Dyskusja o nowej stronie DP

Między innymi tak, że użytkownicy z ostrzeżeniami nie mogą otrzymać TL3 - bo zakładam, że do tego zmierzają Twoje pytania.

@Docent komu odpowiadasz?

Tak, TL3 ma większe (choć też dość liberalnie przez tomekb u nas ustawione) wymagania i tam brana pod uwagę jest nie tylko aktywność na forum, ale też bany czy zawieszenia. Co też nie oznacza, że jest to stałe ograniczenie, po pewnym czasie te poprzednie nie mają już znaczenia.

Ile tego czasu trzeba, bo widzę, że moje prawie piętnaście lat stażu na DP - jednak nie wystarcza… :open_mouth: :stuck_out_tongue:

@Radek68 Do jakiego poziomu spada użytkownik z poziomem „zwyczajny” po otrzymaniu warna?

Pozdrawiam!

Z innej beczki: wygląda na to, że winny problemu ze spamem w powiadomieniach jest plugin Babble (pływający czat)… Obawiam się, że dopóki problem nie zostanie rozwiązany przez jego deweloperów to musimy ten plugin wyłączyć. Jutro z samego rana to zrobię.

2 polubienia

Pisałem, że wymaga nie tylko czasu. Czasu i aktywności, czyli np. odwiedzania i czytania różnych tematów, pisania w nich, także otrzymania czy dania polubień.
Ale dla TL2 to są naprawdę niewielkie ilości, więc łatwo się go otrzymuje.

@Docent Czyli znowu winny jest chat. Już tak kiedyś było że coś się przez ten plugin chrzaniło na forum.

Pozdrawiam!

1 polubienie

@Docent a czemu nie teraz?

Warna czyli ostrzeżenia? Nie spada, nie mają one wpływu na TL.

@Radek68 Tak ostrzeżenia. Dzięki za wyjaśnienie. Myślałem że mają a jednak nie.

Pozdrawiam!

@Radek68 to w takim razie jaka jest korelacja warn <> TL?

Na to wygląda.

1 polubienie

@Radek68 no pięknie… temat z 29 kwietnia a mamy 2gi czerwca… nie najlepiej to świadczy o developerach Babble

Tutaj znalazłem jeżeli aktualne dla tl3 wymogi ale z 2017 wiec mogą nie być aktualne (ale żeby zobaczyć musisz mieć tl3 :slight_smile: )
https://forum.dobreprogramy.pl/t/informacje-o-kategorii-stali-bywalcy/538679

I Babble odinstalowany, powiadomienia chyba już okiełznane :slight_smile:

4 polubienia

@Docent jeszcze jakbyś naprawił emotki byłoby super

@Docent Nie żebym się czepiał ale po co jest ten dział https://forum.dobreprogramy.pl/c/serwis-dobreprogramy/chat/100?

Pozdrawiam!

Bo czat pewnie wróci za jakiś czas, naprawiony.

@anon423116 Ale jak dla mnie to jest odrębny dział (nie dotyczący wtyczki babble chat). Tam nigdy nie było żadnego tematu.

Pozdrawiam!