NOD32 czy to dobry antywirus?

jak w temacie ,

moze ktos z was go uzywa ??

jakie jeszcze sa waszym zdaniem dobre programy antywirusowe ??

regardz

Szukajeczka to podstawa :!:

Co do tematu powiem krótko:

NAJLEPSZY

(uzasadnienia gdzieś wdg. moich postów min. świetna heurystyka, mała zasobożerność pamięci, ==> świetny i skuteczny antywir

przepraszam , znalazłem na forum opis tego programu , ale dziekuje za odp

mam jeszcze pytanie co do tego programu

czy cechuje sie on duzą wykrywalnoscią i skutecznoscia na komputerze ktory jest zainfekowany jakimis wirusami ??

Jest bardzo skuteczny…

Poczytaj sobie o nim: http://www2.nod32.pl/products/wrapper.p … d32win.htm

po prostu glanc antywir,u mnie jest bardzo skuteczny i nie muli kompa jak beznadziejny norton :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Takie teksty to juz nawet litości nie wzbudzają u mnie.

ech…

Za ten komentarz pod adresem lazikara koledze kolanko dziękujemy.

Post został zarchiwizowany na potrzeby administracji.

dzidzej o NOD32 można powiedzieć wiele… ma swoje plusy (najszybszy w skanowaniu i najlżejszy dla systemu), ale ma też minusy (mała baza szkodników)…

napewno jest to najlepszy wybór dla komputerów o słabej mocy (najwyżej 256 RAM) gdyż praktycznie nie obciąża systemu!

miałem go bardzo długo i zawsze będę miał o nim jak najlepsze zdanie!

Mnie jakoś nie zachwycił,lepiej sprawdził się avast który w obciążaniu kompa jest podobny,NOD nie jest najgorszy ale są lepsze antywirusy :slight_smile:

Z NOD’em żadnej syfiastej tapety nie zobaczysz :wink:

Duda jak Cię prosze nie porównuj Porsche do Malucha :!: :!: :!:

Owszem Avast jest najlepszym, ale w grupie darmowych antywirów. Odnośnie obciążenia systemu, też potrafi solidnie zmulić słabsze kompy (lżejsze już są AVG i AVP).

Mam pod swoja opieką 9 dziadków z Pentium 300 i 64Mb RAMu i przetestowałem je wszystkie na nich. AVAST na nich :arrow: totalna zamuła.

Teraz zakupiliśmy licencję wielostanowiskową na całą firmę na NODa32 i te dziadki śmigają pod nim jak młode źrebaki 8)

Więc proszę nie opowiadaj bajek dla grzecznych dzieci :!: :!: :!:

NOD32 czy on jest darmowy??

Niestety nie…

Dla czytelników Komputer Świata (edycja z płytą CD) prawie że tak :wink:

Raz na miesiąc wychodzą miesięczne wersje.

Antywirus nie

…ale możesz pobrać sobie darmowy skaner

aktualnie: Skaner NOD32 Anti-Virus 05-01-2006 (aktualna wersja zawsze na amnezji) :roll:

ja osobisice go posiadam i bardzo dobry jest bo mało ramu zjada i mało procka i komp chodzi mi bardzo ładnie

u mnie smiga az milo :] mam go od niedawno ale wiem ze zostane z nim na dlugo…hehe kurde opowiesc rodem z Szekspira :]

Mi nie raz pomogl w “trudnych sytuacjach” dlatego bede z niego caly czas korzystal jest to swietny atyvir i bardzo tani jak na swoje osiagi

Zainstalowałem go z pewną ostrożnością ale efekt był tak piorunujący że nie sądzę iż zmienię go na innego.

Przecież to pytanie retoryczne jeśli chodzi o Nodzika :slight_smile:

Po prostu rewelka i nie mam zamiaru zamieniać go na żadne inne syfy :wink:

Use Nod 32 and you’ll safe :wink: