Niemily i zbyt ostry mod moniczk

Bo to jest tak, że inteligencja ludzkości jest stała, tylko że ludzi coraz więcej…

Ale OT się zrobił.

Nic bardziej mylnego :o

A tu masz rację :slight_smile:

Ciekawi mnie tylko, czy prowodyr się odezwie czy starczy mu odwagi cywilnej :evil:

Mam wrażenie, że najbardziej chętnie odwiedzane są wątki w których można komuś dogadać…

Jak zobaczy co się stało z całym tematem - nie sądzę :slight_smile:

W moim wypadku jest to pewność

Pewne tematy powtarzają się cyklicznie… I chociaż za każdym razem wydaje się, że wątek został wyczerpany, to jednak widać, że po jakimś czasie apetyt na zrównanie spokoju na forum powraca…

Tyle, że po co odgrzewać i delektować się starymi tematami. Wszak są one nieświeże… Lepiej założyć nowe :spoko:

Ile razy był już taki flashback? :hmmm:

napisalam naprawde dlugi post i wytlumaczylam wszystko lecz zaraz chwile potem ktos zablkowal temat i juz nie moglam sie wypowiedziec , m o wi sie trudno , naprawde nie mam czasu pisac tego od nowa , moze ktos pomy s li ze m o wie glupoty…

inspire_girl tym samym udowodniłaś, że nie warto z niektórymi nawet dyskutować. Twoje tłumaczenie jest w tym momencie śmieszne i zaraz wyłapiesz następne ostrzeżenie za dalsze olewanie regulaminu. Widać nie zadałaś sobie nawet trudu, żeby wyciągnąć wnioski. Proszę poprawić błędy :evil: Jak chcesz się bawić, to trafiłaś na nieodpwiednią osobę i miejsce :!:

Monczkin ja bym dał mu Bana za przekręcenie nicka 8)

A ja tobie za Avatar. :!:

Boze sami sobie robicie problemy , Moniczk czy jak tam sie zwiesz traktujesz sprawy zbyt powaznie , nie mozesz pokazywac jaki jestes super i naduzywac swojej wladzy prowokujac mnie swoimi tekstami ze zaraz wyrwe nastepnego warna , szczerze ? Mam gdzies Twojego warna , nie robia na mnie wrazenia zakompleksione malolaty ktore na forum siedza 24/7 , naprawde napisalam tamtego posta lecz temat zablokowano i nie mam czasu na tlumaczenie takiej osobie jak Ty i prowadznie a z Toba dyskusji ktora nie doprowadzi do nikad …ja wiem ze to forum to twoje cale zycie ale musisz sie wyluzowac , to byl tylko temat a ja nie mowiac dobrze po polsku popelnilam kilka bledow , poprawilam je a Ty nadal sie czepiasz …

pozdrawiam i apeluje o zamkniecie tematu bo naprawde te glupawe i wyciagane na sile argumenty moniczk mnie nei ruszaja , a osoby postrone raczej nie musza sie tu wypowiadac i robic afery ? Prawda…

Prawda jest taka że to właśnie Ty, a nie kto inny, zrobiłaś aferę.

Resztę postu nie będę komentował, żeby nie zniżać się do Twojego poziomu :!: :!: :!:

Ty możesz bezpodstawnie krytykować innych, ale poczytać parę słów prawdy o swojej osobie od innych forumowiczów już nie łaska :? :? :? :?

Powiem tyle :x

Racja, już mnie zemdliło od czytania tego wątku.

Tak więc specjalne życzenie inspira_girla , czy jak tam się zwiesz (naprawdę nie dałem rady powstrzymać się od złośliwości), koniec z tym wątkiem który naprawdę do niczego konkretnego nie prowadzi.