Dyskusja o nowej stronie DP

Jak byś mógł z kimś to faktycznie załatwić, to by było dobrze. :slight_smile:
Bo (jak pisałem) od 2019 odbijamy się od ściany. Tomek Bryja obiecał, Wojtek Kowasz miał zrobić i nic.

Nie znam się na tym, może potrzeba do tego jakiejś większej pracy, może nie ma czasu, może nie ma komu tego zrobić, ale - naprawdę - dobrze by było, bo tu, w tej starej wersji, błędy widać co chwilę.

1 polubienie

Żaden ze mnie specjalista ale sugerując się tym, że muszą odświeżać dane pomiędzy forum a portalem - tam może leżeć pewien problem. Możliwe, że baza danych forum zmienia się wraz z aktualizacjami. Powoduje to niespójności i potrzeby korekt w systemie synchronizacji. Taki urok dynamicznie rozwijanych systemów. Trzeba to jakoś złożyć w całość.

To może proste pytanie bo aktualnie przeglądam dp z poziomu telefonu ale czy wizualnie coś się zmieniło bo nie zauważyłem?

Jutro o tej porze już się zmieni :slight_smile:

W sumie ciekawe czy wróci działająca zakładka apki rossmann, niby Docent naprawił:

ale czy zmiana platformy nie wygeneruje znowu błędu 5XX?

@gtxxor w trakcie przenoszenia, lepiej nie wrzucać nowych treści, czy na bieżąco będzie aktualizowanie się odbywać ?

Już nic do momentu startu nDP proponuję nie wrzucać. Jest ryzyko, że przepadnie

Najlepiej wpisy pisać w Wordzie lokalnie na dysku i potem Copy-Paste

Gratulacje i życzę sukcesów.

1 polubienie

Gratulacje :slight_smile:

Więc dlatego logowanie na głównej zostało wyłączone, bo DP w końcu zmienia się. No i gitara. Może w końcu glowna DP będzie lekką stroną.

Będzie obowiązkowy 1login wp po zmianach?

1 polubienie

Nie

1 polubienie

O Jezu jeszcze nie widziałem na komputerze, ale.mobilnie jest strasznie dziwnie

O ■■■■ … wróciły reklamy ;(

Tak, jest już na pececie, jak i mobilce.


Oho, można minusować odpowiedźi użytkowników. Anonki i dzieciaczki będą mieć zabawę. Z góry na dół po minusie…
Zniknęły także programy dodane do ulubionych, jak i przycisku brak dodaj do ulubionych programów. Szkoda.

Daj trochę czasu chłopakom od list adblocków :wink:


Ciekawe czy aktywni użytkownicy mają ukryte reklamy zgodnie z kiedyś złożoną obietnicą :wink:

Ogólnie wygląda to schludnie i jest chyba lżejsze niż wcześniej.

Po zalogowaniu się mam reklamy, wcześniej ich nie było. Także tak, są reklamy.

Sortowanie komentarzy jest zepsute. Pomimo wybrania najpopularniejszych pokazują się jakieś losowe łącznie z minusowanymi.

Nie ma guzika “ukryj anonimów”?! Co za skandal…

Chyba urypało większość komentarzy pod wpisami

Pod blogami multum reklam lub proponowanych wpisie innych użytkowników a potem komentarze … brr jak to wyglada