Niektóre witryny nie działają, grubszy problem

Oczywiście wywali, ale i tak nie jest uruchomiony.
Dziennik Aplikacja:
==================
Error: (05/05/2021 04:03:41 PM) (Source: Software Protection Platform Service) (EventID: 8198) (User: )
Description: Aktywacja licencji (slui.exe) nie powiodła się

W sensie czy nadal mój system będzie aktywowany.

Nie będzie i nie jest aktualnie przez żaden program aktywowany

Ale mogę normalnie konfigurować wygląd i nie pokazuje mi na pulpicie że nie jest aktywowany.

Czekam więc na pliki wynikowe FRST i ADWCleaner

A ile to będzie mniej więcej trwało?

Skany naprawcze są bardzo szybkie.
Może tylko 5 minut na każdy z restartem komputera
Ale to nie wszystko, jeszcze będę prosił Cię o dwa kolejne skany

Już. Wysłać ten fixlog.txt?

A ADW Cleaner coś tam robiłem, bo radzili mi na Discordzie przeskanować

Tak.
Potem ten drugi. I nie musisz pytać :wink: Wstaw po prostu.

Ja potrzebuję aktualny

I jeszcze chce powiedzieć, że wczoraj wywalało mi ustawienia sieci i internetu jak wchodziłem (wczoraj)

Fixlog.txt (23,9 KB)

Jak oczyszcze to on wczoraj wykrywał mój aktywator, jak oczyszcze to mi go wywali

Czy mógłbym dalsze kroki odłożyć na jutro? Muszę jeszcze kilka rzeczy porobić, więc już trochę kończy mi się czas.

Rozumiem.

Sprawdź przy okazji, czy internet i strony działają lepiej.
Oraz, czy na koncie drugiego użytkownika też wszystko działa

Pozdrawiam serdecznie
Juliusz

Ok. Pozdrawiam, do jutra.

1 polubienie

4 spacje przed poleceniem wstawiają je w pole kodowe:

"bla bla" - nie zmieniło znaków "apostrof" 

(ale chyba Windows w 99% je ignoruje nawet w regedit).

Opcjonalnie na PC klikanie w znak </> (na telefonie gorzej, wtedy może trzeba przed 1 linijkowym poleceniem dopisywać `, dodatkowo na końcu też ` - formatowanie markdown).

Przetestuję następnym razem. Wiesz największy jest problem z tym, że ja czasami wchodzę różnymi systemami, tabletem, telefonem, Linuksem, Makiem, i w tym taki skrót, w tamtym inny, tutaj tak wygląda tam coś inaczej. A do tego mam dysleksję, i to solidną, muszę dobrze przeczytać co napisałem, bo nawet jakbym słowa pozamieniał, to i tak bez skupienia wydawało by mi się, że jest ok. To tak samo jak w tym tekście z internetu, gdzie są pozamieniane litery a i tak rozumiemy. To ja tak mam ze słowami, a nawet zdaniami. Paradoksalnie, ułatwia to niesamowicie szybkie czytanie.

Ja poradziłem na Discordzie żeby ADW Cleanerem/MBAM przeskanować oraz zrobić raport FRST i na DobreProgramy do iJuliusza się zwrócić o pomoc, ale pewnie i tak to nie ważne.

1 polubienie

Dlaczego nie ważne, ważne, bardzo dobrze zrobiłeś. :+1:

1 polubienie