Nie widać części plików na oryginalnej płycie CD

Witam
Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.
Zakupiłem oryginalną płytę zespołu Hey [koncertowy].
Na tej płycie znajdują się zarówno utwory, jak i kilka teledysków [video]. Niestety komputer widzi płytę jako audio CD [nie wiem czy to dobrze] i wyświetla mi tylko pliki muzyczne. Nie widzi żadnego z trzech plików video. Pliki nie są ukryte. Nie bardzo wiem co robić i bardzo proszę o jakieś rady. Mam Windowsa 10. Z góry wielkie dzięki.

Witam.

Spróbuj odpalić płytę za pomocą Windows Media Player

VLC media player poradzi sobie.

Witam. Niestety też widzi tylko pliki audio :sob:

VLC też nie widzi plików video… :frowning:

Która to konkretnie płyta? Daj link.


Nie widzi tych trzech plików z CD2. Track 12,13,14

Spróbuj zgrać tą płytę do ograzu cda + alcohol 120 % i zamontować jako wirtualny napęd i wtedy odtworzyć. Może to jakiś DRM, a windows 10 go po prostu nie obsługuje.

Dzięki wielkie. Zaraz spróbuję :wink:

Masz stacjonarny odtwarzacz DVD? Czy tam też jest niewidoczne?

Isobuster pokaże wszystko, co jest na płycie, otworzy, albo skopiuje.
Po zainstalowaniu klika się za dole programy - wersja podstawowa. Będzie free - wystarczające.

Nie mam. Próbowałem jeszcze odtworzyć płytę w konsoli Xbox one. Też, niestety, widzi tylko pliki audio. Gdzieś wyczytałem, że to płyta cd enhanced. Czyli niejako udoskonalona, żeby mogła zawierać muzykę oraz wideo…

Na samej płycie nie ma jakiś dodatkowych informacji o formacie? Albo we wkładce?

Otwórz ją w totalcmd, i zobacz czy pliki się znajdują na płycie.

1 polubienie

Może faktycznie drm. Sprawdź z sugestią napędu wirtualnego alcohol. Masz jeszcze dvd tak jak pod telewizor (xbox jest tworem MS, więc może być analogicznie co do obsługi drm w samej W10). To by miało wtedy logiczny sens czemu tradycyjnie nie działa wszystko.

1 polubienie

Niestety brak jakichkolwiek informacji. Dziwna sprawa

Próbuję z tym alkohol120 właśnie. Tam też się wyświetlają tylko pliki audio. Nie bardzo wiem jak zgrać do formatu cda, jak pisał kolega wyżej, ale dojdę do tego i popróbuję.

Isobuster też pokazuje jedynie pliki audio. Coraz bardziej to dziwne

Oj, niestety. To też nie pomogło, ale bardzo dziękuję. Na płycie pod światło widać zapis audio, później jest przerwa i znów jakiś zapisany obszar. Nie wiem czy ta płyta ma dwie sesje zapisu, czy co… Zielony jestem z tego.