NOD32 czy to dobry antywirus?

:o

Czyli nie dopuszczasz, że to interlokutor może mieć rację

Zwłaszcza gdy piszesz o kimś - “jesteś żałosny”

BTW

To wszystko razem przeczy jedno drugiemu

Lepiej zajmij się stroną merytoryczną dyskusji, bo już ta Twoja wypowiedź,

niemal naruszająca pkt 2.18 Regulaminu, świadczy o słuszności mojej decyzji.

Jak coś Ci nie pasuje - na PW proszę :evil:

a)PW poszło

b)Wyspa wielkanocna jest w modzie

c)nie wycofuje się z tego co uważam za słuszne nie oznacza ze nie dopuszczam tego co ktos pisze. Proszę żeby mnie przekonał to mogę zmienić zdanie ale on nie chce podać argumentów…

d)A kiedy piszę że ktos jest żałosny to piszę to wyraźnie po coś, w tym momencie miało to pokazać że źle postępuje wytykając mi to.

Czemu wyrywasz cytaty z kontekstu?

Wezme jedno słowo z twojego zdania i podpisze !głupi! bedzie to orginalne?

Teraz zawsze będe podawał 3 argmenty żeby to wszystko razem przeczyło “jedno drugiemu” a trzecie bedzie nie do rymu nie do taktu.

Ja VOLL

Skoro jesteś otwarty na dyskusje na poziomie, to użyj inteligentnieszego słowa

na wyrażenie swojej dezaprobaty. Stwierdzenie - jesteś żałosny do tej samooceny

nie pasuje/przeczy

Ale nie jest prawdą

Ale nie dopuszcza możliwości zmiany zdania pod wpływem argumentów

To są właśnie te sprzeczności, które do siebie nie pasują

a)mam to do siebie że odpowiadam na atak atakiem nie przekraczajac pewnych granic - wada czy zaleta?

Przeczy, bo nikt nie jest doskonały to ze człowiek w 99% czasu robie dobrze a czasem nie wytrzymuje to nie oznacza że jest zły (nie elo itp.)

b)Ja uważam ze jest w modzie - dla mnie Możesz mi pokazać gdzie ludzie udaja się na wakacje najczęściej i wyjdzie co innego ze statystyk aale co z tego skory gdybym mógł wybrać pojechał bym właśnie tam a nie na cypr czy hawaje. btw. na cyprze to sie zakłada firmę a nie odpoczywa:)

c)Argumenty dobra rzecz, ciekawe jest to że najważniejszym argumentem za antywirusem jest wykrywalność wirusów a tu forumowicze o tym zapominaja i raczą mnie argumentami nizszego rzędu

ja mam zmienić zdanie pod wpływem tych tyci tyci argumencików jak obciązalnosc kompa? nie tym razem…

antywirus ma skutecznie chronić!

To świadczy o ocenie moralnej danego człowieka. Zwolenności PRL oraz w pewnym stopniu szeroko pojętego totalitaryzmu.

na pewno nie jesteś mocny w informatyce i TI twierdząc, że NOD32 jest słabym antywirem. Cóż, a aju, Ty, film wielkanocny? - sorry ale nie skorzystam . Wyspy wielkanocne.

PS. ile masz lat?

Kasperskiego nie wywalisz z procesów :stuck_out_tongue:

[kaspersky1ll.th.jpg ;]](http://img85.imageshack.us/my.php?image=kaspersky1ll.jpg)

Ale offtopa zrobiliście :PPP

Ja tam i tak jestem za Kasperskym, tylko drogi strasznie ;/ Miałem NODa, ale coś mi nie pasował :slight_smile: Nie wykrył mi paru wirusów, a pozatym to OK. I tak mam kupionego Kasperskiego to z niego korzystam :stuck_out_tongue:

Ty nie żartujesz, naprawde w to wierzysz? Bardzo interesujące…

Trochę ci nie wyszło, to nie jest forum polityczne wiec ci nie wytłumacze dlaczego nie jest tak jak piszesz.

Szeroko to możesz rozstawić nogi, sam wiesz kiedy…

To jak jest z tobą? nie wiesz i się wypowiadasz? Będziesz dobrą wróżką bo z innych zawodów cię wykopią bo cos ci nie idzie:]

Zresztą są zawody tj. śmieciarz gdzie w zasadzie można pofilozofować wykonując swoją prace z pasją.

Nawet jak byś cos wiedział - nie umiesz wyciagać wniosków i tworzysz teorie na podstawie negatywnych emocji.

Zazwyczaj im mniejszy i głupszy tym szybciej sie pyta o wiek jak się z kimś nie zgadza. Może już sobie wmówiłeś że się nie zman bo mam np. 14 lat, co by tłumaczyło to że się z tobą niezgadzam.

Wracając do tematu noda, jest to słaby antywir

No i co teraz napiszesz, wydedukuj ile mam lat mistrzu…

Bądź sobą, pij PEPSI*

tak z ciekawosci przetestowalem NOD’a na starym kompie dajac mu kilka “programikow” do zabawy… no i średnio sobie z tym poradził… pozostaje przy AV

demolukator : rok temu na rok, Masz 25 lat i na oko jakieś kompleksy, nie znasz się niestety na bezpieczeństwie a tymbardziej antywirusach, poczytałeś troche i przeszukałeś testy… a że troche się bawisz w programowanie…

OK, a ty nie umiesz gotować, jesteś słaby w łóżku i po jednym piwie padasz :lol:

gdybyś zechciał mi udowodnić że się nie znam na bezpieczeństwie, prawda nie pracuje w firmie która się tym zajmuje, może nie jestem ekspertem z zawodu w tej dziedzinie ale coś wiem. Wiem że kaspersky jest lepszy od NOD’a Skoro sie nie znam na bezpieczeństwie to dlaczego nigdy nie miałem spyware na kompie, dlaczego nie formatuje dysku częściej niż co 3 lata?

