Nie widzi karty sieciowej

WItam

W czasie instalacji sterowników do karty sieciowej która jest zintegrowana z płytą główną asus M4N68T-M LE wystąpił błąd niebieski ekran z liczbami i komputer się zresetował i zauważyłem, że komputer nie widzi karty sieciowej, ani w biosie nic nie znalazłem, ani w menadżerze urządzen nic nie pokazuje. Próba instalacji ponownie sterowników płyty głównej nvidia chipset pokazuje tylko składniki do instalacji: sterownik szyny, trybu nvidia away i pamięci masowej, natomiast karty ethernet nie wyświetla do zainstalowania. Co jest nie tak, czy moja karta padłą, czy coś mam pomieszane ze sterownikami przez ten niebieski ekran?

Bardzo proszęo pomoc bo już trzy godziny nad tym siedzę i nic nie pomaga :frowning:

to powinno pomoc poczytaj :

blue-screen-windows-bit-t491491.html#p3095248

Już działa. Po wyłączeniu i odczekana paru godzin Windows sam znalazł sterowniki i zainstalował. Temat można wywalić do kosza.

Witam!

Mam problem z kartą sieciową. W menadżerze urządzeń wyświetla mi żółty wykrzyknik przy kontroler ethernet. Prawdopodobnie nie mam sterowników do tej karty i też nie wiem skąd mam je pobrać. Proszę o pomoc.

Windows XP, Intel Celeron

wpisz w wyszukiwarke model swojej płyty głównej + sterowniki znajdzie Ci samo :slight_smile: model płyty znajdziesz na samej płycie lub w papierach kupna