Nieużywany pad do xboxa 360 bezprzewodowego gdzie kupię najtaniej?

Taki jest opis tego pada :

Pad Xbox 360 Bezprzewodowy Oryginał Microsoft Czarny

Pady są odnawiane w 100% oryginalne Microsoft.Obudowy oraz wszystkie przyciski są nowe.

Pady są w wersji OEM w opakowaniach zastępczych.Woreczek strunowy bezpyłowy.

Oglądałem zdjęcia porównując je do oryginalnego pada i wszystko jest takie samo .

Chodzi o to żeby był oryginalny lepiej takiego kupić odnowionego ale oryginalnego niż używanego nowego nie mogę nigdzie znaleźć .

O co dokładnie chodzi z tym refub ?

Refub, czyli odnowiony, czyli, zostały wymienione przyciski w padzie, został odnowiony w całości pad. To tak w skrócie.

Pytanie czy zostały zastąpione oryginalnym przyciskami czy nie wiadomo czym ?

Raczej oryginalne przyciski, skoro pad jest z takiego pochodzenia.

No to lepiej taki kupić niż od kogoś używany nigdy nie wiadomo na jaki się trafi .

Tak, ten też był używany, ale przed sprzedażą “odnowili” pada.
No ale tak, lepszy taki pad niż podróba.
Jak będziesz miał już pada, napisz jakie wrażenia z użytkowania.

Można kupić zestaw naprawczy do swojego pada tez, ale serio przemysł nowszego, po co pchać się w koszty?

Ok podzielę się wrażeniami niby piszę że przyciski i obudowa wymieniona a jak będzie to się okaże obecnie węgiel noszę do kotłowni 6 ton mam do zniesienia a ledwie co z pracy wróciłem skwar taki że ugotować się idzie.

Przyzwyczajony jestem do tego z xboxa 360 bardzo dobrze mi się nim gra dziwne że tak ciężko znaleźć nowego i kupić tanio skoro szczyci się ten pad tak dobrą opinią .

A to dlatego ciężko znaleźć, że od One, jest tego pełno teraz do kupienia. Rynek trzeba zrozumieć.

No tak ale jak ktoś gra długi czas na padzie od xboxa 360 i dobrze mu się na takim gra to powinien mieć opcje kupna takiego pada w microsoft store . A tak z innej beczki opłaca się zmieniać procesor i5 4440 3,1 ghz na AMD Ryzen 5 2600 żeby grać w gry nowe w rozdzielczości 1920-1080p hd ustawienia ultra . Na i5 4440 czasami jest z tym problem ale większość gier chodzi w takich ustawieniach w połączeniu z kartą msi gtx970 4gb gaming , 16 giga ram i dysk ssd chociaż zdarzają się zacięcia czasem. W Kingdom Come Deliverence nie da się grać przy tym procesorze a ten AMD tylko 650 zł także nie drogo.

8 posts were split to a new topic: Wybór procesora