Nowa promocja NEO

(hajduk123) #1

Cze mam neo 256, teraz ostatnio wyszła ta oferta że neo 512???? jest przez jeden rok po 28zł a potem drożej. Mam pytanie czy jeśli już teraz mam neo 256 to mógłbym jakoś skorzystać z tej promocji żeby mieć neo 512????

(Meteo17) #2

No chyba nic z tego mój kolega sam wzioł neo 512 z sasiadami i 28zł na 4 wychodzi po 7zł miesiecznie ech ja mam juz neo 2lata szkoda ze nie mogę skorzystać z promocji.

A co na to mówiąpod numerem 9393?

(JNJN) #4

Jak masz 90 dni do końca umowy to tak.

http://www.tp.pl/prt/pl/promocje/intern ... ?_p=552524

(hajduk123) #5

Czyli lipa szkoda... TP mnie denerwóje :bije: Ale ma chyba najlepszą ofertę na rynku. Bo do mojej miejscowości nic innego nie dochodzi...

(aju) #6

Jak nie lubisz sąsiada to podkabluj go TP... zapłaci troszkę kary za nielegalne rozdzielenie usługo poza lokal 8)

(Azpr) #7

tak jak napisał JNJN jesli masz 90 a nie mniej niz 30 do konca umowy to mozesz wymienic... umowa i sie konczy w grudniu a promocja trwa do 30 wrzesnia czyli spokojnie bede mogł zmienic we wrzesniu :smiley:

swoja droga Mati17 skoro masz neo juz 2 lata to umowa przechodzi na czas nieokreślony prawda? Więc możesz chyba to jakoś zmienic... wypowiedzenie umowy Cie juz nie obowiazuje... chyba...

areh podałeś zły numer, w sprawach neo najlepiej dzwonic pod 0-800 102 102

(Zonkishi) #8

moji 2 znajomi przeszli na tą promocje. jednego ojciec pracuje w tp i ten kolega mowił że zawsze można przejść na "lepszą oferte-szybsza neo" za darmo. to tak jakby tamta umowa wygasała i bys nową podpisywał.

w moim miscie chyba sie nudza bo dla kolegi podnieśli w ten sam dzień na 512

(aju) #9

nic nie podpisywał ani nie zgłaszał że chce szybszą?

Czy po kilku dniach wrócili do starej prędkości?

Może TP eliminuje neo ponizej 512 i zaczyna sie darmowa :mrgreen: migracja.

Słyszał ktoś jeszcze o takich przypadkach?

(Azpr) #10

Komornik oczywiście ze zawsze można, ale jak juz napisałeś jego ojciec pracował w TP :stuck_out_tongue: i dodtyczy to umowy na czas nieokreślony :wink:

(system) #11

szkoda tylko że ta promocja zmusza do podpisania umowy na 3 lata :? sam sie zastanawiam nad zmianą, właśnie na tą promocje :expressionless:

(Krzysiek21) #12

Gratuluję dobrego poczucia humoru ... :?

(Zonkishi) #13

nie... oczywiście zgłosił chęć przejścia na nową neo

to też nie tak on sobie podniusł i mnie namawaił, a umowa jest na 2 lub 3 lata

ale moim zdaniem na 2 lata to długo a na 3 lata to juz zupełnie wieczność przez 3 lata to net ztanieje 2/3 krotnie

ja sie wwaliłem na 2 lata, a juz po paru miesiącach moge mieć neta 2x szybszego... za tą samą cene

(Meteo17) #14

Acha no zobacze wiec moge zrezygnowac z umowy z neo 512 i wziąść neo znowu 512 w promocji jak to jest AZPR no to wtedy by wyszło na to samo ale taniej bym miał.

(Zonkishi) #15

Mati17

tak to nie wiem czy mugłbyś bo nie zmieniasz prędkości na szybszą...

(Meteo17) #16

Bo teraz za opcje 512 chyba płace coś koło 100zł nie wiem

wyglada to tak z tą umową http://images3.fotosik.pl/110/aedb1990a5d257ec.jpg

wiec jak moge zrezygnowac i wziąść opcje w promocji czy to tylko dla ytych nowych użytkowników.

Złączono Posta : 27.07.2006 (Czw) 12:34

bo to moja druga umowa brałem na rok chyba drugi raz wiec jak moge rezygnowac i brać w promocji.

(Azpr) #17

Mati17 umowa Ci juz wygasła i automatycznie teraz rzpeszła na czas neokreślony, wiec musisz zlozyc 30 dniowe wypowiedzenie i zlozyc jednoczesnie podanie o opcje 512

(Meteo17) #18

Acha no ale jeżeli mam opcje teraz 512 to co zrezygnuje i potem znowu wezme na 512 w promocji i bede płacił mniej.

(aju) #19

To nie poczucie humoru.

Rozdzielenie neostrady poza lokal abonenta jest nielegalne i grożą za to sankcje finansowe :!:

(Meteo17) #20

A co do mojej sprawy co robić rezygnowac i brać w promocji wtedy rok bym miał bardzo tanio do płacenia.