Nowe DP - reklamy

Tak, trochę, bo obecnie to wygląda tak:
2

A mogłoby być tak:
1

1 polubienie

Ale zdajesz sobie sprawę, że wzięcie ludzi do ręcznego wstawiania reklam wymaga zapłacenia im, co oznacza więcej reklam?

Literalnie nikt tak nie robi

Podstawówka w rok, to dopiero szkoła ;D

Ale ta młodzież marnuje czas, a mogłaby już w wieku 10 lat wejść na rynek pracy :smiley:

Ja bym chciał w 2 tygodnie mieć takie zęby jak ta pani.
Znaczy się takie ładne i pełne. Niekoniecznie takie białe. Może być kość słoniowa.
Da radę pode mnie jakąś reklamę, abym mógł coś gustownego wybrać z uzębienia?

Niesamowite! Czyli te wszystkie firmy zarabiają na pensje pracowników nie swoimi produktami i ich jakością wykonania, tylko samymi reklamami? Teraz to dałeś do pieca… :joy::man_facepalming:

Też się cieszę, że udało Ci się w końcu odkryć, na czym od dwóch dekad zarabiają wszystkie portale IT bez paywalla :slight_smile:

Podstawówka rok, Średnie, rok. Razem dwa lata. Dodaj studia, magisterskie. Tu już trudniej. Jakieś półtora roku, wraz z dziekanką. I kto mówi że nauka to jakiś wielki wysiłek.

Rychu - chcesz mieć zęby jak Marysia?
Snap161
Rychu - my już mamuty jesteśmy Dwa kły wystarczą!
Albo coś już nie dowidzisz? Brzydka lalka z… DP.
Odpuść!

Tak. Ponieważ najpierw trzeba cię przekonać że to badziewie które wyprodukują jest ci niezbędne do życia. Teraz, natychmiast.
Masz 6 rdzeni? No nie żenada. Kto dzisiaj ma 6. 8 to MINIMUM.
Ta grafika, Ten monitor. No… uciągnie tę grę. Ale popatrz co zyskasz jak będziesz miał to.
Oczywiście trzeba to potem wyprodukować, niestety. I produkuje się… W Chinach.

Na przykład “kurze łapki”?

No więc system uznał że dl Twojego zdrowia korzystne byłoby jakbyś sobie popielił w ogródku.

Swoją drogą to z Mają nawet ja bym popielił.

Czyli istnieje nadzieja że zaczną mi się wyświetlać cyce :smiley:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to był sarkazm w twoim kierunku.

Czyli dalej nie rozumiesz, że portale zarabiają wyłącznie na reklamach?

A Ty, że są inne sposoby na zarobek na przykład jakością usług?

1 polubienie

:slight_smile: +1 do grona kurze łapki i cera jak płatki :smiley:

Nie wiem, jakie usługi chciałbyś świadczyć poprzez techsite, ale idź i rewolucjonizuj rynek :smiley:

2 polubienia

Czyli naprawdę nie rozumiesz, myślałem, że to taki trolling :smiley:

Jak wg. Ciebie portal ma zarobić pieniądze inaczej niż reklamami i paywallem (bo na wschód od Odry nie działają)? Tak dokładnie. Bo hasło “jakością” znaczy dokładnie tyle, co “proszę zrobić tak, żeby było dobrze”.

Wytłumacz w jaki sposób branża, która obecnie w całości (nie tylko ten portal, tylko wszyscy) zarabia reklamami, promocją i ofertami sponsorowanymi ma zarabiać pieniądze inaczej? Znalezienie odpowiedzi doprowadziłoby do przełomu w dziennikarstwie IT. Może ją masz :smiley:

Weź też pod uwagę korelację między blokowaniem reklam a oczekiwanym poziomem tekstów technicznych.

Tak nawiasem: to jest wręcz temat na wypracowanie. O tym, jak zarżnąć serwis IT. Koncertowo przejechała się chociażby słynna niegdyś egiełda.

Bo faktycznie zainwestowali sporo jak na tamte czasy, aby być “pro”, a potem wyszło, że teksty techniczne nie dość, że czytają się kiepsko, to w dodatku ta garstka nielicznych zapaleńców ma 90-procentowe nasycenie adblokerami. No i egiełdy już nie ma.

Dokładnie to samo działo się od lat z PCLabem, który przychodowo szorował po dnie.