Nieużywany pad do xboxa 360 bezprzewodowego gdzie kupię najtaniej?

Zapewne będzie tak po podłączeniu pada do PC, że nie będzie wykrywany jako pad xbox a coś innego. Osobiście bym nie pchał się w zakup tandety.

Mam odbiornik do padów od xboxa 360 także jak go wykryje i będzie działać dobrze to nie ma się czym przejmować ale jeszcze nie kupiłem tego pada w wolnych chwilach szukam po stronach z tego typu rzeczami oryginalnego pada od xboxa 360 poniżej 100zł lecz jak na razie bezskutecznie.

Kupiłem tego pada i okazuje się że pojemnik na baterie nie wpina się jak należy nie wiem czy tak jest z każdym zamiennikiem czy po prostu ten który kupiłem jest uszkodzony …

Pojemnik z oryginalnego pada rozumiem? Jest ryzyko, że do zamiennika nie wejdzie.

Wchodzi do zamiennika tylko że tak samo nie dochodzi do końca jak ten oryginalny …
Pierwsze zdjęcie to pad zamiennik i widać jak odstaje pojemnik na baterie i podczas użytkowania tego pada ciągle się rusza ten pojemnik … powinien przylegać ten pojemnik tak jak na drugim zdjęciu w przypadku oryginalnego pada i przylegać idealnie a nie żeby nim chwiało podczas grania. Sprawdzałem przed zakupem recenzje tego pada na youtube tego zamiennika i tam wszystko jest ok także nie powinno tak być.

powinno pasować zobacz czy czasem plastik nie jest źle odlany bo oryginał to to nie jest

Wiedziałem że to nie oryginał ale myślałem że będzie lepszy a to taka tandeta że klękajcie narody. Zmyliła mnie duża ilość zakupów i pozytywne opinie pod aukcją ale na youtube i forach nic dobrego o tym padzie się nie dowiedziałem. Odesłałem tego pada i zamierzam kupić tego : https://allegro.pl/oferta/pad-xbox-360-bezprzewodowy-czarny-refurb-odnawiamy-7828117940?fromVariant=7828325957

12 miesięcy gwarancji to trochę mało ale zawsze coś wolę takiego niż tą tandetę chińską która ma 24 miesiące gwarancji ale wolę grać na starym z zepsutymi paroma przyciskami niż na tej tandecie . Opóźniony czas reakcji przycisków względem oryginału gałki działają tak że ja chce w prawo a gałka wie swoje i kręci w lewo . Odgłosy przyciski takie wydają że na pół domu słychać nawet jak słuchawki gamingowe mam założone i grę Asasyn Origins na full głos ustawioną to słyszę odgłosy przycisków .
no i do tego ten nie pasujący pojemnik na baterie apropo baterii kupiłem dzisiaj i po paru godzinach grania już są wyczerpane a na oryginalnym padzie można grać 3 tygodnie non stop i baterie dalej trzymają .

Lepszy już powystawowy oryginalny, niż podróba z którą są same problemy - przekonałeś się.

Ale, jeśli rzeczywiście jesteś zapalonym graczem, ja na Twoim miejscu kupiłbym nowego Pada, chociażby od XOne.

Gościu od aukcji mi tak napisał :
Dzień Dobry,

Dziękuję za infromację. Może trafił Pan na felerny egzemplarz. Sprzedaliśmy tego pada kilka więcej niż tysiąc sztuk i nikt z Kupujacych nie zgłaszał podobnego problemu.

Z pozdrowieniami

Napisałem mu że najwyraźniej nie grali na oryginalnych i nie wiedzą co tracą i że nie mam zamiaru się przerzucać z czegoś dobrego na gorsze .

Rozważę tą opcje z padem xbox one tylko czekam aż mi pieniądze odeślą za tą podróbkę w każdym bądź razie na pewno nie kupię żadnej podróby już nigdy więcej.

2 polubienia

Zapewne zwrot pieniędzy do miesiąca będzie.

Czemu do miesiące jak się kupuje to wymagają zapłaty od razu … to jak dostana towar to powinni mi przelew od razu zrobić .

No nie wiem jak to teraz z zwrotami pieniędzy na Allegro jest. Kilka lat temu jak coś zwracałem, kasa na koncie była dopiero po miesiącu.

Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta

Art. 32.

  1. Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.

  2. Przedsiębiorca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

  3. Jeżeli przedsiębiorca nie zaproponował, że sam odbierze rzecz od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Odsyłać za potwierdzeniem odbioru!

1 polubienie

1 .Kupujący ma obowiązek odesłania towaru w ciągu 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a sprzedający w tym samym czasie musi mu zwrócić pieniądze (jednak może się też wstrzymać ze zwrotem pieniędzy do czasu otrzymania przedmiotu lub potwierdzenia jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej).

  1. Odstępując od umowy, kupujący odsyła towar na swój koszt (pod warunkiem, że sprzedający umieścił w ofercie stosowną informację). Sprzedający natomiast jest zobowiązany do zwrotu kosztu przedmiotu wraz z kosztami pierwotnej przesyłki w wysokości najtańszego zwykłego sposobu dostawy wyszczególnionego w ofercie.

Interesuje mnie punkt drugi jeśli zapłaciłem 17zł za kuriera i płaciłem przy odbiorze a w ofercie były inne formy odbioru na przykład : allegro inpost za 0zł to czy mogę spodziewać się że dostanę pieniądze na konto za przedmiot i za kuriera . Nie chodzi mi o koszt wysyłki zwrotnej tylko tej za kuriera.

Zwrot pieniędzy za kuriera otrzymasz tylko w wysokości najtańszej oferowanej przesyłki.
Allegro 0zł z tego co kojarzę jest dostępne tylko po wcześniejszym wykupieniu abonamentu (najtańszy miesięczny to 8,99zł?)

Ja wybrałem opcję zapłaty płatność przy odbiorze kurier gls czy jakoś tak ale w formularzu zwrotnym wpisałem numer konta bankowego na które można przelać pieniądze także spodziewam się tych pieniędzy na koncie .

W formularzu wyraźnie pisało na jaki adres wysłać paczkę i pisało też żeby napisać na paczce numer zwrotu który dostałem wraz z formularzem na mail i dzięki temu numerowi zwrot pieniędzy nastąpi szybciej. A same dane dotyczące konta na które chce pieniądze zwrotne wypełniałem na allegro.

“Przedsiębiorca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy.”

W tym koszty dostarczenia rzeczy a te koszty wyniosły mnie 17zł ale w ofercie był też odbiór za 0 zł w allegro in post . Nie wiem nie wykupowałem tego allegro in post tylko zawsze jak coś kupuję to wybieram odbiór osobisty i najtańszego kuriera bądź pocztę Polską .

Sprzedawca najtańszą przesyłkę oferował za 8,99zł i taką kwotę za transport ma obowiązek ci zwrócić. Z własnej nieprzymuszonej woli może oczywiście całość, ale liczyć na to nie ma co.
Jeden z paragrafów ustawy o prawach konsumenta o tym wspomina, ale wybacz, nie chce mi się go teraz szukać, bo jest za gorąco :smiley: Poszukaj sobie na własną rękę, jeśli nie wierzysz.

Przerabialiśmy to na forum nie tak dawno więc pisze z pamięci.

Napisałem do sprzedawcy czego się mogę spodziewać ale 9zł zawsze lepsze niż 0zł ale gorze niż 17zł .

A jak myślicie ten pad jest oryginalny ?

Pisze że refub :stuck_out_tongue: