Niektóre witryny nie działają, grubszy problem

chyba pomogło, jeszcze trochę posprawdzam. a dryga sprawa to że sie pokazało coś z tym Adminem IT w Defenderze image

Zadziałało, dzięki! A co z tym adminem IT może być?

System aktywowany Re-Loaderem jak coś

No to masz odpowiedź, masz jakiś syf w systemie.

Ale wujek mi to polecił, a normalny Windows kosztuje, czasem dzieją mi się dziwne rzeczy, okienka cmd sie otwierają i znikają, wykrywa mi to jako wirusa ale twórcy kazali ignorowac i wyłączyć AntyVirusa podczas aktywacji.

To jak przyjdzie policja do domu, to daj im wujka telefon. :joy:

PS: Kup jakiś używany klucz na allegro za 50zł, przeinstaluj system na czysto, aktywuj bez żadnych wynalazków i będzie git. Te wszystkie aktywatory itp. to często mają syf w środku, i strony z nimi również.

A tak poza tym tematem to w jakiej kategorii założyć temat o tym czy AntyVirus Avast jest dobry, bo słyszy się że Avast ■■■■ itp.

Ale wtedy wszystkie programy pójdą

Jak chcę wykorzystać z Avasta coś to nie działa a wcześniej działało

Pierwsza sprawa - przyjście tu po pomoc, pomimo aktywacji Windowsa „witaminkami” @DawNet22
Zawsze pomogę, a „witaminkę” usuwam z systemu.
Faktem jest, że można zniszczyć sobie ważne dane.
Poczytaj sobie o Ransomware

Druga - polecanie kluczy z drugiej ręki @wasabi1084
Windows lub Office za 10 złotych z Allegro to bardzo zły pomysł

Nie popieram, ani pierwszego, ani drugiego, więc proszę zakończcie dywagacje na ten temat.

@DawNet22 Poczekaj cierpliwie na instrukcje i plik naprawczy

Nie wiem, dlaczego upierasz się przy Avast.
Na domowe potrzeby i bezpieczne, świadome przeglądanie internetu, oraz pobieranie plików z legalnych źródeł, wystarczy Windows Defender

2021_04_22_161484_309a59

Klucze z 2 ręki są LEGALNE. O ile oczywiście, są z drugiej ręki i legalne. :wink:

1 polubienie

Jakoś tak lubię Avast więc używam

Avast ma ochronę kamerki i wgl, ale nie ważne dzięki za pomoc przy tych stronach, taki PFilip mówił mi żebym tu przyszedł bo tu iJuliusz w tych sprawach pomaga, pozdrawiam!

1 polubienie

Sprawa nie zakończona, a Ty już idziesz?

Jeszcze jestem, no ale już działa wszystko chyba poza tymi dziwnymi zachowaniami Windowsa

Czekaj, przynajmniej wirusy wywalcie z komputera. Już nawet nie chodzi o twój komputer, ale takie atrakcje to często problem dla innych użytszkodników sieci.

Ten Avast jakoś dziwnie działa, miniaturki się nie ładują i okna.

Wykonaj poniższe polecenia

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\Dawid\Downloads
    fixlist.txt (9,0 KB)
    „Plik naprawczy został utworzony tylko dla Ciebie, nie należy go stosować na innym komputerze”
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.
  4. Pobierz ADWCleaner
  5. Uruchom z Uprawnieniami Administratora, uruchom skanowanie.
    Jeśli znajdzie linie z Preinstalled to odznacz, resztę oczyść
  6. Wklej plik wynikowy.
  7. Czekaj na kolejne polecenia

Pozdrawiam serdecznie
Juliusz

Ale to mi nie wywali aktywatora?