Co do kompleksów to nikt nie jest doskonały, ale bez przesady…

Jakieś argumenty? Nic nie nosisz do dyskusji…

Przejrzałem część twoich postów, zazwyczaj odpowiadasz 1 zdaniem, niema tam nic co bym nie wiedział - moze przeczytam dalej i zostaniesz moim guru…

I nadal potwierdzasz swoją niewiedzę.

Nie dość że walisz bykami, nie przeczytałeś regulaminu dp to jeszcze wypisujesz brednie na forum. :!:

Weź mi idź z tąd ograniczony dzieciaku, znalazłeś 1 - dosłownie jeden błąd i już odrazu walisz uogólnienie “walisz bykami” - puknij się w łeb.

O twojej niskiej inteligencji świadczą twoje wnioski…

HA HA HA nie do rymu nie do taktu, skąd ty się wziąłeś?

fajny jesteś chłopak, tylko szkoda że z marsa

Normalnie szkoda słów! !!

ehh zdenerwować dziecko to wyjeżdża z takimi tandetnymi tekstami.

Jesteś na forum dwa dni i siejesz zamęt na lewo i prawo.

3-krotnie złamałeś regulamin:

1.1(b), 1.2, 3.3(h)

Najpierw zastanów się nad sobą dopiero później krytykuj innych.

nie złamałem 1.2 głupi jesteś, masz problemy z interpretacją prawa/regulaminu?

Moja wina?

Teraz to sobie mogę łamać regulamin, skoro za nie złamanie regulaminu moge dostać warna to czemu mam go przestrzegać?

Kiedy mi się znudzi, nie będe tu pisać - założe się że do jutra mnie tu nie bedzie bo to tylko głupie forum, pomóc komuś źle - bo piractwo (propagowanie, wspieranie czy ubóstwianie)

Napisać swoją opinie - źle bo inni uważają inaczej, chociaż z testów wynika co innego.

Niestety nie macie żadnych informacji którymi mógłbym się zainteresować.

Forum jest dla:

a)idiotów nie umiejących szukać http://www.gogole.pl

b)dzieci nie znających jezyków

c)ludzi któzy są lewi w każdym tego słowa znaczeniu, potrzebują pomocy krok po proku.

d)dla takich jak ty (osobna grupa)

e)ludzi starszych na emeryturze jak “cygan” którego nie stać na ciekawsze rzeczy niz pisanie na forum.

Pochlebiasz mi ze przeglądałeś moje posty i znalazłeś jeden o 12 latku

czyż to co napisałem nie jest piękne i twórcze, absurdem bijące od samego początku, niesamowie i skrócone, obraz tego forum ujęty w 6 wierszach?

demolukator : Nie pije piwa, gotowanie to moje hobby i jakoś jeszcze nikogo nie zatrułem, dziewczyna jest zadowolona :stuck_out_tongue:

No i ? a musi tam być coś czego ty byś nie wiedział ? chyba raczej nie…

PS: my tutaj nie rozmawialiśmy o tym że Kasperski jest lepszy od Noda bo tak faktycznie jest, tylko mówiliśmy o tym że Nod jest dobrym avtywirem…

Tak szczerze to już mnie to nudzi :confused:

demolukator sugeruję, żebyś zaprzestał takiej pisaniny :evil:

Proszę usunąć podpis. Jeżeli masz zastrzeżenia co do któregoś moda - od tego masz PW. No ale przecież znasz regulamin.

Co do rewolucji - faktycznie, może ona nastąpić tylko, że dotyczyć może Twojej osoby :evil:

to nie jest błąd ort. int tylko literówka, jak pisze na klawie szybko to czasem cos takiego powstaje, problem?

Pisałem i nic, pisałem do 2 i cisza. Mów do słua a słup - dupa nie bede owijać w bawełne, jego nie obchodzi to ze to jest niesprawiedliwe, postawił mi warna i nie usunie bo przecież jaśnie osioł ma racje.

Konto mam już “zwalone” z głupoty moda bo on inaczej interpretuje regulamin, jeśli regulamin mozna interpretowac na 10 sposobów to jest on źle napisany - kompletnie do dupy (czyżby wulgaryzm, wiecej warnów proszę)

nie znasz mnie, wiec po co piszesz takie bzdury?

zastanawiam siekim są “tacy” ludzie co mają tysiace postów, mają czas na pisanie? jacyś inni są?

HF

Złączono Posta : 28.03.2006 (Wto) 13:56

oczywiście Wrocław - to wszystko tłumaczy

mógłbym edytować poprzedni post a nie pisać jeden po drugim ale przecież chiałem złamać regulamin i co?

Na pewno nie obrażają innych…

Ludzie wyrabiają sobie o tobie opinie na podstawie twoich wypowiedzi…

problem :confused:

Regulamin: pkt. 3.3

Wystraczy

Na razie Pan demolukator otrzymuje zakaz pisania, na zastanowienie się i poczytanie regulaminu. Jak już to uczyni, to proszę się kontaktować z moderatorem. Dalsza “dyskusja” nie ma sensu. Zresztą - nikt nikogo nie trzyma tu na siłę. Jeśli komuś nie odpowiadają zasady, które zgodził sie przestrzegać… trudno

Temat zamykam