Niepotrzebny dział na forum

Jak założysz taki dział to wiele informacji tam nie otrzymasz ponieważ Administracja będzie pisała “ten post nie nadaje się do tego działu” i będzie miała rację.

Pozbywając się działu oprogramowanie gdzie będą skierowane zapytania o polecane programy do użytku ? NIGDZIE :!:

niestety ale uważam że USUWANIE działu oprogramowanie nie jest dobrym pomysłem ale szczerze mówiąc nie odmówię stworzenia działu Legalność i licencje jak już naprawdę taki dział musiałby powstać !

pozdrawiam

A może wystarczy zmienić opis działu Oprogramowanie tak, żeby nie padały tam pytania typu “Problem” i “poszukuję”??

EDIT:

Należy zmienić jeszcze nazwę kategorii “Problemy” na “Problemy z oprogramowaniem”, ponieważ wiele osób (szczególnie nowicjuszy) nie doczytuje (wiem, ze nie po polsku, ale nie ma na to innego słowa) opisu działu i wkleja tam problemy zupełnie niezwiązane z programami komputerowymi.

_ EDIT x2: _

Znalazłem świeżo upieczony przykład na to:

viewtopic.php?p=1445469#p1445469

Poszukuję, była też propozycja utworzenia nowego działu/zmiany nazwy istniejącego.

Zostawił bym “Oprogramowanie” ponieważ jeśli ktoś miałby problem z jakimś oprogramowaniem to może napisać : “Mam problem z programem X ,co z tym zrobić, jakie inne oprogramowanie zainstalować,może jakieś oprogramowanie Y”…

Jak na razie nie widzialem na forum takich tematów :wink: Jeśli się pojawią - ja dałbym do Porad.

Założyć 2 tematy w osobnych działach :wink:

Proponuję, żeby nowy układ działów wyglądał tak: (przystosowałem go już do nowej wersji Vortalu i wykorzystałem to, że w phpBB3 można tworzyć bez problemu podkategorie, ograniczyłem też trochę stosowanie słowa “Wszystko” bo było prawie wszędzie)