Nieużywany pad do xboxa 360 bezprzewodowego gdzie kupię najtaniej?

Pad do xboxa 360 bezprzewodowy gdzie kupię najtaniej nie używany ? Jestem jedną z tych osób które muszę się upewnić że nie przepłacą zanim coś kupią póki co znalazłem taką ofertę :

Jak dla mnie to zbyt wygórowana cena jak za pada do konsoli która już ma swoje lata po za tym będę używał tego pada do gry na komputerze .

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.

Jak dla mnie ten co podałeś to jakiś fake, brak loga Xboxa na środkowym przycisku, do tego brak nalepek pod klapką baterii, brak możliwości podłączenia przewodowego, inne wejście headset, brak wytłoczeń Xbox 360 obok przycisków RB LB. Ogólnie unikałbym kupowania kontrolerów na allegro. Jeśli nie posiadasz konsoli X360 kupno pada od X360 do samego PC jest nieopłacalne, lepiej już zainwestować w ten od Xbox One. Koszt Pada X360 - 145zł + odbiornik 45 zł

Odbiornik już mam bo korzystałem już na komputerze z pada od xbox360 i świetnie się sprawdzał tylko że się popsuł i chce jak najtaniej kupić nowego pada od xboxa 360 po co mam wydawać więcej na pada od xbox one skoro na tym od xbox 360 się bardzo dobrze gra .

Ten pad co podałeś, to fake. Jak już rozglądasz się za padem na Allegro, czy gdzie tam, zawsze szukaj aukcji, na której jest zdjęcie pada z opakowaniem. Dziś nie opłaca się kupować od x360, ciężko też będzie znaleźć. Zainteresuj się od XOne, szybciej znajdziesz.


W informacji na aukcji masz nawet informację, że jest to zamiennik. Nie bierz takiego pada, będziesz później męczyć się.

Jak już bym miał kupić od xbox one to w ostateczności póki co będę się rozglądał za padem od xbox360 ale dzięki za informacje bo nie pomyślałbym że to fake bardzo dużo pozytywnych opinii i ponad 100 razy został ten pad kupiony.

Przeszukałem Allegro wszystkie strony i nie znalazłem oryginalnego. Same podróbki. Dwie, może trzy aukcje znalazłem z oryginalnym padem, ale w okolicach 200 - 350zł. Taka cena to już gruba przesada.


Od Xboxa One szybciej znajdziesz jak i kupisz. Np. nowy za 159zł z odbiornikiem bluetooth https://allegro.pl/oferta/nowy-model-pad-kontroler-xbox-one-s-x-bluetooth-pc-7234285073

Odbiornik już mam lipa właśnie z tymi ofertami myślałem że tego więcej będzie i taniej .

Na Ceneo za 199zł https://www.ceneo.pl/41802396
Nie opłaca się kupować - bierz od XOne.

Nie pali się lepiej dobrze poszukać niż przepłacić .

To pozostaje Ci szukać na Loombard. Ale w większości to używki tam są.

A będzie ten pad z xbox XOne działał z tym odbiornikiem https://allegro.pl/oferta/xbox-360-wireless-receiver-pc-windows-odbiornik-8089467147?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Konsole+i+automaty&ev_adgr=Microsoft+Xbox+360&gclid=CjwKCAjw27jnBRBuEiwAdjQXDI6qw96BstJcI6RZqnHbgFUtPaul5QPJrQsLqgyYXrXu-ZLvpmOm2RoC_ZwQAvD_BwE bo taki odbiornik posiadam i z xboxa 360 pad działał póki się nie zepsuł.

Nie chce w błąd wprowadzać, czy będzie działać, czy też nie. Wcześniej miałem pada od X360 po kablu. Dziś mam od XOne, też po kablu z tym, że kabel jest już w zestawie i osobny.

Można i tak ale ja wolę bezprzewodowy.

Odbiornik od 360 nie bedzie wspolpracowal z tym od ONE. Do One albo dobry odbiornik bluetooth albo dedykowany adapter(100zł), na tanich odbiornikach bluetooth dzieją się cuda po sparowaniu pada(freezy,stuttering).

A jak kupię tą podróbkę z allegro od xboxa 360 : https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowy-gamepad-xbox-360-pc-dual-shock-pad-7877862965 to będzie działać z tym odbiornikiem od 360 który posiadam nie uśmiecha mi się kupować nowego odbiornika.

Czy ktoś jest w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie powyżej ?

Powinno to działać, ale przekonasz się jak sam sprawdzisz. W końcu to podróbka i może mieć różne defekty. Najlepiej zadaj mailowo pytanie sprzedającemu to w razie niezgodności będziesz miał ułatwioną drogę reklamacji.

Sprzedawca napisał że na 99 procent będzie działać :

Dziękuję za wiadomość.

Na 99.9% powinien działać. Zgodnie z opisem oferty jest to zamiennik, jednak nie odbiega on jakością od oryginału. W razie jakiegokolwiek problemu możliwy jest darmowy zwrot towaru.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Tak na przyszłość to widuję te pady co jakiś czas we wszelkiego rodzaju elektromarketach. Na ich stronie przeważnie nie ma, a na samym sklepie już są. Mam na myśli Media Markt, Media Expert czy Euro RTV AGD. Ceny różne. Widziałem za 80, ale i za 150.

lajcik