Niemily i zbyt ostry mod moniczk

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 950#447950

oto link , prosze o usuniecie mu rangi moderatora , to sie w glowie nie miesci zeby o taki cos zamykac topik i dawc warna.,…

Czy tym samym podważasz “powiedzenie” “Moderator ma zawsze racje”? :x

Czy to jest powodem aby Monczkin nie był juz modem.

Prosi błaga a ty dalej piszesz posty nie dając nic z siebie.

Nie znasz duzych liter itd nie mówie już o czyms innym.

Takie informacje pisze się do Admina a nie na forum.

dokladnie , nie widzialam jeszcze na zadnym forum zeby mod zachowywal sie w taki sposob

Moze to nie jest powodem ale chcialbym tylko zauwazyc zeby w akis sposob sie zminila , nie mozna zamykac topiku i dawac warna za to ze ktos nie mowi idealnie po polsku …Boze…

W jaki.

Tylko napisz to poprawnie.

zaraz się ustosunkuję

Bo widzisz, Mod ma zawsze rację i dyskusja z nimi nie ma sensu. Zostało to już niejednokrotnie (zwłaszcza ostatnimi czasy) udowodnione. Tak więc, jeżeli chcesz żyć na tym rorum, to nawet nie próbuj podwarzać autorytetu jakiegokolwiek moderatora, bo skończy się to ostrzeżeniem

Ciekawe. :x

Myśle ze ostro przesadzasz. Moderatorzy rozmawiają z userami, ale jak taki gość nie ma ochoty na współpracę to o czym tu mowa.

Tutaj także pisze jak w brudnopisie. :x

Mi się mieści i dowód uznania dostajesz następnego za złamanie punktu 4.10 Regulaminu forum.

oraz nie zachowanie właściwej drogi odwołania od ostrzeżenia:

Daruj sobie takie rewelacje i zachowaj je dla siebie :evil:

BTW to samo dotyczy Areha, a myślałem że dystans i mądrość życiowa przychodzi z wiekiem, jednak sie pomyliłem :frowning:

Ale się ubawiłem

Teraz pokażę Ci w czym nie masz racji

  1. Złamałaś regulamin z zakresie wulgarnego języka

  2. Zignorowałaś moją prośbę o poprawienie błędów równocześnie usuwając moją notatkę moderatorską

  3. Zignorowałaś prośbę drugiego moderatora

  4. Nie zastosowałaś się do naszych próśb “tłumacząc” je pośpiechem.

  5. Zamiast to zrobić traciłaś czas na zbędne dyskusje, co gorsza pouczając osoby, które doskonale wiedzą na co mogą sobie pozwolić, a na co nie

  6. Napisałem Ci, czym to może się skończyć

  7. Zignorowałaś to totalnie

A teraz przedstawie Ci kilka zapisków (z regulaminu), które zgodziłaś się przestrzegać rejestrując się na forum i w konsekwencji łamiąc je

Tutaj ewidentnie dałaś ciała - zamiast zgłosić się na PW do mnie i wyjaśnić sprawę, zrobilaś zadyme na forum, która jest zbędna. :twisted:

Tak więc drogie dziecko, następnym razem, jak zaczniesz takie zadymy, to sprawdź czy na pewno masz rację. Każda myśląca osoba zastanowi się - “dlaczego o to zostałem poproszony ??”, “Co jest tego przyczyną ??”, pomijam fakt potwierdzenia nieprawdy przy rejestracji. Rejestrując się na forum POTWIERDZIłAś ZNAJOMOść REGULAMINU I ZGODZIłAś SIę NA JEGO PRZESTRZEGANIE

Jak widać i Pan areh wykorzystał możliwośc prowadzenia swojej krucjaty. Czy ta argumentacja też według Ciebie jest “zmyślona”, “nieprawdziwa” i jak zwykle moderator się uczepił bidulek i nie ma racji ?? Szczerze - nie mam racji w tej sprawie ?? Zapewne nie, według waszego mniemania.

A to, że nie widziałaś takich for - to o niczym nie świadczy i nie rozumiem, co to ma być za argument. Jesteś NA TYM FORUM I MASZ PRZESTRZEGAć ZASAD TEGO FORUM. I nie obchodzi mnie co Ci się wydaje. Masz się stosować do tych zasad, które USTANOWIłA ADMINISTRACJA, nie ja - proste i oczywiste. Niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć najprostrzych rzeczy :sciana:

inspire_girl a przeinaczenie mojej ksywy

jest poprostu brakiem kultury i chyba nieumiejętnością pisania i czytania - tym samym dałaś dowód… tu sama sobie odpowiedz

zdenerwowanie na moda rozumiem, to że ktoś nie umie mówić po polsku też rozumiem… nie czytania regulaminu też rozumiem (za długi :x) ale po co odrazu robić o tym temat ? inspire_girl nie przyszło Ci do głowy że możesz napisać do administracji, która podtrzyma decyzję moda… bo ma racje ? NIe przyszło Ci do głowy że Monczkin może mieć racje ?

a ja tak z innej beczki, ty jesteś w końcu kobietą czy mężczyzną ? Bo po twoich postach nic z tego nie wynika, raz piszesz :

a raz tak :

i nie wiem nawet jak sie do ciebie teraz zwracać , koleżanko czy kolego :?

nic ująć nic dodać najgorzej jak sie regulaminu nie przeczyta i ma sie protensje :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

No to girl czy man?

Ktoś coś tu ukrywa :stuck_out_tongue:

Może i dziecko-dziewczynka w męskim stroju? Co to ma do tematu? Może faktycznie girl on(a) nie jest ale temat jest o czymś innym i uwżam że temat powinien ktoś zamknąć…bo przeciez to i tak nie ma sensu.

Przyznaję całkowitą rację Monczkinowi. Moderator to osoba chroniona - można o nim mówić tylko dobre rzeczy, ale jak powie mu się coś złego, no to można nieźle od niego oberwać.

Dołączył: 09 Lut 2006 ha 4 dni na forum i juz odwoływał/a by moderatora to co bedzie póżniej moze i administracje :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 12.02.2006 (Nie) 14:36

po pierwsze skarge można zgłosić do administracji jezeli jest słuszna :slight_smile:

Oj tak to nie jest.

Moderator to osoba która odpowiada za ład na forum.

Jesli nie działa zgodnie z zasadami to zgłasza się to Adminowi.

Niekoniecznie, ale jak już bierzemy się za krytykę to miejmy ku temu rzeczowe podstawy.

Jeżeli będzie to słuszne i wywołane nieznajomoscią i brakiem przetrzegania zasad regulaminu to owszem :mrgreen:

Moderator nie jest od lubienia :stuck_out_tongue:

Ma on pilnować aby ba forum przestrzegano regulaminu i aby panował łąd i porządek =] Gdy by mod nie był “ostry” to by się nikt nie przejmował zasadami :stuck_out_tongue:

Po prostu trzeba uważać co się pisze :stuck_out_tongue:

Bo nie wiadomo kto będzie czytał to forum =]