Niemily i zbyt ostry mod moniczk

A jesli chodzi o to to podaj swoja plec bo naprawde ciekawe jest ze raz mowisz jako chłopak a raz jako kobieta. Jesli jestes homoniewiadomo to zdecyduj sie jakie koncowki bedziesz dopisywało bo to rozprasza troche.

Tempest

"Przyznaję całkowitą rację Monczkinowi. Moderator to osoba chroniona - można o nim mówić tylko dobre rzeczy, ale jak powie mu się coś złego, no to można nieźle od niego oberwać."

Mnie sie wydaje ze chciales sie tylko popisac z deka.

A ha czy to jush dawno nie powinno byc zamkniete? Bo to sie robi “SAJGON”

Nie.

Jak zamykamy mówicie że boimy sie krytyki. ;]

Jestem za zeby powstał dział “POGAWEDKA Z WŁADZA” --chyba nie trzeba tego tłumaczyc :stuck_out_tongue:

Niedługo z Monczkina nieuważni userzy zrobią Moniczkę :x

A tak na marginesie to jak pan Admin tak szybko znalazł moją odpowiedz? Napisałem ja przed kilkoma sekundami a lazikar zaraz odpisał :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Jakoś w tym poście żadnej krytyki nie widzę, tylko jakieś popłuczyny pannicy (a może kawalera 8) ) o bardzo rozbujanym ego, nie mającym żadnego odniesienia do forumowej rzeczywistości. Nie podoba mi się mówię żegnaj i po krzyku 8) .

3 dni stażu na forum i już będzie zwalniać moderatora. Jak dla mnie to zakrawa na kpinę :roll:

Hehe.

Używam opcji powiadamiania mailem o odpowiedzi. :slight_smile:

Czy jest moze dozwolone spytac sie ADMINA ile ma lat ?:> Jesli nie to spoko uznam to za … nom niewazne :smiley:

Spytać - tak. Czy padnie odpowiedź :x

Mysle ze padnie ale moze sie myle. Czas pokaze :slight_smile: Jak mam stawiac to daje 30 LAT ADMINOWI :stuck_out_tongue: Bez obrazy jak sie myle

No to zaczęło się od skargi na szanownego kolegę Monczkina , po czym przez próbę jego odwołania oraz propozycję nowego działu na forum, dotarliśmy do próby ustalenia wieku kolegi administratora - lazikara

Wspaniale :mrgreen:

P.S. Ja za tytuł na miejscu zainteresowanego bym się lekko obraził :hmmm:

I tak właśnie wygłąda OT-owe wyłożenie tematu :stuck_out_tongue:

W tym roku. ;]

Hmm skąd ja to wiedziałem :slight_smile:

serwer , przydatny link dla Ciebie: http://www.so.pwn.pl

Poprostu smiać mi się chce.

Ludzie coraz częsciej stosują nie uzasadnioną i ostrą a miejscami wręc besczelną krytyke.

Moze to wynika z ich problemów z samymi spobą, bo innego uzasadnienia nie widze. Odkąd to Moderatorzy mają być mili i mamy ich kochać za to ze naszym zdaniem postąpili nie słusznie. Mają do tego prawo.

Ale widze że przydała by się powtórka z regulaminu, albo jakiś sprawdzian

Najpierw się zastanówcie, a pózniej się czepiajcie.

Co się dzieje z tym krajem :roll:

Jaki rząd, taki kraj.

areh : a ostatnio mówili że władza do społeczeństwa należy…

Gorzej jak wybrańcy robią społeczeństwo w XXXX


Pohamuj język

Asterisk

mztswk : jacy wybrańcy ? Czasami mam wrażenie że kolejne pokolenia są coraz głupsze :confused: