Nowa promocja NEO

Cze mam neo 256, teraz ostatnio wyszła ta oferta że neo 512??? jest przez jeden rok po 28zł a potem drożej. Mam pytanie czy jeśli już teraz mam neo 256 to mógłbym jakoś skorzystać z tej promocji żeby mieć neo 512???

No chyba nic z tego mój kolega sam wzioł neo 512 z sasiadami i 28zł na 4 wychodzi po 7zł miesiecznie ech ja mam juz neo 2lata szkoda ze nie mogę skorzystać z promocji.

A co na to mówiąpod numerem 9393?

Jak masz 90 dni do końca umowy to tak.

http://www.tp.pl/prt/pl/promocje/intern … ?_p=552524

Czyli lipa szkoda… TP mnie denerwóje :bije: Ale ma chyba najlepszą ofertę na rynku. Bo do mojej miejscowości nic innego nie dochodzi…

Jak nie lubisz sąsiada to podkabluj go TP… zapłaci troszkę kary za nielegalne rozdzielenie usługo poza lokal 8)

tak jak napisał JNJN jesli masz 90 a nie mniej niz 30 do konca umowy to mozesz wymienic… umowa i sie konczy w grudniu a promocja trwa do 30 wrzesnia czyli spokojnie bede mogł zmienic we wrzesniu :smiley:

swoja droga Mati17 skoro masz neo juz 2 lata to umowa przechodzi na czas nieokreślony prawda? Więc możesz chyba to jakoś zmienic… wypowiedzenie umowy Cie juz nie obowiazuje… chyba…

areh podałeś zły numer, w sprawach neo najlepiej dzwonic pod 0-800 102 102

moji 2 znajomi przeszli na tą promocje. jednego ojciec pracuje w tp i ten kolega mowił że zawsze można przejść na “lepszą oferte-szybsza neo” za darmo. to tak jakby tamta umowa wygasała i bys nową podpisywał.

w moim miscie chyba sie nudza bo dla kolegi podnieśli w ten sam dzień na 512

nic nie podpisywał ani nie zgłaszał że chce szybszą?

Czy po kilku dniach wrócili do starej prędkości?

Może TP eliminuje neo ponizej 512 i zaczyna sie darmowa :mrgreen: migracja.

Słyszał ktoś jeszcze o takich przypadkach?

Komornik oczywiście ze zawsze można, ale jak juz napisałeś jego ojciec pracował w TP :stuck_out_tongue: i dodtyczy to umowy na czas nieokreślony :wink:

szkoda tylko że ta promocja zmusza do podpisania umowy na 3 lata :? sam sie zastanawiam nad zmianą, właśnie na tą promocje :expressionless:

Gratuluję dobrego poczucia humoru … :?

nie… oczywiście zgłosił chęć przejścia na nową neo

to też nie tak on sobie podniusł i mnie namawaił, a umowa jest na 2 lub 3 lata

ale moim zdaniem na 2 lata to długo a na 3 lata to juz zupełnie wieczność przez 3 lata to net ztanieje 2/3 krotnie

ja sie wwaliłem na 2 lata, a juz po paru miesiącach moge mieć neta 2x szybszego… za tą samą cene

Acha no zobacze wiec moge zrezygnowac z umowy z neo 512 i wziąść neo znowu 512 w promocji jak to jest AZPR no to wtedy by wyszło na to samo ale taniej bym miał.

Mati17

tak to nie wiem czy mugłbyś bo nie zmieniasz prędkości na szybszą…

Bo teraz za opcje 512 chyba płace coś koło 100zł nie wiem

wyglada to tak z tą umową http://images3.fotosik.pl/110/aedb1990a5d257ec.jpg

wiec jak moge zrezygnowac i wziąść opcje w promocji czy to tylko dla ytych nowych użytkowników.

Złączono Posta : 27.07.2006 (Czw) 12:34

bo to moja druga umowa brałem na rok chyba drugi raz wiec jak moge rezygnowac i brać w promocji.

Mati17 umowa Ci juz wygasła i automatycznie teraz rzpeszła na czas neokreślony, wiec musisz zlozyc 30 dniowe wypowiedzenie i zlozyc jednoczesnie podanie o opcje 512

Acha no ale jeżeli mam opcje teraz 512 to co zrezygnuje i potem znowu wezme na 512 w promocji i bede płacił mniej.

To nie poczucie humoru.

Rozdzielenie neostrady poza lokal abonenta jest nielegalne i grożą za to sankcje finansowe :!:

A co do mojej sprawy co robić rezygnowac i brać w promocji wtedy rok bym miał bardzo tanio do płacenia.