 bit oraz Windows Server 2003 - 32 bit. Nie obsługuje Visty, ani 64 bitowego XP.

Spróbuj zrobić reinstalację Comodo, tzn. usuń program i przeczyść rejestr np. CCleaner oraz jv16 Power Tools.

Zainstaluj ponownie Comodo.

Mam sugestie, abyś pobrał najnowszą wersję Comodo jest co prawda bardziej rozbudowana, ale skuteczniejsza w użyciu.Gdybyś miał problemy z konfiguracją to napisz jakie ?

Mam Win XP Home Edition + SP 2 oryginalny :slight_smile:

Dziwne bo po zainstalowaniu sam powinien się włączać ze startem systemu.Chyba usług ani uruchamiania nie przestawiałeś?

NIc nie przestawiłem

jeżeli włączysz menedżera zadań, to czy są takie procesy: cfp.exe i cmdagent.exe na liście procesów?

A reinstalacji próbowałeś?

Tak są oba

Mam pytanie, o wykrywanie w systemie, to chodzi ci o to, że centrum zabezpieczeń raportuje, że nie masz firewalla zainstalowanego? Czy, że nie masz ikonki w pasku obok zegara? Zasugerowałem się treścią pierwszego posta, nie tematem.

Czy masz obecnie zainstalowanego antywira na kompie ?

Jeżeli tak to jakiego,a na czas instalacji zrób mu przerwę.

Ja mam Avasta i mi chodzi ok…więc nie wiem co to może przeszkadzać??

Tak mam zainstalowanego Eset Nod 32 AntiVirus

W centrum zabezpieczeń mam to: Informujesz nas, że masz uruchomioną zaporę, którą będziesz monitorować systemu…

Mam ikonkę od Comodo koło zegara

Więc chyba chodzi ?? ??

Reinstalację próbowałem i wyszło to samo :frowning:

Chodzi ale mi system jej nie wykrywa

W centrum zabezpieczeń jest: “Niemonitorowane”